Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:19 Mayıs Mah. Gazi Berkay Sk. No:13/1
Telefon:0 (212) 232-5850
41.05860028.989137

Kurum Hakkında

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezinde haftada 6 gün 3 seans hemodiyaliz tedavi hizmeti vermekteyiz. İstanbul'un merkezinde bulunan kurumumuz Taksim'e 3 km uzaklıkta olup oteller bölgesine yakındır. Diyaliz merkezimiz Şişli merkezde olup ulaşım kolaydır. Şişli Etfal Hastanesi 10 mt. yakınımızdadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Osman Ozutemiz · 16 Mart 2021

Evet bütün personeli çok candan yakınlar. Şoförler tam saatinde bizi almaya kaldığımız yere geliyorlar. Eğer kapıda yoksak bizi telefondan arıyorlar neredesiniz diyerek. Tüm personeli candan davranıyorlar. Makineleri bakımları son teknolojiye uygundur. Hepsini tebrik ediyorum. Osman Özütemiz emekli öğretmen İzmirden.

Yasemin D. · 7 Ocak 2014

Gerçekten çok iyi personel hemşire doktorları şoförleri olsun ilgili süper bir yer..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Osmanoğlu Hastanesi

90 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar sok. No:4

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

130 metre uzaklıkta

Halaskargazi Cd. Etfal Sk. 34371 Şişli

Apex Cerrahi Tıp Merkezi

250 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. No:103 Şişli

İstanbul Laboratuvarı Şişli

270 metre uzaklıkta

Halaskargazi Cd. No:226 Şişli

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

290 metre uzaklıkta

19 Mayıs Caddesi No:8 Şişli