Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Küçükköy Yolu Cad. Hastane Sk. No:2
Telefon:0 (212) 545-2300
41.05980628.912713

Kurum Hakkında

Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, 1991 yılında bu yana, Kadın Sağlığı ve Doğum alanında çalışmaya başladığı sağlık sektöründe, bugün ilk günkü heyecanla tüm Kadın Sağlığı konuları, Gebelik ve Doğum, Tüp Bebek, Kürtaj, Estetik ve Cerrahi Onkoloji konularında 30 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Abacıoğlu, ülkemizde uluslararası standartlarda, yerel yasa ve yönetmeliklere ve Tıp Etiğine bağlı kalarak klinik hizmetleri sağlanması ve çalışmalar yapılmasında kadınlarımızın ihtiyacına uygun pratik ve profesyonel sağlık çözümleri sağlamayı hedef almıştır.

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avrupa Şafak Hastanesi

20 metre uzaklıkta

Küçükköy Yolu Hamam Sok. No:2

Ekotom Tıp Merkezi

340 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sokak No:6/A

Belde Tıp Merkezi

380 metre uzaklıkta

Eyüpyolu Cad. Gopark Kültür Merkezi No:1

Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi

380 metre uzaklıkta

Merkez mah. Ali Galip Bey cd. No:4/1

Gaziosmanpaşa Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Çukurçeşme Caddesi No:51

Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi

420 metre uzaklıkta

Çukurçeşme caddesi No:51 Mass Plaza