Özel Surp Agop Hastanesi

Özel Surp Agop Hastanesi
Kurum Adı:Özel Surp Agop Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Cumhuriyet Cad. Sur Agop Apt. No:57 Elmadağ Taksim
Telefon:0 (212) 230-1718
41.04186228.986360

Kurum Hakkında

Surp Agop Hastanesi, İstanbul'un Şişli ilçesinin Elmadağ semtinde bulunan, 1837 yılında kurulmuş bir özel hastanedir. Mevcut kadrosu ve üst düzeyde hizmet anlayışıyla bugün itibariyle sağlık sisteminin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Mevcut iki ameliyathanede, gerek cerrahi gerekse anestezi araç ve gereçleri açısından, uluslararası standartlar düzeyinde, son derece güvenli ve modern bir sistem kuruludur. Üroloji, Genel Cerrahi, Kadın-Doğum ve KBB branşlarına ait, tedavi süresini kısaltan ve başarısını arttıran bir çok endoskopik ameliyat artık hastanemizde güvenle yapılabilmekte, bu ameliyatlar dijital sistemlerle kaydedilip hastalarımıza fotoğraflı bir epikrizle sunulmaktadır.

Her türlü Röntgen incelemeleri, batın ve rektal-vajinal Ultrasonografi, Doppler Ultrasonografi incelemeleri bünyemizde gerçekleştirilmekte olup, bunun dışında MRI, Bilgisayarlı Tomografi, Dijital Görüntüleme, Mamografi, Sintigrafiler, Anjiyografiler, Kemik Danstinometri Ölçümü, Panoramik Çene Filmi gibi incelemeler Görüntüleme Merkezimiz tarafından modern teknolojik cihazlarla ve ücretsiz ambülans servisimizle hastalarımıza sunulmaktadır,

Hemen her branşta uzman doktorlar tarafından hizmet verilen polikliniklerinde hastalarına şifa dağıtan Surp Agop Hastanemiz, günün teknoloji seviyesini yakalayarak neredeyse 2 yüzyıldan bu yana vermiş olduğu başarılı hizmetleri daha da geliştirerek sürdürme gayret ve azmi içindedir.

Branşlar
 • Beslenme ve Diyet
 • Cildiye
 • Çocuk Hastalıkları
 • Diş
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları
 • KBB
 • Laboratuar
 • Nöroloji
 • Nöropsikiyatri
 • Ortopedi
 • Psikoloji
 • Röntgen ve Ultrason
 • Üroloji

Özel Surp Agop Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Surp Agop Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Surp Agop Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Surp Agop Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Surp Agop Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Surp Agop Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi

250 metre uzaklıkta

Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim

Maçka Emar Polikliniği

740 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Caddesi Polat Saray No:79/1

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

750 metre uzaklıkta

Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim

Kurtuluş Polikliniği

830 metre uzaklıkta

Kurtuluş Cad. No:143

ART Sağlık Merkezi

880 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5

Yaşasın Hayat Kliniği

1.2 km. uzaklıkta

Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5

İntermed Polikliniği

1.2 km. uzaklıkta

Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı