Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim
Telefon:0 (212) 292-4919
41.03717528.992878

Kurum Hakkında

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı, tüp bebek ve infertilite tedavileri üzerine özelleşmiş dinamik bir merkezdir.

Bizler tüm ekip olarak “Küçük bir dokunuş, büyük bir mutluluk” sloganıyla yola çıktık. Uzman kadromuz, bilimsel ve geliştirilmiş altyapımızla, etik kurallar çerçevesinde, modern infertilite tedavilerine dair her türlü hizmeti siz hastalarımıza sunmaktayız.

İstanbul Tüp Bebek fikri 2004’te doğdu, Temmuz 2005’te Taksim Gümüşsuyu’nda kuruldu ve Şubat 2006’da resmi olarak faaliyetine başladı. Bilgiyle ve deneyimle hazırlanmış altyapı, teknik donanım ve ekipmanla, günümüz modern tedavilerinin yapıldığı merkezimizi, konusunda her türlü ihtiyacımıza cevap verebilecek şekilde tasarladık. Hizmetlerimizi, sürekli olarak hastalarımızın gereksinimlerine göre uyarlamayı hedefledik.

Özellikle bebeği olmayan çiftlerin tedavisine odaklanmış olsak da, tüm gebelik ve kadın hastalıkları alanında karşılaşabileceğiniz problemlere de çözümler sunmaktayız. Bugüne kadar merkezimize, çocuk sahibi olmak isteyen pek çok çift başvurdu ve anne baba olmanın mutluluğuyla ayrıldı. Aynı hayali paylaşan herkesi merkezimize bekliyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi

660 metre uzaklıkta

Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim

Surp Agop Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Cad. Sur Agop Apt. No:57 Elmadağ Taksim

Maçka Emar Polikliniği

910 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Caddesi Polat Saray No:79/1

Galata Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Meclisi Mebusan Caddesi No:19 Salıpazarı

ART Sağlık Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Türkali Mh. Nüzhetiye Cd. 38/A