İstanbul Beyoğlu Hastaneleri
İstanbul Beyoğlu

İstanbul Beyoğlu ilçesinde 11 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 2 Özel Hastane, 2 Tıp Merkezi, 2 Göz Hastalıkları Merkezi, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Poliklinik, 1 Tüp Bebek Merkezi bulunmaktadır.

İstanbul Beyoğlu ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İstanbul İli Beyoğlu İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Beyoğlu / İstanbul
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, halk arasında bilinen eski adıyla Taksim İlk Yardım Hastanesi, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı bir eğitim ve araştırma hastanesidir.
Özel Hastane
Özel Okmeydanı Hastanesi
Özel Hastane · Beyoğlu / İstanbul
Özel Okmeydanı Hastanesi olarak sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, tanı ve tedavi metotlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız.
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi
Özel Hastane · Beyoğlu / İstanbul
Birçok branşta, uzman kadrosuyla sağlık hizmeti veren Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi, insana hizmeti en kutsal görev sayarak, kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.
Tıp Merkezi
Özel Maslak Cerrahi Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Beyoğlu / İstanbul
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde hizmet veren özel sağlık kuruluşlarından biridir. Yenilenen ismi Özel Maslak Cerrahi Tıp Merkezi olarak hizmetine devam etmektedir.
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Beyoğlu / İstanbul
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi, Kasımpaşa Bülent Demir caddesinin üst kısmında kalan Kızılay Meydanında dahiliye ana branş olmak üzere farklı branşlarda hizmet sunmaktadır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İstanbul Kent Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beyoğlu / İstanbul
Merkezimizde Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Çocuk Diş Hekimliği, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Restoratif Diş Hekimliği alanlarında 3500 m2’lik alanda 80 kişilik kadromuz, 50 diş üniti ve 2 ameliyathanemiz ile hizmet verilmektedir.
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beyoğlu / İstanbul
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu ilçesi Sütlüce-Halıcıoğlu mevkiinde eğitim-öğretim ve ağız, diş ve çene sağlığı konusunda hizmet vermektedir.
Göz Hastalıkları Merkezi
Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binası
Göz Hastalıkları Merkezi · Beyoğlu / İstanbul
1849 yılında topçu askerlerinin tedavileri için yaptırılan Gümüşsuyu Askeri Hastanesi günümüzde Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binası olarak sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Göz Hastalıkları Merkezi · Beyoğlu / İstanbul
Prof Dr. Reşat N. Belger Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak vizyonumuz; Göz Sağlığı ve Hastalıkları alanında bilimsel gelişmelere öncülük etmek; sahip olduğumuz yüksek teknolojik olanaklar ve yetkin medikal kadromuzla hastalarımıza hak ettikleri güler yüzlü, güvenilir, çağdaş hizmeti vermektir.
Poliklinik
Özel Galata Polikliniği
Poliklinik · Beyoğlu / İstanbul
Tarihi yarımadanın içerisinde yer alan Galata Polikliniğimiz; uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü ekibiyle, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyerek misafirlerimizin kendilerini güvende ve huzurlu hissetmelerini sağlamayı ilke edinmiştir.
Tüp Bebek Merkezi
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Beyoğlu / İstanbul
İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı, tüp bebek ve infertilite tedavileri üzerine özelleşmiş dinamik bir merkezdir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
İBB Esenyurt Tıp Merkezi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), bünyesinde Psikolojik Danışmanlık Merkezinden Tıp Merkezine, Evde Sağlık ve Sosyal Uyum ve Destek Merkezine...
Özel İlgi Hastanesi
İstanbul Özel İlgi Hastanesi 60 yatak, 4 ameliyathane, 3 doğumhane, 10 yataklı yetişkin ve 10 yataklı bebek yoğun bakım üniteleri, acil servisi, ...
Özel Dünyagöz Hastanesi Ataşehir
Dünyagöz Ataşehir çocuk göz sağlığı, glokom, keratakonus, katarakt ve retina gibi branşlar için ileri tanısal işlemler, özellikli tedavi bölümler...
Özel Medicana Ataköy Hastanesi
Medicana Ataköy Hastanesi yeşil ve mavinin birleştiği noktada tıbbın tüm dallarında hem İstanbul’a hem de yurt dışı hastalarına dünya standartlar...
Yorum ve Şikayetler
E.Ertuğrul Tepebaşılı
E.Ertuğrul Tepebaşılı · 30 Ocak 2022
Sağlık Kurulu'nda görev yapan tüm doktorlara ve kurul sekretaryasına ayrıca tüm danışma görevlileri ile personele, ...
Rusten Cesur Hüseyin
Rusten Cesur Hüseyin · 7 Ocak 2020
Evet ben de memnun kaldım diş için...
Rita Mizrahi
Rita Mizrahi · 15 Şubat 2017
Cildiye Dr. Ezgi hanım mesleğini layıkıyla yapan süper bir doktor, alçak gönüllü saygılı ve ilgili....
Buket Dınc
Buket Dınc · 8 Temmuz 2014
Beyoğlu göz hastanesinin cok iyi bir hastane olduğunu bir cok kişiden duydum fakat telefonda bilgi almak için büyük...