Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi

Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi
Kurum Adı:Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Bereketzade Medresesi Sk. No:7 Karaköy
Telefon:0 (212) 292-6220
41.02450828.974141

Kurum Hakkında

26 Kasım 2000 tarihinde yenilenen Avusturya Sen Jorj Hastanesi, 1872'den bugüne insana hizmeti kutsal bir görev anlayışı ile yapmıştır. 2000'li yıllarda da alt yapısı ve modern teknolojik donanımı yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrolarıyla; hizmetteki devamlılığını sürdürmektedir. Bugün birçok branşta, uzman kadrosuyla sağlık hizmeti veren hastane, insana hizmeti en kutsal görev sayarak, kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım

Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İbrahim Altun · 10 Eylül 2012

Allerjik bir vaka nedeni ile sabah 07 30 sıralarında Avusturya Hastanesi'ine gittim. Acil servisteki doktora muayene olup iğne yaptırmak istedim çünkü yüzümdeki şişlik giderek artıyor ve rahat nefes almama engel oluyordu. Fakat kapıdaki görevli acil serviste görevli doktorla daha ilk andan görüşmemem için elinden geleni yaptı. Acil servise gelen hastaların bakımı ücretsiz yapılıyordu eskiden fakat ne olduysa hastanedeki kapı görevlisinden ecnebi hademeye kadar kapının ağzına adeta set kurup geçit vermediler. Bu nasıl bir anlayıştır belli ki bunlara acile hasta almamamalarını tembihlemişler. İlle de saat sekizde gelin doktora muayaene olup ancak ondan sonra iğne yaparlar diye salık verdiler. İnsan sağlığı ile oynayan bu zihniyeti şikayet edebileceğimiz bir yer yok mu?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

60 metre uzaklıkta

Bereketzade Cami Sokak No:2

Galata Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

Meclisi Mebusan Caddesi No:19 Salıpazarı

Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Kızılay Meydanı No:2 Kasımpaşa

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası

1.3 km. uzaklıkta

Kadımehmet Mah. Bahriye Hastanesi Ykş.

EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi

2 km. uzaklıkta

Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim

İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Bukalidede Sok. No:3 Saraçhane