Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Beyoğlu Göz EAH
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Bereketzade Cami Sokak No:2
Telefon:0 (212) 251-5900
41.02499028.973845

Kurum Hakkında

Prof Dr. Reşat N. Belger Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak vizyonumuz; Göz Sağlığı ve Hastalıkları alanında bilimsel gelişmelere öncülük etmek; yetiştirdiğimiz üstün nitelikli, insana saygılı, etik değerleri olan uzman hekimlerle ülkemizin sağlığına katkıda bulunmak; sahip olduğumuz yüksek teknolojik olanaklar ve yetkin medikal kadromuzla hastalarımıza hak ettikleri güler yüzlü, güvenilir, çağdaş hizmeti vermektir.

ACİL

Göz acil polikliniğimiz B Blok girişinde bulunmakta ve. 24 saat hizmet vermektedir. 2 yataklı müşahade ve resusitasyon birimi ile bir muayene biriminden oluşmaktadır. Acil polikliniğimizde 1 EKG cihazı, 2 Defibrilatör, 1 Aspiratör, 3 nebülizatör ve 1 göz üniti bulunmaktadır. Acil birimimizde göz pansumanları, göz yıkaması, göz acil müdaheleleri yapılmaktadır.

AMELİYATHANE

B blok -1. katta bulunmaktadır. 5 salondan ve bir derlenme odasından oluşmaktadır. Önsegment, retina, oküloplasti, refraksiyon ve şaşılık ameliyatları son teknoloji kullanılarak, konusunda yetkin hekimlerce yapılmaktadır. 1 anestezi doktoru, 7 anestezi teknikeri, 16 hemşire, 2 sekreterden oluşan kadrosuyla hizmet vermektedir. Ameliyathaneye 24 saat hasta kabul edilmektedir. Anestezi doktoru 17:00–08:00 saatleri arasında bulunmadığı için çocuk hastalar 17:00 den sonra ameliyata alınmamaktadır.

ÇOCUK KLİNİĞİ

15 yataklı kliniğimiz A Blok 2. katta bulunmaktadır. Kliniğimiz 4 göz kliniğinden çocuk hastaları kabul etmekte, her servisin Op. Dr. ve As. Dr. ları kendi kliniğinin çocuk hastalarının takiplerini sürdürmektedirler. Servisimizde 2 hemşire, 2 personel ile hizmet sunulmaktadır. Ziyaretçi saati 08:00–20:00 saatleri arasındadır. Her çocuk hasta için mutlaka refakatçı kalması gerekmektedir.

ECZANE

10 depo odası bulunan eczane birimimiz D Blok 2. kattadır. Birimimiz Eczacı Başak Kızılcadağ ile Eczacı A. Hakan Akcakavak yönetiminde 2 sekreter ile hastanemiz bünyesinde hizmet vermektedir. Birimimizde 10 ilaç ve malzeme deposu bulunmaktadır. Tüm ilaç ve malzemeler uluslar arası standartlara uygun FİFO ( fisrt in first out) yöntemiyle depolanmaktadır.

GENEL POLİKLİNİK

B Blok giriş katında bulunmaktadır. 12 göz muayene cihazı, 1 fakometri ( gözlük cam değerlerini ölçen cihaz) ve 1 otorefraktometre ( göz numarasının yaklaşık değerini veren cihaz) ile randevulu hastalara hizmet veren birimdir.

3 hemşire, 3 sekreter ve göz asistan ve uzman doktorlarından oluşan kadrosuyla göz hastalıkları tanılamalarında Göz1, Göz 2, Göz 3 ve Göz 4 olmak üzere toplam 4 göz kliniğe bağlı olarak hizmet sunmaktadır. 08:00–17:00 saatleri arasında çalışan polikliniklerimiz sadece randevulu hastalarımıza hizmet vermektedir.

RADYOLOJİ

Hastanemiz radyoloji bölümü B Blok giriş katındadır. Ünitemizde 2 adet tek tüp tek masa axiel röntgen cihazı, bir adet ultrasonografi cihazı bulunmaktadır. Cihazlarımızın tamamı Türkiye Atom Enerjisi Kurumu'ndan lisanslıdır. Ünitemiz röntgen çekimleri için hafta içi 8:00–18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çekilen filmler hemen hastaya teslim edilir. Filmlerin raporları sabahtan çekilen filmler için aynı gün içinde, öğleden sonra çekilen filmler için ertesi gün düzenlenip verilir. USG çekimleri için hafta içi 9:00–13:00 saatleri arasında, randevuyla hizmet verilmektedir. Ünitemizde meme USG, üst batın ve tüm batın USG, pelvik USG, obstetrik USG, tiroid USG, üriner sistem USG çekilebilmektedir. Ünitemizde bir radyoloji uzmanı, üç radyoloji teknikeri ve dört radyoloji teknisyen bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi RandevuBeyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Buket Dınc · 8 Temmuz 2014

beyoğlu göz hastanesinin cok iyi bir hastane olduğunu bir cok kişiden duydum fakat telefonda bilgi almak için büyük bir sabır gerekli. bir kişi bile yardımcı olamadı. altı üstü göz için çekilmesi gereken bir filmin makinası hastanelerinde olup olmadığını öğrenmek istedim telefon 80 yere aktarıldı bu kadar lakayık insanların bir arada toplanmasıda memleket basırısı olsa gerek, insanı zorla sağlığından ederler. bence aldıkları paranın hakkını vferemiyorlar umarım bu yorum ilgili merciğler tarafından görülür.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avusturya Sen Jorj Hastanesi

60 metre uzaklıkta

Bereketzade Medresesi Sk. No:7 Karaköy

Galata Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

Meclisi Mebusan Caddesi No:19 Salıpazarı

Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Kızılay Meydanı No:2 Kasımpaşa

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası

1.2 km. uzaklıkta

Kadımehmet Mah. Bahriye Hastanesi Ykş.

EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim

İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Bukalidede Sok. No:3 Saraçhane

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim