Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Bereketzade Mah. Bereketzade Camii Sok. No:8
Telefon:0 (212) 251-5900
Web Sitesi:beyoglugozeah.saglik.gov.trHata Bildir
41.0249928.973845

Kurum Hakkında

Prof Dr. Reşat N. Belger Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak vizyonumuz; Göz Sağlığı ve Hastalıkları alanında bilimsel gelişmelere öncülük etmek; yetiştirdiğimiz üstün nitelikli, insana saygılı, etik değerleri olan uzman hekimlerle ülkemizin sağlığına katkıda bulunmak; sahip olduğumuz yüksek teknolojik olanaklar ve yetkin medikal kadromuzla hastalarımıza hak ettikleri güler yüzlü, güvenilir, çağdaş hizmeti vermektir.

Acil polikliniğimiz haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Polikliniklerimiz 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hastanemize metro yoluyla ulaşmak için M2 Yenikapı - Hacıosman hattını kullanabilirsiniz. Şişhane metro durağında indikten sonra Galata Kulesi istikametinde ilerleyiniz. Tramvay ile T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattını kullanabilirsiniz. Karaköy durağında indikten sonra Galata Kulesi istikametinde ilerleyiniz. Otobüs ile ulaşım için Karaköy durağından geçen otobüslerle ulaşım mümkün. Eminönü yönünden gelecek olanlar için Eminönü durağında indikten sonra Galata Köprüsü üzerinden Karaköy yönünde ilerleyin. Galata Kulesi istikametine yönelin.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Buket Dınc
★★★
Beyoğlu göz hastanesinin cok iyi bir hastane olduğunu bir cok kişiden duydum fakat telefonda bilgi almak için büyük bir sabır gerekli. bir kişi bile yardımcı olamadı. altı üstü göz için çekilmesi gereken bir filmin makinası hastanelerinde olup olmadığını öğrenmek istedim telefon 80 yere aktarıldı bu kadar lakayık insanların bir arada toplanmasıda memleket basırısı olsa gerek, insanı zorla sağlığından ederler. bence aldıkları paranın hakkını veremiyorlar umarım bu yorum ilgili merciğler tarafından görülür..

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avusturya Sen Jorj Hastanesi
60 metre uzaklıkta
Bereketzade Medresesi Sk. No:7 Karaköy
Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Kızılay Meydanı No:2 Kasımpaşa
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Katip Mustafa Çelebi Mah. Sıraselviler Cad. No:48
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası
1.2 km. uzaklıkta
Kadımehmet Mah. Bahriye Hastanesi Yokuşu No:12
Medipol Üniversitesi Unkapanı Diş Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:27 Unkapanı
Galata Polikliniği
1.4 km. uzaklıkta
Meclis-i Mebusan Cad. No:55 Fındıklı