Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
Kurum Adı:Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy
Telefon:0 (212) 444-2593
41.06725829.001143

Kurum Hakkında

Türkiye'nin ilk özel hastanelerinden; Çevre Hastanesi yenilikleriyle dikkat çekiyor 1983 yılında sağlık sektöründe varlık göstermeye başlayan ve 1994 yılında yeniden yapılanarak hizmetlerini sürdüren Çevre Hastanesi, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan referans bir kuruluş olma yolunda ilerliyor. Toplam yedi ameliyathane ve kırkbir odası bulunan Çevre Hastanesi, en doğru bakımı doğru zamanda ve doğru yerde yapmayı; tıbbi bakım süreçlerinde ve fiyat politikasında daima dürüst ve şeffaf olmayı; hizmetlerini kusursuzlaştırmak için çok çalışmayı; çalışanlarına ve hastalarına saygılı olmayı ilke edinerek faaliyet gösteriyor.

Hastanemizde bütün branşlar bulunuyor. Estetik cerrahi, genel cerrahi, laporoskopik ameliyatlarının yanı sıra, bel boyun, mikro cerrahi ameliyatları yapılıyor. 94'ten sonra geçen sene tekrar yeni bir yapılanmaya gittik. Yeni yatırımlar yaptık. Bütün estetik aletlerimiz, bel boyun, mikro cerrahi teçhizatımız yenilendi. Kadın doğumla ilgili ameliyatlar, laproskopik açık ameliyatlar, başta olmak üzere her türlü ameliyatları yapıyoruz. Tüp bebeğe yeni geçtik. Tüp bebek merkezi yapıyoruz. Göz gurubumuz çok kapsamlı. Bel boyun ameliyatlarına yönelik gene çok geniş bir kitleye hitap eden bel boyun gurubumuz var. Bunların dışında estetik hizmeti veren uzman doktorlardan oluşan ekibimiz var. Üroloji departmanımızda Red Light (Kırmızı Lazer) teknolojisi kullanıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Tüp Bebek

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Burhan Gökhan · 21 Haziran 2014

çağrı mrk tlf açma zahmetinde bulunursanız iyi olur.. 8dk 1. sıradayım açılmıyor sonra 2. kez arıyorum yine 1. sıradayım 6dk tekrar aradım yine o iğrenç ses 1.sıradayım. internetten diğer numaranızı buldum aradım bu seferde randevu için arkadaşların yerinde olmadığı söylendi. yuh size sayın çevre hastanesi.

Cahit Kaplan · 25 Haziran 2012

Hastanenizden çok memnun oldum ve tüp bebek merkezinize çok teşekkürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Intertıp Üroloji Kliniği

200 metre uzaklıkta

Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No:2/1 Gayrettep

Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi

230 metre uzaklıkta

Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi

260 metre uzaklıkta

Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A

Hospitadent Mecidiyeköy

340 metre uzaklıkta

Fulya Mh. Akıncıbayırı Sk. No:8 Mecidiyeköy

Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi

370 metre uzaklıkta

Mevlüt Pehlivan Sokak No:23 Gayrettepe

İstanbul Tıp Merkezi

450 metre uzaklıkta

Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:30 Gülbağ

İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi

490 metre uzaklıkta

Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No:1