Özel Anatomica Tıp Merkezi

Özel Anatomica Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Anatomica Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Mevlüt Pehlivan Sok. No:23 Gayrettepe
Telefon:0 (212) 217-5000
Web Sitesi:www.anatomica.com.trHata Bildir
41.06394129.001213

Kurum Hakkında

2005'ten bu yana Altunizade'de hizmette olan Bosphorus Anatomica KBB & Plastik Cerrahi, yeni şubesi Gayrettepe Anatomica'yı, Şişli'de hizmete sundu.

Genişleyen uzman kadrosuyla, gücüne güç katan Bosphorus Anatomica; Gayrettepe merkezinde, deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet verecek. Hastane, Kulak Burun Boğaz alanlarının yanı sıra Plastik Cerrahi, Medikal Estetik ve Saç Ekimi alanında da dünya standartlarında hizmet sunuyor.

Altunizade Anatomica'nın başarıyla temsil ettiği Kulak Burun Boğaz alanındaki uzmanlık ve 7/24 hizmet veren KBB acil servisi anlayışını benimseyen Gayrettepe Anatomica'nın Plastik Cerrahi alanındaki hedefi ise, estetik kaygısı olan hastalarını; konforlu bir ortamda, profesyonel bir yaklaşımla, deneyimli ve yenilikleri takip eden geniş kadrosuyla gidermek ve doğal bir görünüm sunmak.

Kulak Burun Boğaz (KBB) hastaları, günlük rahatsızlıkları için polikliniklere başvuran hastaların yüzde otuz üçünü oluşturmaktadır. Ayrıca gelişen teknoloji ile Plastik Cerrahi & Medikal Estetik uygulamaları gün geçtikçe daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Bu iki alanda uzmanlaşmış olan hastanemiz, uzman ekibiyle uygulamaları geliştirerek sizlere bu hizmetleri daha da etkin şekilde sunma amacındadır. Ülkemizdeki hastaneler arasında uzmanlık hastanesi konseptiyle kendine saygın bir yer edinen hastanemizin hedefi, uzmanlık konuları dalında ilkleri uygulayıp, dünyadaki sayılı branş hastanelerinden biri olmak ve Türkiye'deki hastaneler için örnek oluşturmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
Tıbbi Birimlerimiz
  • Kulak Burun Boğaz
  • Plastik & Estetik Cerrahi
  • Saç Ekimi
  • Medikal Estetik
  • Beslenme ve Diyet
  • Psikoloji

Özel Anatomica Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Anatomica Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erkan Durmaz
★★★
0 18 yaş arası çocukların ameliyatları ücretsizmiş öyle bir bilgi aldım caliş için doğruluk payı varmı

Özel Anatomica Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Anatomica Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Anatomica Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Cemil Aslan Güder Sok. No:8 Gayrettepe
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy
Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
400 metre uzaklıkta
Fulya Mh. Akıncıbayırı Sk. No:8 Mecidiyeköy
Dora Hospital Hastanesi
550 metre uzaklıkta
Fulya Mah. Yavuz Sokak No:7 Fulya
Tanfer Hastanesi
570 metre uzaklıkta
Aytekin Kotil (Eski Fulya) Cad. No:25 Mecidiyeköy
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A
İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
730 metre uzaklıkta
Esentepe Mah. Keskin Kalem Sok. No:1