Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi

Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Fulya Mh. Akıncıbayırı Sk. No:8 Mecidiyeköy
Telefon:0 (212) 274-5353
Web Sitesi:www.hospitadent.comHata Bildir
41.06607728.997341

Kurum Hakkında

Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2012 yılında hizmet hayatına başlayan Mecidiyeköy Hospitadent 21 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 3000m2'lik bir alanda kurulmuştur.

Oral diagnoz, dental radyoloji ünitesi, (panoramik röntgen, RVG), pedodonti, ortodonti, periodontoloji, protez, endodonti, implantoloji, cerrahi, sterilizasyon, dental lazer klinikleri ve genel anestezi biriminin yanında ağız kokusu, akupunuktur ve dental kozmetik klinikleri ile ağız ve diş sağlığı alanında 7/24 hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
 • Ağız Kokusu
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
 • Ameliyathane
 • Beyazlatma
 • Dental Kozmetik
 • Dental Lazer
 • Dental Radyoloji
 • Endodonti
 • Estetik Diş Hekimliği
 • İmplant
 • Pedodonti
 • Periodontoloji
 • Protez
 • Zirkonyum

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Döndü Coşkun Boz
★★★★★
Hospitadent Mecidiyeköy çocuk diş Gülşah Balan'a gittik çok ilgilendi ilk gidişimiz çok memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz tavsiye ederim çocukların dilinden anlıyor içten samimi.
Sacit Yilmaz
★★
Diş kaplama kampanyanız için aldığım sms üzerine telefon açıp bilgi almak istedim. 2015 de Dr.zeynep hanım gerekli röntgeni çekip bir tedavi şekli sunmuştu. Şimdi bana tekrar yeni ücretli muayene olmam gerektiği ısrarla diretilmesi (miktarı önemli değil) sizin hastalarınızı bana göre gereksiz masraf ve işleme zorlamanız. Hiçde hoşbirşey değil. Bilinçli tüketici olarak kliniğinizi kınıyorum. Saygılarla
Figen öksüz
★★★
Oldukça zahmetli geçen operasyonlar süreci sonucunda dişlerim yapıldı 26 adet :( ilk aşamada takılan dişler agız yapımı bozduğu için söküldü yenisi takıldı bu kez de vampir dişler ve yüzümün şekli komple bozuldu ısrarla çok güzel oldugunu iddia etmekte hastane personeli hekimim ile ilgili en ufak bir problemim yok fakat bu yeni surat ifademden ve şeklinden nefret ediyorum sanmıyorum ama umarım düzeltilecek :(

Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
Çevre Hastanesi, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan referans bir kuruluş olma yolunda ilerliyor.
Özel Anatomica Tıp Merkezi
Özel Anatomica Tıp Merkezi
402 metre uzaklıkta
2005'ten bu yana Altunizade'de hizmette olan Bosphorus Anatomica KBB & Plastik Cerrahi, yeni şubesi Gayrettepe Anatomica'yı, Şişli'de hizmete sundu.
Özel Tanfer Hastanesi
Özel Tanfer Hastanesi
421 metre uzaklıkta
Tanfer Sağlık Grubu’nun temelleri 1957’de atılmıştır. 1982 yılında Tanfer Klinik, 2016 yılında Tanfer Health & Aesthetıc, 2019 yılında Özel Tanfer Hastanesi’ni bünyemize katarak yolumuza devam etmekteyiz.
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi tüm anabilim dallarında hizmet sunmaktadır. Mecidiyeköy Diş Hastanemiz ise 2.500 metrekarelik kapalı alana kurulmuş ve 31 diş ünitesine sahiptir.
Özel İstanbul Tıp Merkezi
Özel İstanbul Tıp Merkezi
565 metre uzaklıkta
Sağlık alanında yüksek kaliteyi etik kurallardan ödün vermeden ayaktan teşhis ve tedavi ile sunan İstanbul Tıp Merkezi, çalışmalarını; konusunda uzman kadrolarla, dürüst, güvenilir ve bilimsel ilkelere bağlı olarak, En üstün hizme
Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, Türk Kardiyoloji Vakfı'nın sahibi olduğu hastaneler zincirinin 3. halkası olarak 1997 yılında faaliyete başlayan, sağlık ekibi ve teknolojik imkanlarıyla ülkemizin adını kısa zamanda
Özel Fransız Lape Hastanesi
Özel Fransız Lape Hastanesi
728 metre uzaklıkta
Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle karşılıyor.
Özel Doku Medical
Özel Doku Medical
739 metre uzaklıkta
Doku Medical, Dr. Serkan Aygın önderliğinde saç ekimi biriminin yanında, medikal estetik ve estetik cerrahi alanında hizmet vermektedir.
Özel Biosan Polikliniği
Özel Biosan Polikliniği
788 metre uzaklıkta
Türkiye’nin ilk vücut dışından taş kırma ünitesi (ESWL), Biosan Sağlık Merkezi’nde hizmete girmiştir. Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri vücut dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL - ESWT) hizmetine devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉