Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi

Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Fulya Mh. Akıncıbayırı Sk. No:8 Mecidiyeköy
Telefon:0 (212) 274-5353
Web Sitesi:www.hospitadent.comHata Bildir
41.06607728.997341

Kurum Hakkında

2012 yılında hizmet hayatına başlayan Mecidiyeköy Hospitadent 21 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 3000m2'lik bir alanda kurulmuştur.

Oral diagnoz, dental radyoloji ünitesi, (panoramik röntgen, RVG), pedodonti, ortodonti, periodontoloji, protez, endodonti, implantoloji, cerrahi, sterilizasyon, dental lazer klinikleri ve genel anestezi biriminin yanında ağız kokusu, akupunuktur ve dental kozmetik klinikleri ile ağız ve diş sağlığı alanında 7/24 hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz
 • Ağız Kokusu
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
 • Ameliyathane
 • Beyazlatma
 • Dental Kozmetik
 • Dental Lazer
 • Dental Radyoloji
 • Endodonti
 • Estetik Diş Hekimliği
 • İmplant
 • Pedodonti
 • Periodontoloji
 • Protez
 • Zirkonyum

Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Döndü Coşkun Boz
★★★★★
Hospitadent Mecidiyeköy çocuk diş Gülşah Balan'a gittik çok ilgilendi ilk gidişimiz çok memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz tavsiye ederim çocukların dilinden anlıyor içten samimi.
Sacit Yilmaz
★★
Diş kaplama kampanyanız için aldığım sms üzerine telefon açıp bilgi almak istedim. 2015 de Dr.zeynep hanım gerekli röntgeni çekip bir tedavi şekli sunmuştu. Şimdi bana tekrar yeni ücretli muayene olmam gerektiği ısrarla diretilmesi (miktarı önemli değil) sizin hastalarınızı bana göre gereksiz masraf ve işleme zorlamanız. Hiçde hoşbirşey değil. Bilinçli tüketici olarak kliniğinizi kınıyorum. Saygılarla
Figen öksüz
★★★
Oldukça zahmetli geçen operasyonlar süreci sonucunda dişlerim yapıldı 26 adet :( ilk aşamada takılan dişler agız yapımı bozduğu için söküldü yenisi takıldı bu kez de vampir dişler ve yüzümün şekli komple bozuldu ısrarla çok güzel oldugunu iddia etmekte hastane personeli hekimim ile ilgili en ufak bir problemim yok fakat bu yeni surat ifademden ve şeklinden nefret ediyorum sanmıyorum ama umarım düzeltilecek :(

Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
340 metre uzaklıkta
Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy
Anatomica Tıp Merkezi
400 metre uzaklıkta
Mevlüt Pehlivan Sok. No:23 Gayrettepe
Tanfer Hastanesi
420 metre uzaklıkta
Aytekin Kotil (Eski Fulya) Cad. No:25 Mecidiyeköy
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A
İstanbul Tıp Merkezi
560 metre uzaklıkta
Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:30 Gülbağ
Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
660 metre uzaklıkta
Cemil Aslan Güder Sok. No:8 Gayrettepe