Özel Renin Diyaliz Merkezi

Özel Renin Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Renin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Halil Rıfat Paşa Mh. Arel Sk. Hamam Çıkmazı No:2 Okmeydanı
Telefon:0 (212) 320-1012
Web Sitesi:www.renindializ.comHata Bildir
41.05721328.964714

Kurum Hakkında

Merkezimiz hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur. Böbrek hastalarına; tecrübeli ve güleryüzlü bir sağlık ekibi ile ve hastalarımızın daha rahat bir ortamda tedavilerine imkan sağlamak düşüncesiyle yola çıktık. Dializ hizmetinin ciddiyetini kabul etmiş olarak en iyi şartlarda hizmet sunmakta, onbir yıldır hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeye çalışmaktayız. Amacımız hemodializ tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Diyetlerine özen gösteren hastalarımız bizden aldıkları yüksek destek tedavisiyle yaşam standartlarını yükseltebilmektedir.

Merkezimizde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sağlık ekibimiz dializ konusunda gerekli tecrübeye sahip doktor ve hemşirelerden oluşmaktadır. 40+3 adet dializ makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı dializ merkezimizde sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hepatit B'li ve Hepatit C'li hastalarımızın; kendilerine tahsis edilen ve içinde tuvaletleri de mevcut odalarda diğer hastalarımızdan ayrı şekilde tedavileri yapılmaktadır.

Hastalarımızın aylık olarak kan sayımları ve biyokimya tetkiklerini güvenilir ve doğru sonuçlarla en kısa sürede merkezimiz laboratuarında yapmaktayız. Bütün hastalarımıza 2 ayda bir defa olmak üzere hepatit markerları (HBsAg, Anti-HBs, Anti-HCV) ve Anti-HIV testleri yapmaktayız. 6 ayda bir olmak üzere de CMV-IgG, CMV-IgM ve Parathormon testleri yapmaktayız. Hastalarımızın tedavi takipleri ve rutin tetkiklerini şahsi dosyalarında ve bilgisayar ortamında saklamaktayız.

Hastalarımızı servis araçlarımızla evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız. Ayrıca fiziksel ve biyolojik engelleri sebebi ile yatar pozisyonda seyahati mecburi olan ve doktor ve başhemşirenin yatarak sevkini uygun gördüğü hastalarımız için özel donanımlı sedyeli nakil aracımız mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Hemodiyaliz

Özel Renin Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Renin Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Renin Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Renin Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Renin Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Renin Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okmeydanı Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Fatihsultan Cad. Osmanoğlu Sok. No:12 Okmeydanı
İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi
730 metre uzaklıkta
Talatpaşa Mah. Aydoğan Cad. No:2 Okmeydanı
Memorial Şişli Hastanesi
790 metre uzaklıkta
Piyalepaşa Bulvarı Perpa Yanı Okmeydanı
Okmeydanı Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Gürsel M. Darülaceze Cd. Ekşioğlu İşmerkezi N:34
Adıvar Polikliniği
1.2 km. uzaklıkta
Halide Edip Adıvar Mah. Kestanelik Sok. No:2
Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No:27
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Gürsel Mah. Namzet Sok. No:1