Özel Renin Diyaliz Merkezi

Özel Renin Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Renin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Halil Rıfat Paşa Mh. Arel Sk. Hamam Çıkmazı No:2 Okmeydanı
Telefon:0 (212) 320-1012
41.05721328.964714

Kurum Hakkında

Merkezimiz hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur. Böbrek hastalarına; tecrübeli ve güleryüzlü bir sağlık ekibi ile ve hastalarımızın daha rahat bir ortamda tedavilerine imkan sağlamak düşüncesiyle yola çıktık. Dializ hizmetinin ciddiyetini kabul etmiş olarak en iyi şartlarda hizmet sunmakta, onbir yıldır hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeye çalışmaktayız. Amacımız hemodializ tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Diyetlerine özen gösteren hastalarımız bizden aldıkları yüksek destek tedavisiyle yaşam standartlarını yükseltebilmektedir.

Merkezimizde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sağlık ekibimiz dializ konusunda gerekli tecrübeye sahip doktor ve hemşirelerden oluşmaktadır. 40+3 adet dializ makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı dializ merkezimizde sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hepatit B'li ve Hepatit C'li hastalarımızın; kendilerine tahsis edilen ve içinde tuvaletleri de mevcut odalarda diğer hastalarımızdan ayrı şekilde tedavileri yapılmaktadır.

Hastalarımızın aylık olarak kan sayımları ve biyokimya tetkiklerini güvenilir ve doğru sonuçlarla en kısa sürede merkezimiz laboratuarında yapmaktayız. Bütün hastalarımıza 2 ayda bir defa olmak üzere hepatit markerları (HBsAg, Anti-HBs, Anti-HCV) ve Anti-HIV testleri yapmaktayız. 6 ayda bir olmak üzere de CMV-IgG, CMV-IgM ve Parathormon testleri yapmaktayız. Hastalarımızın tedavi takipleri ve rutin tetkiklerini şahsi dosyalarında ve bilgisayar ortamında saklamaktayız.

Hastalarımızı servis araçlarımızla evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız. Ayrıca fiziksel ve biyolojik engelleri sebebi ile yatar pozisyonda seyahati mecburi olan ve doktor ve başhemşirenin yatarak sevkini uygun gördüğü hastalarımız için özel donanımlı sedyeli nakil aracımız mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Hemodiyaliz

Özel Renin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Renin Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Renin Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Renin Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Renin Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Renin Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okmeydanı Hastanesi

650 metre uzaklıkta

Fatihsultan Cad. Osmanoğlu Sok. No:12 Okmeydanı

İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi

730 metre uzaklıkta

Talatpaşa Mah. Aydoğan Cad. No:2 Okmeydanı

Sadabad Tıp Merkezi

780 metre uzaklıkta

Talatpaşa Mah. Aslangazi Cad. No:10 Okmeydanı

Memorial Şişli Hastanesi

790 metre uzaklıkta

Piyalepaşa Bulvarı Perpa Yanı Okmeydanı

Okmeydanı Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Gürsel M. Darülaceze Cd. Ekşioğlu İşmerkezi N:34

Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Gürsel Mah. Darülaceze Cad. No:32/2 Okmeydanı

Adıvar Polikliniği

1.2 km. uzaklıkta

Halide Edip Adıvar Mah. Kestanelik Sok. No:2