Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Talatpaşa Mah. Aydoğan Cad. No:2 Okmeydanı
Telefon:0 (212) 222-2667
Web Sitesi:www.hiperbarik.com.trHata Bildir
41.06339028.967843

Kurum Hakkında

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz hiperbarik oksijen tedavisi yapmak üzere ayaktan tanı ve tedavi merkezi olarak 2003 yılında yapılanmaya başlamıştır. Günümüzde ise kronik yara bakımı konusunda her türlü tanı ve tedavi hizmetini sunmaktadır.

Özel İstanbul Hiperbarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi, durumu stabil çok çeşit tanılarla gelen hastaların tedavi edildiği özel bir polikliniktir. Kliniğimizde hastaların pansumanlarıda yapılmaktadır.

Basınç odamız HAUX marka- Star 2200 model, 12+2 kisilik olup, cift bolme olmasi sayesinde tedavi sirasinda basinc odasinin icine giris ve cikisa olanakli bir modeldir. Basınç odamızın büyüklüğü 5x 10m büyüklüğündedir. Alman yapımı hoks markadır. Basınç odamız 12 kişiyi aynı anda alabilecek kapasitedir. Basınç odamızın içinde rahatlıkla ayağa kalkılabilecek kadar genişlik vardır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Okmeydanı Tıp Merkezi
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi
384 metre uzaklıkta
Okmeydanı Tıp Merkezi sunduğu sağlık hizmetleri ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.
Özel Memorial Şişli Hastanesi
Özel Memorial Şişli Hastanesi 200 yatak kapasitesi, 8 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.
Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi
Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi (eski adıyla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi), İstanbul'un Şişli ilçesi, Kaptanpaşa Mahallesi'nde bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı olan bir şehir hastanesid
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İstanbul ve çevre illere ağız ve diş sağlığı alanlarında hizmet vermekte olup Türkiye'nin en büyük diş hastanelerinden biridir.
Özel Renin Diyaliz Merkezi
Özel Renin Diyaliz Merkezi
734 metre uzaklıkta
Özel Renin Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.
Özel Adıvar Polikliniği
Özel Adıvar Polikliniği
737 metre uzaklıkta
Özel Adıvar Polikliniği, İstanbul Şişli ilçesinde Poliklinik olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Şişli Kolan Hastanesi
Kolan International Şişli Hastanesi hastalarımızın rahatı da düşünülerek döşenmiş odalarımızda, tedavilerini tecrübeli hekim kadrosunun yaptığı bir hastane olarak hizmetinizdedir.
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi
Sağlıkta güvenin adresi olmayı ve insana hizmeti, Hakk'a hizmet bilmeyi, temel ilke olarak kabul eden Türkiye Hastanesi, hizmet standardı çıtasını her gün biraz daha yükselterek ülkemizin önde gelen sağlık kurumları arasında yerin
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉