Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği
Kurum Adı:Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı
Telefon:4441633
Web Sitesi:www.intermed.gen.trHata Bildir
41.05158628.991438

Kurum Hakkında

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Güvenilir, atılımcı ve yenilikçi yapısını sürdüren İntermed, 2008 yılı başında Avrupa’nın en büyük sağlık hizmeti sağlayıcılarından biri olan Euromedic International’ın bünyesine dahil olmuştur. Bu birliktelikle gücünü pekiştiren kuruluşumuz, görüntüleme konusunda uzmanlaşmış merkezler olan Diagnus ve İntermar’ı da bünyesine katarak görüntüleme branşlarındaki yetkinliğini de en üst düzeye taşımıştır.

İç hastalıkları, kardiyoloji, hematoloji, endokrinoloji, göğüs hastalıkları, nöroloji, tıbbi onkoloji, üroloji, kadın doğum hastalıkları, cilt hastalıkları, KBB hastalıkları ve baş boyun cerrahisi, ortopedi, genel cerrahi, beyin ve sinir cerrahisi, göz hastalıkları gibi tıbbın önemli alanlarında, branşlarında uzman doktor kadrosu, ileri teknolojiye sahip tanı ve tedavi üniteleriyle İntermed uluslararası standartlarda geniş kapsamlı poliklinik hizmeti verir.

Intermed, 2009 yılı içerisinde atılımlarına bir yenisini ekleyerek, tıbbi laboratuvar hizmetlerini ayrıca markalaştırıp yaygınlaştırmaya karar vermiştir. "İntermed Laboratuvar" böylece merkezini Nişantaşı’nda, ilk şubesini de Bebek'te açarak hizmete başlamıştır.

Otopark: Teşvikiye Caddesi üzerinde İntermed’e 50m mesafede otopark vardır. Metro: İntermed, Osmanbey metro çıkışına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Özel Yaşasın Hayat Kliniği
22 metre uzaklıkta
Yaşasın Hayat Kliniği, kilo yönetimi, metabolizma hastalıkları, hipoglisemi, insülin direnci, diyabet konusunda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur.
Özel Amerikan Hastanesi
Özel Amerikan Hastanesi
378 metre uzaklıkta
Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde özel bir sağlık kurumudur. 200 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile hizmet vermektedir.
İstanbul Cerrahi Hastanesi
İstanbul Cerrahi Hastanesi
696 metre uzaklıkta
İstanbul’un merkezindeki İstanbul Cerrahi, hem biyomedikal teknolojik donanımı hem de branşlarında uzman sağlık kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli Romatem Beşiktaş, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet veriyor.
Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve toplam 15 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odalarıyla hizmet sunul
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şişli Etfal Hastanesi ya da resmi adıyla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Şişli ilçesinde yer alan bir eğitim ve araştırma hastanesidir. Şişli Etfal Hastanesi Türkiye'nin ilk çocuk hastanesidir.
Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉