Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği
Kurum Adı:Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı
Telefon:4441633
Web Sitesi:www.intermed.gen.trHata Bildir
41.05158628.991438

Kurum Hakkında

Güvenilir, atılımcı ve yenilikçi yapısını sürdüren İntermed, 2008 yılı başında Avrupa’nın en büyük sağlık hizmeti sağlayıcılarından biri olan Euromedic International’ın bünyesine dahil olmuştur. Bu birliktelikle gücünü pekiştiren kuruluşumuz, görüntüleme konusunda uzmanlaşmış merkezler olan Diagnus ve İntermar’ı da bünyesine katarak görüntüleme branşlarındaki yetkinliğini de en üst düzeye taşımıştır.

İç hastalıkları, kardiyoloji, hematoloji, endokrinoloji, göğüs hastalıkları, nöroloji, tıbbi onkoloji, üroloji, kadın doğum hastalıkları, cilt hastalıkları, KBB hastalıkları ve baş boyun cerrahisi, ortopedi, genel cerrahi, beyin ve sinir cerrahisi, göz hastalıkları gibi tıbbın önemli alanlarında, branşlarında uzman doktor kadrosu, ileri teknolojiye sahip tanı ve tedavi üniteleriyle İntermed uluslararası standartlarda geniş kapsamlı poliklinik hizmeti verir.

Intermed, 2009 yılı içerisinde atılımlarına bir yenisini ekleyerek, tıbbi laboratuvar hizmetlerini ayrıca markalaştırıp yaygınlaştırmaya karar vermiştir. "İntermed Laboratuvar" böylece merkezini Nişantaşı’nda, ilk şubesini de Bebek'te açarak hizmete başlamıştır.

Otopark: Teşvikiye Caddesi üzerinde İntermed’e 50m mesafede otopark vardır. Metro: İntermed, Osmanbey metro çıkışına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yaşasın Hayat Kliniği
20 metre uzaklıkta
Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5
Amerikan Hastanesi
380 metre uzaklıkta
Nişantaşı Mah. Güzelbahçe Sk. No:20
İstanbul Cerrahi Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Fulya Bayırı Ferah Sok. No:22 Teşvikiye
Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
720 metre uzaklıkta
Fulya Mah. Hakkı Yeten Cad. No:9 Kat:1
Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
720 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat:3 Terrace Fulya
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Halaskargazi Cad. Etfal Sok.
Tansan Onkoloji Polikliniği
730 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:15 Doğu İş Merkezi Kat:3