Özel Yaşasın Hayat Kliniği

Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Kurum Adı:Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5
Telefon:0 (212) 230-7400
41.05144028.991617

Kurum Hakkında

Yaşasın Hayat Kliniği, kilo yönetimi, metabolizma hastalıkları, hipoglisemi, insülin direnci, diyabet konusunda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur. Koruyucu tıp, sağlıklı yaşlanma, tamamlayıcı ve integratif tıp yaklaşımları ile kaliteli yaşam, kronik hastalıkların idaresi (hipertansiyon, diyabet, osteoporoz, romatizmal sorunlar, bellek problemleri), iyi yaşlanma, sağlık riski analizi, kurumsal wellness alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu tarafından kurulmuş ve geliştirilmiş olan klinikte temel esas kişiye odaklı, beden-ruh işbirliği esaslı "öngören" ve "önleyen" bir tıbbi yaklaşımdır. Bu tam olarak Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun yaşama geçirdiği "yaşasın hayat" yaklaşımı, birleştirici ve bütünleştirici (bedeni ruhla, modern tıbbı geleneksel/doğal/tamamlayıcı tıpla/insanı yaşadığı çevre ve yaşam tarzıyla) bir sağlık anlayışıdır.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yaşasın Hayat Kliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zehra Akgül Öztürk
Zehra Akgül Öztürk · 3 Aralık 2017

Öncelikle Yaşasın hayat Programını yani Prof.Dr.Osman MÜftüoğlu hocamızı canıgönülden izliyorum. Ve bütün söylediklerine hiç şüphe duymadan inanıyor ve genel sağlığımı bir kez de kendisine gösterip yolumu sürdürmek istiyorum.

Çünkü; kendine bakınca bile ne denli sağlıklı olduğunu görüyorum. Ben Çorlu'da yaşıyorum. Bir gün 6-7 yıldır kullandığım ilaçlarımdan şüpheye düşecek Tv. programları izlediğimden Çorlu'da tek prof ünvanlı endokrinoloji dr. buldum internetten. Özel bir hastanede tüm inancımla gitmiştim. Dr. ile karşılaşınca merak ettiğim şeyleri bile sormaya gerek görmeden çıktım. Çünkü, çok genç belki 40 yaşlarında biri idi ama o kadar şişmandı ki bu görüntü güvenimi sarstı dahası yüzünde gözlerinde bile ödem vardı. Gözleri dışarı fırlamış ekzoftalmi görünüşlü hal almıştı. İki sene önceki bu anımdan sonra şimdi de kendim için bişey yapmak istiyorıum. Ve alabilirse Osman Müftüoğlu hocamdan randevu alıp muayene olmak ve sağlık rehberliğinden yararlanmak istiyorum. Yaşasın Hayat sözcüğüne caniyürekten inanıyorum ve hastanenize sevinerek başvurmak istiyorum en kısa zamanda. Başarılar hepinize.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Yaşasın Hayat Kliniği 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yaşasın Hayat Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İntermed Polikliniği
20 metre uzaklıkta
Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı
İsveç Ayak Sağlığı Merkezi
90 metre uzaklıkta
Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No:4-6 A Blok Kat : 2
Gümüşsuyu Asker Hastanesi
310 metre uzaklıkta
Gümüşsuyu Mah. İsmet İnönü Cd No:1 Taksim
Amerikan Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Nişantaşı Güzelbahçe Sk. No:20
ART Sağlık Merkezi
410 metre uzaklıkta
Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5
Pedam Polikliniği
410 metre uzaklıkta
Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey