Özel Yaşasın Hayat Kliniği

Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Kurum Adı:Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5
Telefon:0 (212) 230-7400
41.05144028.991617

Kurum Hakkında

Yaşasın Hayat Kliniği, kilo yönetimi, metabolizma hastalıkları, hipoglisemi, insülin direnci, diyabet konusunda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur. Koruyucu tıp, sağlıklı yaşlanma, tamamlayıcı ve integratif tıp yaklaşımları ile kaliteli yaşam, kronik hastalıkların idaresi (hipertansiyon, diyabet, osteoporoz, romatizmal sorunlar, bellek problemleri), iyi yaşlanma, sağlık riski analizi, kurumsal wellness alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu tarafından kurulmuş ve geliştirilmiş olan klinikte temel esas kişiye odaklı, beden-ruh işbirliği esaslı "öngören" ve "önleyen" bir tıbbi yaklaşımdır. Bu tam olarak Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun yaşama geçirdiği "yaşasın hayat" yaklaşımı, birleştirici ve bütünleştirici (bedeni ruhla, modern tıbbı geleneksel/doğal/tamamlayıcı tıpla/insanı yaşadığı çevre ve yaşam tarzıyla) bir sağlık anlayışıdır.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yaşasın Hayat Kliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Yaşasın Hayat Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Yaşasın Hayat Kliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yaşasın Hayat Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İntermed Polikliniği

20 metre uzaklıkta

Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi

90 metre uzaklıkta

Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No:4-6 A Blok Kat : 2

Gümüşsuyu Asker Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Gümüşsuyu Mah. İsmet İnönü Cd No:1 Taksim

Amerikan Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Nişantaşı Güzelbahçe Sk. No:20

ART Sağlık Merkezi

410 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5

Pedam Polikliniği

410 metre uzaklıkta

Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey