Özel Yaşasın Hayat Kliniği

Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Kurum Adı:Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5
Telefon:0 (212) 230-7400
Web Sitesi:yasasinhayat.com.trHata Bildir
41.0514428.991617

Kurum Hakkında

Özel Yaşasın Hayat Kliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Yaşasın Hayat Kliniği, kilo yönetimi, metabolizma hastalıkları, hipoglisemi, insülin direnci, diyabet konusunda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur. Koruyucu tıp, sağlıklı yaşlanma, tamamlayıcı ve integratif tıp yaklaşımları ile kaliteli yaşam, kronik hastalıkların idaresi (hipertansiyon, diyabet, osteoporoz, romatizmal sorunlar, bellek problemleri), iyi yaşlanma, sağlık riski analizi, kurumsal wellness alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu tarafından kurulmuş ve geliştirilmiş olan klinikte temel esas kişiye odaklı, beden-ruh işbirliği esaslı "öngören" ve "önleyen" bir tıbbi yaklaşımdır. Bu tam olarak Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun yaşama geçirdiği "yaşasın hayat" yaklaşımı, birleştirici ve bütünleştirici (bedeni ruhla, modern tıbbı geleneksel/doğal/tamamlayıcı tıpla/insanı yaşadığı çevre ve yaşam tarzıyla) bir sağlık anlayışıdır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Yaşasın Hayat Kliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Zehra Akgül Öztürk
★★★★★
Öncelikle Yaşasın hayat Programını yani Prof.Dr.Osman MÜftüoğlu hocamızı canıgönülden izliyorum. Ve bütün söylediklerine hiç şüphe duymadan inanıyor ve genel sağlığımı bir kez de kendisine gösterip yolumu sürdürmek istiyorum.

Çünkü; kendine bakınca bile ne denli sağlıklı olduğunu görüyorum. Ben Çorlu'da yaşıyorum. Bir gün 6-7 yıldır kullandığım ilaçlarımdan şüpheye düşecek Tv. programları izlediğimden Çorlu'da tek prof ünvanlı endokrinoloji dr. buldum internetten. Özel bir hastanede tüm inancımla gitmiştim. Dr. ile karşılaşınca merak ettiğim şeyleri bile sormaya gerek görmeden çıktım. Çünkü, çok genç belki 40 yaşlarında biri idi ama o kadar şişmandı ki bu görüntü güvenimi sarstı dahası yüzünde gözlerinde bile ödem vardı. Gözleri dışarı fırlamış ekzoftalmi görünüşlü hal almıştı. İki sene önceki bu anımdan sonra şimdi de kendim için bişey yapmak istiyorıum. Ve alabilirse Osman Müftüoğlu hocamdan randevu alıp muayene olmak ve sağlık rehberliğinden yararlanmak istiyorum. Yaşasın Hayat sözcüğüne caniyürekten inanıyorum ve hastanenize sevinerek başvurmak istiyorum en kısa zamanda. Başarılar hepinize.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Yaşasın Hayat Kliniği 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 50 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği
İntermed olarak hedefimiz, hastalarımıza yenilikçi ve çağdaş anlayışımızla en kaliteli hizmeti vermeye devam etmek olacaktır.
Özel Amerikan Hastanesi
Özel Amerikan Hastanesi
372 metre uzaklıkta
Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde özel bir sağlık kurumudur. 200 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile hizmet vermektedir.
İstanbul Cerrahi Hastanesi
İstanbul Cerrahi Hastanesi
695 metre uzaklıkta
İstanbul’un merkezindeki İstanbul Cerrahi, hem biyomedikal teknolojik donanımı hem de branşlarında uzman sağlık kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli Romatem Beşiktaş, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet veriyor.
Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve toplam 15 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odalarıyla hizmet sunul
Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir.
Özel Cankat Klinik
Özel Cankat Klinik
728 metre uzaklıkta
Cankat Klinikte, her biri kendi branşında uzman doktorlarımız, Fulya’da İstanbul’un en seçkin hekim grupları ile de tam koordine çalışarak, hastalarına hatasız teşhis-tedavi imkanları sunmaktadır.
Özel Rufus Göz Kliniği
Özel Rufus Göz Kliniği
733 metre uzaklıkta
Refraktif cerrahlarımız yanısıra kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız devamlı olarak çalışmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yaşasın Hayat Kliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉