Özel Maslak Tıp Merkezi

Özel Maslak Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Maslak Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Ayazağa Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. İç Kapı No:1-2
Telefon:0 (212) 289-1121
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
41.11539128.998988

Kurum Hakkında

Özel Maslak Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kliniğimiz 2006 yılında kurulmuş olup kalite ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir. Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı kadrosu Ayazağa' dan ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Fatoş Işık Kaçar
★★★★★
Dün gece ateş ve öksürük şikayeti ile gittim, her zaman olduğu gibi rahatlamış bir şekilde evime döndüm. Teşekkürler Derman ekibi.
Aykut Baran
★★★★★
Hastaysan ve iyileşmek istiyorsan Derman Tıp Merkezi yardımcı olacaktır size ben hastalandım Dermanda iyileştim.
Saadet Yilmaz
★★★
Kuruluşunuza 19.11.2012 sabahı havale geçiren oğlumu getirdim tüm personeliniz uyuyordu!! Acil müdahale için çalışan kişilerin uyanmaları 8 dk aldı. Daha öncede benzeri bir durumda Bedirhan Beyi evinden çağırdım çünkü nöbetçi doktor gitmişti... Bedirhan bey işini gerçekten iyi yapan bi insan ve yıllarını vermiş Derman Poliklinigine fakat ekibi için aynı şeyi düşünemiyorum..

Özel Maslak Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Maslak Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 53 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği
Ayazağa semtinde hastanemize bağlı İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği 2013 yılında hasta kabulüne başlamış olup çocuk hastalıkları, dahiliye, kadın doğum, laboratuar hizmetleri, enjeksiyon ve pansuman hizmetleri ver
Özel Liv Hospital Vadistanbul Hastanesi
Hasta odaklı yaklaşımı ve tecrübeli hekim kadrosunu multidisipliner çalışma biçimiyle bir araya getirerek sağlık sektörüne yeni ve modern bir soluk getiren Liv Hospital, 2013 yılında başlayan yolculuğuna şimdi altıncı hastanesi Li
Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğtim ve Araştırma Hastanesi
Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğtim ve Araştırma Hastanesi, 702 adet yatak kapasitesi, yüksek teknolojileri ve ulaşıma olan yakınlığı ile bölge halkına sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi
Merkezimiz Kağıthane İlçesi Seyrantepe Mahallesinde 2017 yılında faaliyete geçmiş olup diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi
Özel ESHA Cerrahi Tıp Merkezi olarak üstün hizmet kalitemiz, İleri teknolojik tıbbi donanım ve deneyimli hekim kadromuz ile hizmetinizdeyiz.
Özel Acıbadem Maslak Hastanesi
Acıbadem Maslak Hastanesi, 2009 yılında hizmete girdi. Hastanede, tanı ve tedavi hizmetlerinin farklı aşamaları için tasarlanmış toplam 191 yataklı tedavi üniteleri, steril ve yarı steril 15 ameliyathane bulunuyor.
Kağıthane Devlet Hastanesi
Hastanemiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık AŞ tarafından inşa edilmiş ve 2005 yılında 75 kadro yataklı
Özel Levent Hastanesi
Özel Levent Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel Levent Hastanesi olarak insan sağlığını korumanın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket etmekte ve mevcut tüm imkanlarımızı ve donanımımızı hasta memnuniyetini sağlamak için kullanmaktayız.
Özel Hilal Sağlık Kabini
İstanbul Kağıthane Hilal Sağlık Kabini ve Evde Sağlık Hizmetleri ile Hamidiye Mahallesi Ulucamii altında tecrübeli hemşirelerimizle siz değerli halkımıza hizmet etmekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Maslak Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉