Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Seyrantepe Mah. Yıldız Sok. No:16
Telefon:0 (212) 283-3338
Web Sitesi:www.avrupadiyaliz.comHata Bildir
41.09923029.001542

Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Kağıthane İlçesi Seyrantepe Mahallesinde 2017 nisan ayında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. (S.S.K, T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR) mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 29+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Nikkaso Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esha Cerrahi Tıp Merkezi
580 metre uzaklıkta
Yeşilce Mah. Yunus Emre Cad. No:24
Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğtim ve Araştırma Hastanesi
590 metre uzaklıkta
Huzur Mah. Cumhuriyet ve Demokrasi Cad. No:1
Kağıthane Devlet Hastanesi
780 metre uzaklıkta
Sanayi Mah. Şahinler Sok. No:23
Levent Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Eski Büyükdere Cad. No:39 4.Levent
Liv Hospital Vadistanbul Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadistanbul Park Etabı, 7F Blok
Maslak Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Ayazağa Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. İç Kapı No:1-2