Özel Levent Hastanesi

Özel Levent Hastanesi
Kurum Adı:Özel Levent Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Eski Büyükdere Cad. No:39 4.Levent
Telefon:0 (212) 270-0022
Web Sitesi:www.leventhastanesi.com.trHata Bildir
41.09018529.005244

Kurum Hakkında

Özel Levent Hastanesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Levent Hastanesi, 1985 yılında kurulmuştur. 1993 yılında yeniden yapılanma sürecine girmiştir. Bu süreç, teknolojik yeniliklerin hastaneye kazandırılmasıyla kalmayıp, sağlık hizmetinin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ederek, seçkin doktor, hemşire ve sağlık hizmeti personelini bünyesine kazandırmıştır.

Bizler Özel Levent Hastanesi ailesi olarak, hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmak amacındayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Levent Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Fırat Uzunhan
Bebeğimiz doğduğundan beri bir arkadaşımızın tavsiyesi ile özel Levent Hastahanesi çocuk bölümü doktoru *** *** isimli kişiye rutin kontrollerine ve muayenesine götürüyorduk. Eşim ve benim ne yazık ki Corona virüse yakalandık ve bebeğimize de virüs bulaştı. İkimiz çok ağır bir şekilde virüsü atlatmaya çalışırken oğlumuzun da bu zor sürecini idare etmeye çalıştık ve kendisi için çok ama çok endişelendik. Tecrübesizliğimiz neticesinde de ne yapacağımızı tam olarak bilemediğimiz için çareyi oğlumuzu sözde "özel" doktoruna yazmakta bulduk. Elimizde olsa o gece acil servise götürmek istiyorduk ancak İstanbul'da 24 ve 25 ocakta etkili olan yoğun kar yağısı evden dışarı çıkmamıza müsaade etmedi ve çaresizce yine tırnak içinde belirteceğim sözde "özel" doktoru *** beyden tüm gece cevap bekledik, sabaha kadar uykusuz ve ağır bir şekilde virüsle mücadele ederken çocuğumuzun ateşini düşürmeye çalıştık. Sabah olduğunda yine arayıp yazmamıza rağmen tek satır cevap vermedi. Sonunda kendisi lütfedip cevap verdiğinde ise bizi azarlamaktan beter edip, sözde çocuğumuzun "özel" doktorundan bir de özel ders alırmışçasına cevaplar işittik. Kendisinin bu kadar anlayışsız, empati yoksunu, egoist tavırlarından ve vermiş olduğu bu küstah cevaplardan sonra zaten o hastahanenin kapısının önünden bile geçmeyeceğiz. Kendisi yazdığı cevaptaki mesajda zaten kendisinin çocuk uzmanı olamayacak kadar yetersiz olduğunu ispatlamış. Şöyle diyor beyefendi "Hava şartlarından dolayı gelemezseniz muhakkak çocuk uzmanına başvurun" Eeee sen nesin? Ne uzmanısın, akıl verme uzmanı mı? Size tavsiyem çocuğunuzun özel bir doktoru olmasını ve "acil" durumlarda gerekli ilgiyi alabilmek istiyorsanız bu kişi yanlış adres... Ayrıcı hastahanenin bebeklere aşı yaptığı yer acile gelen Covid virüslümü, neyi olduğu bilinmeyen onlarca kişinin bulunduğu yerde. Yazık, böyle bir hastahaneye yakışmayan bir "özel" çocuk doktoru ve yönetim biçimi. Resimlerde yapmış olduğumuz WhatsApp görüşmesini de görebilirsiniz.

Özel Levent Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Levent Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kağıthane Devlet Hastanesi
Kağıthane Devlet Hastanesi
388 metre uzaklıkta
Hastanemiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık AŞ tarafından inşa edilmiş ve 2005 yılında 75 kadro yataklı
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi
552 metre uzaklıkta
Özel ESHA Cerrahi Tıp Merkezi olarak üstün hizmet kalitemiz, İleri teknolojik tıbbi donanım ve deneyimli hekim kadromuz ile hizmetinizdeyiz.
Özel Clinix Care Polikliniği
Özel Clinix Care Polikliniği
889 metre uzaklıkta
Clinix Care 2000 yılında Opr. Dr. Aytaç Saraçaydın ve Uzm. Dr. Özlem Saraçaydın tarafından en ileri teknoloji kullanılarak oluşturulmuş ve uluslararası hasta portföyüne sahip olmayı amaç edinmiştir.
Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi
Merkezimiz Kağıthane İlçesi Seyrantepe Mahallesinde 2017 yılında faaliyete geçmiş olup diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Estethica Levent Tıp Merkezi
Saç ekimi, medikal estetik ve plastik cerrahi gibi alanlarda yüksek standartlarda hizmet veren Estethica, Beşiktaş Leventte hizmet sunmaya devam ediyor.
Özel Hattat Klinik
Özel Hattat Klinik
1 km. uzaklıkta
Hattat Cinsel Sağlık Kliniği kadın ve erkekte cinsel fonksiyon problemlerinin teşhis ve tedavisi amacı ile kurulmuş butik bir kliniktir.
Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
Bayındır Levent Tıp Merkezi, 1250 m2 kapalı alanı, konforlu hasta odaları, 2 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Özel Renmed Diyaliz Merkezi böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk özel diyaliz merkezidir.
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi ameliyathanesi, doğumhanesi, poliklinikleri ve yatan hasta servisleri, teşhis ve tanı bölümleriyle de 24 saat sağlık hizmeti vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Levent Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉