Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Yeşilce Mah. Yunus Emre Cad. No:24
Telefon:4449149
41.09398629.000990

Kurum Hakkında

Bütün bireyler için sağlık hizmetlerinin erişilebilir ve güvenilebilir olması gerektiği inancına sahibiz. "Bizim için Önce Sağlığınız" sloganıyla 1994 yılında Armutlu Can Tıp Merkeziyle başladığımız yolculuğumuzu, yeni yerimiz ve yeni ismimizle Özel ESHA Cerrahi Tıp Merkezinde aynı ilk gündeki heyecan ve özveriyle devam etmenin haklı gururu içerisindeyiz.

Temel ilkemiz; bilimsel gelişmeler doğrultusunda, tıbbi etik ilkelerden asla ödün vermeden, hasta ve insan haklarına saygı duyarak, kaliteli sağlık hizmetini sıcak bir aile ortamında sunmaya devam etmektedir.

Özel ESHA Cerrahi Tıp Merkezi olarak üstün hizmet kalitemiz, İleri teknolojik tıbbi donanım ve deneyimli hekim kadromuz ile poliklinikler, cerrahi birimler, ameliyathane, laboratuvar, radyoloji, endoskopi- kolonoskopi ünitesi, diş ünitesi, fizik tedavi ünitesi, gözlem odaları, 24 saat açık olan acil servisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Murat Akarsu · 31 Ocak 2014

Ben Murat 2 veya üç ay önce hem dişimi temizlettim hemde dolgu yaptırdım ama hiç memnun kalmadım dişlerimi düzgün temizlememiş ve yaptığı dolgu şuan ağrı içinde

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kağıthane Devlet Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Sanayi Mah. Şahinler Sk. No:23

Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

360 metre uzaklıkta

Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Sakarya Sk. No:1

Levent Hastanesi

550 metre uzaklıkta

Eski Büyükdere Cad. No:39 4.Levent

Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi

580 metre uzaklıkta

Seyrantepe Mah. Yıldız Sok. No:16

Clinix Care Polikliniği

1.4 km. uzaklıkta

Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Monolyalı Sokak No:5 Levent