İstanbul Kadıköy devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Kadıköy ilçesinde 45 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Kadıköy İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Şehir Hastanesi
Göztepe Prof.Dr.Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi
★★★★☆· Şehir Hastanesi · Kadıköy / İstanbul
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla hizmet vermekte olan kurum, yeni binasında Göztepe Şehir Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmwktedir.
Üniversite Hastanesi
Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği
★★★★☆· Üniversite Hastanesi · Kadıköy / İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği 2650 metrekare içinde toplam 43 muayene odası muayene, tetkik ve işlem odasıyla hizmet vermektedir.
Özel Hastane
Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Kadıköy / İstanbul
Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi tıbbın tüm branşlarında hizmet veren ancak onkoloji nörolojik bilimler ağırlıklı olarak uzmanlaşmış bir hastanedir.
Özel İstanbul Medipol Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Kadıköy / İstanbul
1997 yılında Esma Hatun ismi ile kurulan İstanbul Medipol Hastanesi, ayakta ve yataklı hür türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilecek teknolojik donanım ve uzman kadroya sahip bulunmaktadır.
Özel Göztepe Hastanesi
★★★★★· Özel Hastane · Kadıköy / İstanbul
Özel Göztepe Hastanesi 1992 yılında hasta kabulüne başlamış ve Anadolu Yakasının en köklü sağlık kurumlarından biri olarak hizmet sunumuna devam etmektedir.
Özel Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Kadıköy / İstanbul
Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk hastanesi olan Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi çok kapsamlı tanı ve tedavi üniteleri ile günümüzde tam donanımlı bir hastane olarak, hastalarına tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Kadıköy / İstanbul
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi; Bağdat Caddesi Kızıltoprak'taki modern binasında, gelişmiş teknolojik yapılanması ile Mayıs 2007'de hizmete girmiştir.
Özel Medical Park Göztepe Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Kadıköy / İstanbul
Kanserden genetiğe, tüp bebekten saç nakline, kalp cerrahisinden estetik cerrahiye kadar pek çok alanda önemli başarılara imza atan kompleksin 100'den fazla yerli ve yabancı sigorta şirketiyle özel anlaşması bulunuyor.
Özel Kozyatağı Central Hospital
★★★★☆· Özel Hastane · Kadıköy / İstanbul
Kozyatağı Hastane denilince akıllara ilk gelen hastane olmayı hedefleyen Central Hospital; İstanbul, Anadolu yakasının merkez noktasında yer alan Kozyatağı'nda 17 yıllık tecrübesini, bir dünya hastanesi olma vizyonuyla bütünleştirecek büyük değişimi tamamlamış bulunuyor.
Özel NB Kadıköy Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Kadıköy / İstanbul
Profesör Doktor Nazif Bağrıaçık Özel Kadıköy Hastanesi; Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfının hastanesi olarak kar amacı gütmeyen, topluma sağlık hizmeti sunma misyonu ile kurulmuştur.
Tıp Merkezi
Özel Lifemed Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Özel Lifemed Tıp Merkezi sahip olduğu yüksek teknoloji ve uzman kadrosuyla Bağdat Caddesinde hizmet vermektedir.
Özel Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, kurulduğu 1995 yılından beri deneyimli ve yetkin sağlık kadrosu, güçlü teknolojik altyapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Kadıköy / İstanbul
MedAmerikan Polikliniği Bağdat Caddesi, Feneryolu’nda uluslararası tıp merkezi standartlarında planlanarak inşa edilen binasında MedAmerikan Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir.
Özel Bostancı Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Özel Bostancı Tıp Merkezi; 2 poliklinik binası, 1 laboratuar ünitesi ve 5 ayrı fizik tedavi ünitesi ile siz değerli hastalarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesinde pay sahibi olmaya devam edecektir.
Özel Sante Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Sante Poliklinik ve Laboratuvarı Ağustos 1997 tarihinden bugüne, tam teşekküllü biyokimya laboratuvarı ve seçkin seçkin hekim kadrosu ile Fener Kalamış Caddesinde hizmet vermektedir.
Özel Sunmed Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Özel Sunmed Tıp Merkezi, geniş uzman doktor kadrosu ve deneyimli sağlık personeliyle 2005 den bu yana Kadıköy Sahrayıcedidde hizmet vermektedir.
Özel Marmara Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Kadıköy / İstanbul
istanbul Göztepe minibüs caddesindeki tıp merkezimizde poliklinikler, acil, diyetisyen, laboratuvar, röntgen, mamografi, usg-doppller, evde hemşire hizmetleri, diş doktoru ve estetik bölümü ile hizmetinizdeyiz.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dentway Diş Kliniği
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Türkiye'nin ağız ve diş sağlığı alanında yeni markası Dentway Diş Kliniklerinin üçüncüsü Bağdat Caddesi'nde hizmet vermektedir.
Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 45 ünite ile Merdivenköy Mahallesindeki müstakil binasında hizmet vermektedir.
Özel Dent Suadiye Diş Kliniği
★★★★★· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Dent Suadiye Diş Kliniği özellikle estetik diş hekimliği, ortodonti ve İmplantoloji başta olmak üzere bütün Diş Hekimliği dallarında hizmet vermektedir.
Özel Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Özel Dentistanbul Koza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni Ekim 2011 tarihinden itibaren 230 m2 alanda, 8 ünite ile hizmet verilmektedir.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Cadde Tıp Merkezi
★★★☆☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Özel Cadde Tıp Merkezi modern cihazları ve uzman ekibimizle fizik tedavi ve rehabilitasyon ağırlıklı olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
★★★☆☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Kadıköy / İstanbul
İstanbul Anadolu yakasının tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olan Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hizmet vermeye devam etmektedir.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi
★★★★☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Kadıköy / İstanbul
1987 yılından beri, teknolojik alt yapısı, uzman sağlık personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet vererek, Türk sağlık sektöründe bir marka haline gelen Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi de bu gelişimin önemli bir parçası konumunda. .
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi
★★★☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Kudret Göz Kadıköy, 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu
★★★☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Dünyagöz Hastaneleri'nin çağdaş teknolojik tetkik cihazlarının tamamını Kadıköy'de hizmete sunan merkezimiz, 6 muayene odası ile günlük 130 muayene, 35 lazer ameliyatı kapasitelidir.
Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Marmara KBB Sağlık Merkezi
★☆☆☆☆· Kulak Burun Boğaz Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Özel Marmara KBB Sağlık Merkezi uzman hekim kadrosu ile poliklinik muayeneleri, check-up ve endovizyon sistemli KBB muayenesi hizmeti sunmaktadır.
Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi
★★★☆☆· Kulak Burun Boğaz Merkezi · Kadıköy / İstanbul
MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi bünyesinde, KBB hastalıklarının iyileştirilmesindeki tüm medikal ve cerrahi tedavi olanakların yanı sıra yüz estetik cerrahisini de barındırmaktadır.
Psikiyatri Merkezi
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Psikiyatri Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Erenköy Ruh Sağlığı Hastanesi 1978 yılından itibaren SSK ya bağlı olarak hastalara şu güne kadar 307 yatak kapasite ile hizmet vermektedir. Marmara bölgesinde SSK ya bağlı tek psikiyatri hastanesi olması nedeniyle, hasta yoğunluğuna rağmen mevcut imkanlarla en iyi hizmeti vermeye çalışımaktadır.
Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi
★★★☆☆· Psikiyatri Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezinde, Psikiyatri, Psikoloji, Fizyoterapi, KBB, Ses ve Konuşma Bozuklukları dallarında ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi
★★★☆☆· Psikiyatri Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1/6 Kalamış adresinde Psikiyatri Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.
Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Medipoint Tıp Merkezi
★★★★☆· Kalp Hastalıkları Hastanesi · Kadıköy / İstanbul
Göztepe Kardiyoloji Merkezi olarak faaliyetlerine başlayan kurum 2013 yılında Sinerji Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezini de bünyesine katmış, ek branşların da katılımı ile Medipoint Tıp Merkezi adını alarak yeni ve modern binasına taşınmıştır.
Diyaliz Merkezi
Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi
★☆☆☆☆· Diyaliz Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Sağlık hizmetlerinde kaliteden ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiş olan Kozyatağı Diyaliz Merkezi 25+2 cihaz kapasitesi ve 2 adet geniş ve ferah salonu ile hizmet vermektedir.
Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi
★☆☆☆☆· Diyaliz Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Dialife Kadıköy ATA Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 35 adet hemodiyaliz cihazı ile 210 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Üroloji Merkezi
Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi
Üroloji Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi, böbrek ve idrar yolları taşlarının ESWL, şok dalgaları ile kırılması tedavisi, prostat hastalıkları, kısırlık tanı ve tedavisi gibi alanlarda sağlık hizmeti sunmaktadır.
Poliklinik
Özel Moda Polikliniği
★★☆☆☆· Poliklinik · Kadıköy / İstanbul
Özel Moda Polikliniğinde tam zamanlı ve randevu ile gelen hekimlerimiz ile tüm ana branşlarda hizmet vermekteyiz.
Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği
Poliklinik · Kadıköy / İstanbul
İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi bilgi ve tecrübesi ile açılan Acıbadem Polikliniği, 2200 m² kapalı alanda, birçok branşta ayaktan tedavi için hizmete açılmıştır.
Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği
★★★☆☆· Poliklinik · Kadıköy / İstanbul
Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği çağdaş, güvenilir, kaliteli ve erişilebilir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Özel Euroderm Estetik Polikliniği
★★★★☆· Poliklinik · Kadıköy / İstanbul
Euroderm Özel Polikliniği, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek amacıyla hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.
Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği
★★★★★· Poliklinik · Kadıköy / İstanbul
Mesleki ve kurumsal değerleri sayesinde başarı çıtasını sürekli yükselten İntermed bugün Nişantaşı Polikliniği'nin yanı sıra Çiftehavuzlar Polikliniği ve Bebek Laboratuvarı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 2 sayfa

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yeni Eklenen Kurumlar
Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
İstanbul Anadolu yakasının tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olan Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi...
Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği
İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi bilgi ve tecrübesi ile açılan Acıbadem Polikliniği, 2200 m² kapalı alanda, birçok branşt...
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi
MedAmerikan Polikliniği Bağdat Caddesi, Feneryolu’nda uluslararası tıp merkezi standartlarında planlanarak inşa edilen binası...
Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi
Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezinde, Psikiyatri, Psikoloji, Fizyoterapi, KBB, Ses ve Konuşma Bozuklukları dallar...
Yorum ve Şikayetler
Nisan Armağan Demir
Nisan Armağan Demir · 15 Ocak 2022
O kadar sinirliyimki doktoruna da başhekimine de 5.genel cerrahi servis şefine de hepsine. Ulan ne şehir hastanesi ...
Hacer Yavaşcı
Hacer Yavaşcı · 12 Aralık 2021
Kalamış tıp merkezi nereye taşındı şu anda hangi isim ile hizmet vermektedir bilgi alabilir miyim....
Emre Bingul
Emre Bingul · 23 Kasım 2021
Hikaye kan idrar ekg ye check up diyorlar boşuna vaktinizi kaybetmeyin....
Fzl Fzl
Fzl Fzl · 18 Kasım 2021
Kan tahlil sonuçlarını ne hastanenin labaratuvar sonuç alma bölümünde nede enabızda görebiliriyorum. Diğer bütün ha...