Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem
Telefon:0 (216) 545-6464
Web Sitesi:www.kudretgoz.comHata Bildir
40.99792229.032929

Kurum Hakkında

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kudret Göz Grup'un ikinci hastanesi olan Kudret Göz Kadıköy, 12/10/2005 tarihinde Sarayardı Cad. No:1 Kadıköy İstanbul'da açıldı. 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hakki Levent Bülgin
★★★★★
Ben açıldığından beri hastanenize gelirim. Son derece memnunum ayrıca birçok eşimi dostumu da güvenle getirdim ve hepsi memnun kaldı. Özellikle Sn.Doktor Deniz hanım. Kendisine sürekli muayene olurum ve güvenim tamdır.
Taç İpekçioğlu Kunt
Dün kızımı göz muayenesine getirdim *** *** muayene etti 40tl lık sgk farkını verdim tek istediğimiz gözlük ve lens numarası idi ve daha önce lens kullandık defalarca dr muayenesinne gittik ama bizi 50 tl lık topografi ye gönderen olmadı çok fırsatçısınız *** *** sınava girecek kızımın morali bozulmasın diye sesimi çıkarmadım yaptığınız ne bilimsel ne etik sadece fırsatçılık hastanenizi kimseye tavsiye etmeyeceğim birdaha önünden geçmem verdiğim paradan çık yaptığınız fırsatçılık ve kızımın moralinin bozulması beni daha çok etkiledi helal etmiyorum

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 56 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel NB Kadıköy Hastanesi
Özel NB Kadıköy Hastanesi
60 metre uzaklıkta
Profesör Doktor Nazif Bağrıaçık Özel Kadıköy Hastanesi; Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfının hastanesi olarak kar amacı gütmeyen, topluma sağlık hizmeti sunma misyonu ile kurulmuştur.
Yeldeğirmeni Semt Polikliniği
Yeldeğirmeni Semt Polikliniği
629 metre uzaklıkta
Yeldeğirmeni Semt Polikliniği, İstanbul Üsküdar ilçesinde Poliklinik olarak hizmet sunmaktadır.
Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi
Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi; yaklaşık 35.000 m2 kapalı alanda, 6’sı yoğun bakım olmak üzere 180 yatak kapasitesiyle, dokuz ameliyathanesi, 100'e yakın uzman ve akademisyen hekim kadrosuyla hizmet veriyor.
Özel Kadıköy Merkez Polikliniği
Özel Kadıköy Merkez Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.
Özel İstanbul Medipol Hastanesi
1997 yılında Esma Hatun ismi ile kurulan İstanbul Medipol Hastanesi, ayakta ve yataklı hür türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilecek teknolojik donanım ve uzman kadroya sahip bulunmaktadır.
Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ülkemizin Kalp ve Damar Cerrahisi alanında hizmet ve eğitim veren en büyük ve lider hastanelerinden biridir.
Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi
Dialife Kadıköy ATA Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 35 adet hemodiyaliz cihazı ile 210 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Askeri hastanelerin Sağlık Bakanlığı'na bağlanması ile birlikte GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nin adı Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuştur.
Sadık Eratik Göz Hastanesi
Sadık Eratik Göz Klinikleri 7 ameliyathanesi, çok çeşitli cihaz ve teknik donanımıyla, gerek çalışanları gerekse hastaları için son derece modern ve konforlu, aynı anda bir çok ameliyatın yapılabileceği fiziksel koşullara sahip bi
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉