Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem
Telefon:0 (216) 545-6464
Web Sitesi:www.kudretgoz.comHata Bildir
40.99792229.032929

Kurum Hakkında

Kudret Göz Grup'un ikinci hastanesi olan Kudret Göz Kadıköy, 12/10/2005 tarihinde Sarayardı Cad. No:1 Kadıköy İstanbul'da açıldı. 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hakki Levent Bülgin
★★★★★
Ben açıldığından beri hastanenize gelirim. Son derece memnunum ayrıca birçok eşimi dostumu da güvenle getirdim ve hepsi memnun kaldı. Özellikle Sn.Doktor Deniz hanım. Kendisine sürekli muayene olurum ve güvenim tamdır.
Taç İpekçioğlu Kunt
Dün kızımı göz muayenesine getirdim *** *** muayene etti 40tl lık sgk farkını verdim tek istediğimiz gözlük ve lens numarası idi ve daha önce lens kullandık defalarca dr muayenesinne gittik ama bizi 50 tl lık topografi ye gönderen olmadı çok fırsatçısınız *** *** sınava girecek kızımın morali bozulmasın diye sesimi çıkarmadım yaptığınız ne bilimsel ne etik sadece fırsatçılık hastanenizi kimseye tavsiye etmeyeceğim birdaha önünden geçmem verdiğim paradan çık yaptığınız fırsatçılık ve kızımın moralinin bozulması beni daha çok etkiledi helal etmiyorum

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 55 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

NB Kadıköy Hastanesi
60 metre uzaklıkta
Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1
Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi
690 metre uzaklıkta
Koşuyolu Mah. Koşuyolu Cad. No:168
Kadıköy Merkez Polikliniği
690 metre uzaklıkta
Söğütlüçeşme Cad. No:176/1
İstanbul Medipol Hastanesi
750 metre uzaklıkta
E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu No:1
Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Eğitim Mah. Poyraz Cad. Ömer Bey Çıkmazı Sk. No:1