Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem
Telefon:0 (216) 545-6464
40.99792229.032929

Kurum Hakkında

Kudret Göz Grup'un ikinci hastanesi olan Kudret Göz Kadıköy, 12/10/2005 tarihinde Sarayardı Cad. No:1 Kadıköy İstanbul'da açıldı. 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hakki Levent Bülgin · 13 Ekim 2016

Ben açıldığından beri hastanenize gelirim. Son derece memnunum ayrıca birçok eşimi dostumu da güvenle getirdim ve hepsi memnun kaldı .Özellikle Sn.Doktor Deniz hanım. Kendisine sürekli muayene olurum ve güvenim tamdır.

Taç İpekçioğlu Kunt · 11 Mart 2015

Dün kızımı göz muayenesine getirdim *** *** muayene etti 40tl lık sgk farkını verdim tek istediğimiz gözlük ve lens numarası idi ve daha önce lens kullandık defalarca dr muayenesinne gittik ama bizi 50 tl lık topografi ye gönderen olmadı çok fırsatçısınız *** *** sınava girecek kızımın morali bozulmasın diye sesimi çıkarmadım yaptığınız ne bilimsel ne etik sadece fırsatçılık hastanenizi kimseye tavsiye etmeyeceğim birdaha önünden geçmem verdiğim paradan çık yaptığınız fırsatçılık ve kızımın moralinin bozulması beni daha çok etkiledi helal etmiyorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 54 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

NB Kadıköy Hastanesi

60 metre uzaklıkta

Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez

550 metre uzaklıkta

Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. 100/B Acıbadem

Kadıköy Merkez Polikliniği

690 metre uzaklıkta

Söğütlüçeşme Cad. No:176/1

İstanbul Medipol Kadıköy Hastanesi

750 metre uzaklıkta

E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu No:1

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

920 metre uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cd. Poyraz Sk. No:7