Özel Kadıköy Merkez Polikliniği

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği
Kurum Adı:Özel Kadıköy Merkez Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Söğütlüçeşme Cad. No:176/1
Telefon:0 (216) 550-8060
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.99171729.032957

Kurum Hakkında

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Kadıköy Merkez Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Hakan Ozr · 21 Ağustos 2019

İlgi ve alaka hizmet herşey çok güzeldi.. Teşekkürler

Sedat Ulukan · 27 Mayıs 2019

Telefondan check-up paketi diye satın aldım eşimle kendim için, Check-up kapsamında kanser taraması için boğazdan tırnağa bottom ultrason yapılcak vs diye söylediler. Check-up kısmında kan testleri hariç (onuda istediğiniz sağlık ocağından yaptırırsınız zaten bu kadar paraya gerek yok) hepsi çok uyduruktu. Bottom ultrason kanser taraması denilen test 5 dakka sürmedi ve miladı dolmuş siyah beyaz ekranlı 2 boyutlu cihazla yapıldı. kalp için yapılan test sadece EKG'den ibaretti esas kalp krizi riskinizi vs dökecek olan efor testleri vs yoktu. Tama verilen fiyat normal bir Check-up paketinin çok altında idi ama sonuçta kişi başı 375 lira veriliyor, madem bu kadar kalitesizsin onu da yapacaz bunu da yapacaz diye sağlık emlakçılığı yapmayın. Yazıktır. Sizin potansiyeliniz ; hastanelerden gönderilen kan ve idrar testlerini vs yapmak, bu kadar !! Check up sizin harcınız değil. Kandırmayın insanları ucuz hizmet vaadleri ile. Yatılan sedyelere kağıt havlu bile sermiyorsunuz !! sebebi de kalmadı !!. Doktor olarak kimle muhatabız bilmiyoruz bile, ne kapıda adı var ne başka bi yerde !! Çekilen ciğer filmini istedim vermediler!! onun yerine 30 liralık para iadesi yapcaklar.

Zuhal Tiftikçi · 20 Şubat 2017

checkup için defalarca arayan sizler arandığınız zaman telefonlara cevap vermiyorsunuz lütfen telefona yanıt verin aksi takdirde şikayet edeceğim. sonuçları almak için gelemediğimi söylemek istedim ve sonuçları da alamadım.

ÉLif OYmak · 25 Eylül 2014

Merkezinizde ben ve ailem olmak üzere 8 kişi checkup yaptırdık ve çok memnun kaldık çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim. Artık merkez telefonda ödeme kolaylığı sağlamıyor evraklar teslimatı sırasında ödeme yapıyorsunuz o yüzden de guveniniz sonsuz olabilir.. Teşekkürler

İbrahim Özcan · 19 Şubat 2013

Eşimle beraber, daha önce sizde checkup olmuştuk eşimin quatr hastalığıda bu checkup da meydana çıkmıştı. Geçen yılda elamanınız Uğur Ertan bana telefondan ile checkup pazarlamıştı ve kredi kartımdan (Yapıkredi word kartımdan) 3 takistle 210 TL ödeme almıştı ve poliçemin adresime gönderileceğini söylemişti, ancak üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen henüz elime geçen poliçe yok. Bana 0533 469 2309 nolu cep telefonu vermişti ben birkaç kez telefonu aradım ulaşamadım (kullanım dışı çıkmıştı). Elemanınız bugünde beni yeni checkup proğramı için aradı ve ben kendisine durumu anlattım, kendisi telefon değişikliği konusunda mesaj atıldığını söylüyor ve poliçeninde postalanadığını belirtdi. Bana kesinlikle posta ile poliçe gelmedi. Ve mesajıda kayıtlarımda görmedim.
Neticede geçmiş hakkımın öldüğünü söylemektedir. Sonuçda ben avukatıma danışacağım ve ona göre hukuki yollara baş vuracağım ve tüketici hakları derneğinden fikir alacağım ona göre bir hareket tarzı belirteceğim.
iyi çalışmalar - İbrahim Özcan

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi

280 metre uzaklıkta

Kuşdili Caddesi Volkan Apt. No:26/1

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

570 metre uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cd. Poyraz Sk. No:7

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez

580 metre uzaklıkta

Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. 100/B Acıbadem

Euroderm Estetik Polikliniği

670 metre uzaklıkta

Caferağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. No:2

Kudret Göz İstanbul Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem