Özel Kadıköy Merkez Polikliniği

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği
Kurum Adı:Özel Kadıköy Merkez Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Söğütlüçeşme Cad. No:176/1
Telefon:0 (216) 550-8060
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.99171729.032957

Kurum Hakkında

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Özel Kadıköy Merkez Polikliniği iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (216) 550-8060 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Emre Bingul
Hikaye kan idrar ekg ye check up diyorlar boşuna vaktinizi kaybetmeyin.
Hakan Ozr
★★★★★
İlgi ve alaka hizmet herşey çok güzeldi.. Teşekkürler
Sedat Ulukan
Telefondan check-up paketi diye satın aldım eşimle kendim için, Check-up kapsamında kanser taraması için boğazdan tırnağa bottom ultrason yapılcak vs diye söylediler. Check-up kısmında kan testleri hariç (onuda istediğiniz sağlık ocağından yaptırırsınız zaten bu kadar paraya gerek yok) hepsi çok uyduruktu. Bottom ultrason kanser taraması denilen test 5 dakka sürmedi ve miladı dolmuş siyah beyaz ekranlı 2 boyutlu cihazla yapıldı. kalp için yapılan test sadece EKG'den ibaretti esas kalp krizi riskinizi vs dökecek olan efor testleri vs yoktu. Tama verilen fiyat normal bir Check-up paketinin çok altında idi ama sonuçta kişi başı 375 lira veriliyor, madem bu kadar kalitesizsin onu da yapacaz bunu da yapacaz diye sağlık emlakçılığı yapmayın. Yazıktır. Sizin potansiyeliniz ; hastanelerden gönderilen kan ve idrar testlerini vs yapmak, bu kadar !! Check up sizin harcınız değil. Kandırmayın insanları ucuz hizmet vaadleri ile. Yatılan sedyelere kağıt havlu bile sermiyorsunuz !! sebebi de kalmadı !!. Doktor olarak kimle muhatabız bilmiyoruz bile, ne kapıda adı var ne başka bi yerde !! Çekilen ciğer filmini istedim vermediler!! onun yerine 30 liralık para iadesi yapcaklar.
Zuhal Tiftikçi
★★
Checkup için defalarca arayan sizler arandığınız zaman telefonlara cevap vermiyorsunuz lütfen telefona yanıt verin aksi takdirde şikayet edeceğim. Sonuçları almak için gelemediğimi söylemek istedim ve sonuçları da alamadım.
ÉLif OYmak
★★★★★
Merkezinizde ben ve ailem olmak üzere 8 kişi checkup yaptırdık ve çok memnun kaldık çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim. Artık merkez telefonda ödeme kolaylığı sağlamıyor evraklar teslimatı sırasında ödeme yapıyorsunuz o yüzden de guveniniz sonsuz olabilir.. Teşekkürler
İbrahim Özcan
Eşimle beraber, daha önce sizde checkup olmuştuk eşimin quatr hastalığıda bu checkup da meydana çıkmıştı. Geçen yılda elamanınız Uğur Ertan bana telefondan ile checkup pazarlamıştı ve kredi kartımdan (Yapıkredi word kartımdan) 3 takistle 210 TL ödeme almıştı ve poliçemin adresime gönderileceğini söylemişti, ancak üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen henüz elime geçen poliçe yok. Bana 0533 469 2309 nolu cep telefonu vermişti ben birkaç kez telefonu aradım ulaşamadım (kullanım dışı çıkmıştı). Elemanınız bugünde beni yeni checkup proğramı için aradı ve ben kendisine durumu anlattım, kendisi telefon değişikliği konusunda mesaj atıldığını söylüyor ve poliçeninde postalanadığını belirtdi. Bana kesinlikle posta ile poliçe gelmedi. Ve mesajıda kayıtlarımda görmedim.
Neticede geçmiş hakkımın öldüğünü söylemektedir. Sonuçda ben avukatıma danışacağım ve ona göre hukuki yollara baş vuracağım ve tüketici hakları derneğinden fikir alacağım ona göre bir hareket tarzı belirteceğim.
iyi çalışmalar - İbrahim Özcan

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Euroderm Estetik Polikliniği
Euroderm Özel Polikliniği, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek amacıyla hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Polikliniğimizde Estetik ve Medikal uygulamaların tamamı, konusunda uzmanlaşmış hekimeler tarafından, modern tıp tekn
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi
Kudret Göz Kadıköy, 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.
Özel NB Kadıköy Hastanesi
Özel NB Kadıköy Hastanesi
735 metre uzaklıkta
Profesör Doktor Nazif Bağrıaçık Özel Kadıköy Hastanesi; Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfının hastanesi olarak kar amacı gütmeyen, topluma sağlık hizmeti sunma misyonu ile kurulmuştur.
Özel Medicana Kadıköy Hastanesi
2017 yılından bu yana, Kadıköy Kızıltoprak’ta Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’na komşu olan Medicana Kadıköy Hastanesi, dünya standartlarında sağlık hizmetini, güçlü akademik hekim kadrosu ile tüm Anadolu yakasına sunuyor.
Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi
Dialife Kadıköy ATA Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 35 adet hemodiyaliz cihazı ile 210 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Özel Moda Polikliniği
Özel Moda Polikliniği
1 km. uzaklıkta
Özel Moda Polikliniğinde tam zamanlı ve randevu ile gelen hekimlerimiz ile tüm ana branşlarda hizmet vermekteyiz.
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi; Bağdat Caddesi Kızıltoprak'taki modern binasında, gelişmiş teknolojik yapılanması ile Mayıs 2007'de hizmete girmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉