Özel Euroderm Estetik Polikliniği

Özel Euroderm Estetik Polikliniği
Kurum Adı:Özel Euroderm Estetik Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Caferağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. No:2
Telefon:0 (216) 450-5900
40.98772029.026927

Kurum Hakkında

Euroderm Özel Polikliniği, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek amacıyla hizmet veren insan sağlığını 1. derecede önemseyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapan bir sağlık kuruluşudur.

Polikliniğimizde Estetik ve Medikal uygulamaların tamamı, konusunda uzmanlaşmış hekimeler tarafından, modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. Bu uygulamalar sırasında, en önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır. Çok iyi eğitim almış yardımcı personel, hekime ve hastaya her konuda yardımcı olmakla yükümlüdür.

Özel Euroderm Estetik Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Euroderm Estetik Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Euroderm Estetik Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Euroderm Estetik Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Euroderm Estetik Polikliniği 5 üzerinden 4.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Euroderm Estetik Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Moda Polikliniği

420 metre uzaklıkta

Moda Mah. Moda Cad. İçgören Apt. No:192

Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi

460 metre uzaklıkta

Kuşdili Caddesi Volkan Apt. No:26/1

Kadıköy Merkez Polikliniği

670 metre uzaklıkta

Söğütlüçeşme Cad. No:176/1

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

1 km. uzaklıkta

Recep Peker Cad. No:27/1-3 Kızıltoprak

Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

1.1 km. uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cd. Poyraz Sk. No:7