Özel Moda Polikliniği

Özel Moda Polikliniği
Kurum Adı:Özel Moda Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Moda Mah. Moda Cad. İçgören Apt. No:192
Telefon:0 (216) 346-0950
Web Sitesi:www.modatip.comHata Bildir
40.98450529.024382

Kurum Hakkında

Kliniğimizde tam zamanlı ve randevu ile gelen hekimlerimiz ile tüm ana branşlarda hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde en gelişmiş görüntüleme teknikleri kullanılarak teşhis ve tedavi yapılmaktadır.

Moda Tıp vizyonu ve misyonu gereği eğitimli ve bilinçli uzman personeli ve sürekli kendini geliştiren laboratuvarı ile güvenilir, hızlı çalışma biçimini ilke edinerek evlilik öncesi tarama testleri ile ilgili son yaklaşımların kullanıldığı yeni test yöntemleri ile hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli sonuçlar vermeyi ilke edinmiştir. Ayrıca merkezimiz ehliyet için muayene yapmakta ve rapor vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitemiz 1999 yılından beri Kadıköy'de hizmet vermektedir. Teknik olarak son teknoloji ekipmanlara sahip ünitemiz uzman kadrosu ile kuruluşundan bu yana birçok konuda önderlik yapmıştır.

Özel Moda Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Moda Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Moda Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Moda Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Özel Moda Polikliniği 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Moda Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Euroderm Estetik Polikliniği
420 metre uzaklıkta
Caferağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. No:2
Kadıköy Merkez Polikliniği
1.1 km. uzaklıkta
Söğütlüçeşme Cad. No:176/1
Medicana Kadıköy Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Zühtüpaşa Mah. Recep Peker Cad. No:11
Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak
Sante Tıp Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Fener Kalamış Caddesi No:32 Kadıköy
Kudret Göz İstanbul Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem