Özel Moda Polikliniği

Özel Moda Polikliniği
Kurum Adı:Özel Moda Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Moda Mah. Moda Cad. İçgören Apt. No:192
Telefon:0 (216) 346-0950
40.98450529.024382

Kurum Hakkında

Kliniğimizde tam zamanlı ve randevu ile gelen hekimlerimiz ile tüm ana branşlarda hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde en gelişmiş görüntüleme teknikleri kullanılarak teşhis ve tedavi yapılmaktadır.

Moda Tıp vizyonu ve misyonu gereği eğitimli ve bilinçli uzman personeli ve sürekli kendini geliştiren laboratuvarı ile güvenilir, hızlı çalışma biçimini ilke edinerek evlilik öncesi tarama testleri ile ilgili son yaklaşımların kullanıldığı yeni test yöntemleri ile hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli sonuçlar vermeyi ilke edinmiştir. Ayrıca merkezimiz ehliyet için muayene yapmakta ve rapor vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitemiz 1999 yılından beri Kadıköy'de hizmet vermektedir. Teknik olarak son teknoloji ekipmanlara sahip ünitemiz uzman kadrosu ile kuruluşundan bu yana birçok konuda önderlik yapmıştır.

Özel Moda Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Moda Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Moda Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Moda Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Moda Polikliniği 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Moda Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Euroderm Estetik Polikliniği

420 metre uzaklıkta

Caferağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. No:2

Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi

830 metre uzaklıkta

Kuşdili Caddesi Volkan Apt. No:26/1

Kadıköy Merkez Polikliniği

1.1 km. uzaklıkta

Söğütlüçeşme Cad. No:176/1

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Recep Peker Cad. No:27/1-3 Kızıltoprak

Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

1.2 km. uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak