Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi
Kurum Adı:Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:238 Göztepe
Telefon:4449347
Web Sitesi:www.yeditepehastanesi.com.trHata Bildir
40.97229429.057833

Kurum Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi Türkiye’nin ilk Diş Hastanesi'dir. Kurulduğu günden bu yana güçlü kadrosuyla kendi alanında öncü kurum olma özelliğini hiç kaybetmeden, güncel teknolojiyle donatılarak, kadrosu ve sunduğu kaliteli sağlık hizmeti ile ilkleri başarmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz; eğitim ve araştırma çalışmalarıyla ağız ve diş sağlığı uygulamalarının gelişimine katkıda bulunan, modern diş hekimliğinin tüm olanaklarını kullanarak ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerini sağlayan, hastalarımıza etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, kaliteli ağız ve diş bakımı sunan, tüm çalışanlarına sürekli gelişim fırsatları sunarak aynı zamanda konusunda uzman diş hekimleri yetiştiren, çevre sağlığını gözeten ve koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutan, hümanistik bir çalışma ortamı sağlayan, ulusal ve uluslararası düzeyde önde referans merkezi olmaktır.

Hastanemizde; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Çocuk Diş Hekimliği, Endodonti, Oral İmplantoloji, Ortodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Restoratif Diş Hekimliği alanlarında, 200 kişilik kadromuz ile 120 ünit ve genel anestezi altında işlem yapılabilen 3 ameliyathanemiz ile hizmet verilmektedir.

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi; 2009 yılında sağlık sektöründe hasta hizmetleri denetiminde dünyanın en güvenilir kurumu olan Joint Commision International (JCI) tarafından personel yönetimi, bina alt yapısı, teknik donanım, acil durum hazırlıkları gibi 1500 civarındaki standart bakımından incelenmiş ve tüm standartlarda akredite edilmiştir. 3 yılda bir tekrarlanan bu denetimden 2012 ve 2015 yıllarında da başarı ile akreditasyonunu yenilemiştir. Böylece JCI’dan 3 kez akreditasyon alan dünyanın ilk ve tek Diş Hastanesi olmuştur.

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği
30 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:238 34728 Göztepe
Lifemed Tıp Merkezi
370 metre uzaklıkta
Bağdat Caddesi Plaza 215 No:191/A Çiftehavuzlar
İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği
480 metre uzaklıkta
Cemil Topuzlu Cad. No: 46/1 Çiftehavuzlar
Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi
490 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:257 / Caddebostan
Dünyagöz Hastanesi Feneryolu
970 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:150 Feneryolu
Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Ahmet Mithat Efendi Cad. No:17
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Bağdat Cad. No:314/A, Caddebostan