Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği
Kurum Adı:Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Cemil Topuzlu Cad. No: 46/1 Çiftehavuzlar
Telefon:4441633
Web Sitesi:www.intermed.gen.trHata Bildir
40.96934229.053709

Kurum Hakkında

Yüksek standartlarda sağlık hizmeti vermek üzere 1982'de Nişantaşı'nda kurulan İntermed, ilk günden beri hasta memnuniyetini merkez alan insan odaklı bir yaklaşım sergiliyor. Mesleki ve kurumsal değerleri sayesinde başarı çıtasını sürekli yükselten İntermed bugün Nişantaşı Polikliniği'nin yanı sıra Çiftehavuzlar Polikliniği ve Bebek Laboratuvarı ile hizmet vermeye devam ediyor.

İntermed, kadın hastalıkları ve doğumdan göz hastalıklarına endokrinolojiden kardiyoloji ve nörolojiye uzanan 19 farklı branşta alanında deneyimli doktorlarla ve güçlü bir kadroyla hizmet veriyor.

İntermed polikliniklerinde sadece ayakta hasta hizmeti verilmesi, hastane ortamından farklı bir atmosfer yaratıyor ve hastalarına hem fiziksel hem psikolojik anlamda konforlu sağlık hizmeti sunabiliyor. 08:30 - 19:00 arasındaki çalışma saatleri ve Özel sağlık sigortalarıyla olan anlaşmaları da hastaların hizmet almasını kolaylaştıran faktörler arasında Öne çıkıyor.

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği
450 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:238 34728 Göztepe
Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi
480 metre uzaklıkta
Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:238 Göztepe
Lifemed Tıp Merkezi
570 metre uzaklıkta
Bağdat Caddesi Plaza 215 No:191/A Çiftehavuzlar
Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi
770 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:257 / Caddebostan
Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi
920 metre uzaklıkta
Ahmet Mithat Efendi Cad. No:17
Dünyagöz Hastanesi Feneryolu
970 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:150 Feneryolu