Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği
Kurum Adı:Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Cemil Topuzlu Cad. No: 46/1 Çiftehavuzlar
Telefon:4441633
Web Sitesi:www.intermed.gen.trHata Bildir
40.96934229.053709

Kurum Hakkında

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Yüksek standartlarda sağlık hizmeti vermek üzere 1982'de Nişantaşı'nda kurulan İntermed, ilk günden beri hasta memnuniyetini merkez alan insan odaklı bir yaklaşım sergiliyor. Mesleki ve kurumsal değerleri sayesinde başarı çıtasını sürekli yükselten İntermed bugün Nişantaşı Polikliniği'nin yanı sıra Çiftehavuzlar Polikliniği ve Bebek Laboratuvarı ile hizmet vermeye devam ediyor.

İntermed, kadın hastalıkları ve doğumdan göz hastalıklarına endokrinolojiden kardiyoloji ve nörolojiye uzanan 19 farklı branşta alanında deneyimli doktorlarla ve güçlü bir kadroyla hizmet veriyor.

İntermed polikliniklerinde sadece ayakta hasta hizmeti verilmesi, hastane ortamından farklı bir atmosfer yaratıyor ve hastalarına hem fiziksel hem psikolojik anlamda konforlu sağlık hizmeti sunabiliyor. 08:30 - 19:00 arasındaki çalışma saatleri ve Özel sağlık sigortalarıyla olan anlaşmaları da hastaların hizmet almasını kolaylaştıran faktörler arasında Öne çıkıyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği 2650 metrekare içinde toplam 43 muayene odası muayene, tetkik ve işlem odasıyla hizmet vermektedir.
Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi
Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi Türkiye’nin ilk Diş Hastanesi'dir. Kurulduğu günden bu yana güçlü kadrosuyla kendi alanında öncü kurum olma özelliğini hiç kaybetmeden, güncel teknolojiyle donatılarak, kadrosu ve sunduğu kalite
Özel Lifemed Tıp Merkezi
Özel Lifemed Tıp Merkezi
574 metre uzaklıkta
Özel Lifemed Tıp Merkezi sahip olduğu yüksek teknoloji ve uzman kadrosuyla Bağdat Caddesinde hizmet vermektedir.
Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi
1987 yılından beri, teknolojik alt yapısı, uzman sağlık personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet vererek, Türk sağlık sektöründe bir marka haline gelen Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi de bu gelişimin önemli bir parçası konumun
Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi
Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezinde, Psikiyatri, Psikoloji, Fizyoterapi, KBB, Ses ve Konuşma Bozuklukları dallarında ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu
Dünyagöz Hastaneleri'nin çağdaş teknolojik tetkik cihazlarının tamamını Kadıköy'de hizmete sunan merkezimiz, 6 muayene odası ile günlük 130 muayene, 35 lazer ameliyatı kapasitelidir.
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi
MedAmerikan Polikliniği Bağdat Caddesi, Feneryolu’nda uluslararası tıp merkezi standartlarında planlanarak inşa edilen binasında MedAmerikan Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉