Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Cad. No:257 / Caddebostan
Telefon:4440481
Web Sitesi:www.venividigoz.comHata Bildir
40.97006429.062876

Kurum Hakkında

Tıp bilimi dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişim gösteriyor. 1987 yılından beri, teknolojik alt yapısı, uzman sağlık personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet vererek, Türk sağlık sektöründe bir marka haline gelen Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi de bu gelişimin önemli bir parçası konumunda.

Veni Vidi Göz Sağlığı-Laser Ve Cerrahi Merkezinde hastaları işini özenle yapan hostesler karşılamaktadır. Bu hastalar daha sonra hemşireler tarafından muayene ve müdahalelere titizlikle hazırlanır. Özel otoparkımız, otopark görevlilerimiz, kafeteryamız ile tam teşekküllü hizmet veren merkezimizde engelliler için özel giriş ve tuvaletler de düşünülmüştür.

Veni Vidi, 17 yıldan beri konusunda referans olacak uygulamalarıyla ilklere imza atmıştır. Excimer laser ve LASIK yöntemleriyle miyopi, hipermetropi ve astigmatizma tedavisinde öncü olan Veni Vidi, glokom tedavisi, glokom lazerleri ve katarakt cerrahisinde de deneyimli cerrahlarıyla dünya standartlarında sağlık hizmeti üretmektedir.

Halk arasında uçuşan nokta olarak bilinen gausians sistem`in Excimer tedavisini Türkiye’ye ilk kez getiren Veni Vidi, katarakt ameliyatlarının damla anestezi ve dikişsiz fakoemülsifikasyon tekniği ile yapılmasına da öncülük etmiştir.

Veni Vidi göz sağlığı merkezinde, şeker, tansiyon ve yaşlılığa bağlı maküla dejenerasyonu ile çeşitli sistematik hastalıklara bağlı olarak gelişebilen retina hastalıklarında OCT, HRT, FFA ve ICG tetkikleri ile teşhis konulmakta ve gereken tedaviler yapılabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği
480 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:238 34728 Göztepe
Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:238 Göztepe
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi
590 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:314/A, Caddebostan
İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği
770 metre uzaklıkta
Cemil Topuzlu Cad. No: 46/1 Çiftehavuzlar
Lifemed Tıp Merkezi
860 metre uzaklıkta
Bağdat Caddesi Plaza 215 No:191/A Çiftehavuzlar
Dünyagöz Hastanesi Feneryolu
1.5 km. uzaklıkta
Bağdat Cad. No:150 Feneryolu
Medipoint Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Şair Arşi Caddesi No:6 Göztepe