Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Cad. No:257 / Caddebostan
Telefon:4440481
40.97006429.062876

Kurum Hakkında

Tıp bilimi dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişim gösteriyor. 1987 yılından beri, teknolojik alt yapısı, uzman sağlık personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet vererek, Türk sağlık sektöründe bir marka haline gelen Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi de bu gelişimin önemli bir parçası konumunda.

Veni Vidi Göz Sağlığı-Laser Ve Cerrahi Merkezinde hastaları işini özenle yapan hostesler karşılamaktadır. Bu hastalar daha sonra hemşireler tarafından muayene ve müdahalelere titizlikle hazırlanır. Özel otoparkımız, otopark görevlilerimiz, kafeteryamız ile tam teşekküllü hizmet veren merkezimizde engelliler için özel giriş ve tuvaletler de düşünülmüştür.

Veni Vidi, 17 yıldan beri konusunda referans olacak uygulamalarıyla ilklere imza atmıştır. Excimer laser ve LASIK yöntemleriyle miyopi, hipermetropi ve astigmatizma tedavisinde öncü olan Veni Vidi, glokom tedavisi, glokom lazerleri ve katarakt cerrahisinde de deneyimli cerrahlarıyla dünya standartlarında sağlık hizmeti üretmektedir.

Halk arasında uçuşan nokta olarak bilinen gausians sistem`in Excimer tedavisini Türkiye’ye ilk kez getiren Veni Vidi, katarakt ameliyatlarının damla anestezi ve dikişsiz fakoemülsifikasyon tekniği ile yapılmasına da öncülük etmiştir.

Veni Vidi göz sağlığı merkezinde, şeker, tansiyon ve yaşlılığa bağlı maküla dejenerasyonu ile çeşitli sistematik hastalıklara bağlı olarak gelişebilen retina hastalıklarında OCT, HRT, FFA ve ICG tetkikleri ile teşhis konulmakta ve gereken tedaviler yapılabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mikahil Destani · 24 Temmuz 2012

Teknoloji harika kullanabilene helal olsun.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi

60 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:263 Caddebostan

Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği

480 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:238 34728 Göztepe

Lifemed Tıp Merkezi

860 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi Plaza 215 No:191/A Çiftehavuzlar

İstanbul Flavius Polikliniği

890 metre uzaklıkta

Tepegöz Sk. Nural Köşkü No:41 Selamiçeşme

Tetra Tıp Laboratuvarı

920 metre uzaklıkta

Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. No:206 D:4

Dünyagöz Hastanesi Feneryolu

1.5 km. uzaklıkta

Bağdat Cad. No:150 Feneryolu

Medipoint Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Şair Arşi Caddesi No:6 Göztepe