Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi
Kurum Adı:Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1/6 Kalamış
Telefon:0 (216) 418-0260
40.97982829.041312

Kurum Hakkında

Biz 7 kişi, yaşamın farklı yerlerinde çocuk olduk, büyüdük, hayatı deneyimledik. Profesyonel yaşamımızda insanı seçmiştik. İnsanın her halinin varolduğunu kabul etmiştik. Hatalar yapabildiğini, zorluklarla karşılaşabildiğini, sıkıştığını, krizlerde boğulduğunu gördük. Hayal kırıklıklarını, başarısızlıklarını yaşadık/izledik. Biz insanı seçmiştik. Yaşam akışı da bizi "insan" da dost kıldı. Çatımız da Terapi İstanbul oldu.

Yaşamı kolaylaştırmak ve keyifli kılmak, sorunlarla başa çıkma becerilerini arttırmak, sorunlara farklı pencerelerden bakmak, ertelemeye, yok saymaya, yılgınlıklara izin vermeden; bireye, çifte, aileye değişim ve dönüşüm sürecinde bilimsel ve etik anlayışla eşlik etmeyi amaçlıyoruz.

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sante Tıp Merkezi
200 metre uzaklıkta
Fener Kalamış Caddesi No:32 Kadıköy
Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
210 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak
NPSUAM Feneryolu Polikliniği
380 metre uzaklıkta
Bağdat Caddesi No:109/A 34724 Feneryolu
MedAmerikan Tıp Merkezi
470 metre uzaklıkta
Bağdat Caddesi No:130 Feneryolu
Kalamış Tıp Merkezi
490 metre uzaklıkta
Fenerbahçe Mah. Kalamış Fener Cad. No.56
Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı
590 metre uzaklıkta
Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak