Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi
Kurum Adı:Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1/6 Kalamış
Telefon:0 (216) 418-0260
40.97982829.041312

Kurum Hakkında

Biz 7 kişi, yaşamın farklı yerlerinde çocuk olduk, büyüdük, hayatı deneyimledik. Profesyonel yaşamımızda insanı seçmiştik. İnsanın her halinin varolduğunu kabul etmiştik. Hatalar yapabildiğini, zorluklarla karşılaşabildiğini, sıkıştığını, krizlerde boğulduğunu gördük. Hayal kırıklıklarını, başarısızlıklarını yaşadık/izledik. Biz insanı seçmiştik. Yaşam akışı da bizi "insan" da dost kıldı. Çatımız da Terapi İstanbul oldu.

Yaşamı kolaylaştırmak ve keyifli kılmak, sorunlarla başa çıkma becerilerini arttırmak, sorunlara farklı pencerelerden bakmak, ertelemeye, yok saymaya, yılgınlıklara izin vermeden; bireye, çifte, aileye değişim ve dönüşüm sürecinde bilimsel ve etik anlayışla eşlik etmeyi amaçlıyoruz.

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sante Tıp Merkezi

200 metre uzaklıkta

Fener Kalamış Caddesi No:32 Kadıköy

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

210 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak

NPSUAM Feneryolu Polikliniği

380 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:109/A 34724 Feneryolu

MedAmerikan Tıp Merkezi

470 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:130 Feneryolu

Kalamış Tıp Merkezi

490 metre uzaklıkta

Fenerbahçe Mah. Kalamış Fener Cad. No.56

Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

590 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak