Özel Bostancı Tıp Merkezi

Özel Bostancı Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Bostancı Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Vükela Cad. No:38 Üstbostancı
Telefon:0 (216) 361-1539
40.95730329.094893

Kurum Hakkında

1983 yılında Sn. Dr. Özdemir Kuyucu tarafından kurulan Bostancı Polikliniği 2007 yılından bu yana da Özel Bostancı Tıp Merkezi adıyla hizmet vermeyi sürdürmektedir. En iyi hizmeti verebilmek adına özel sağlık sektöründe yaşanan ilerlemelerin takipçisi dinamik bir kurum olan Tıp Merkezimiz hizmet verdiği branşlarda, profesyonel ekibi ile kuruluşundan bu yana Kadıköy yakasında iki milyon hastaya sağlık hizmeti sunmuştur.

Özel Bostancı Tıp Merkezi; 2 Poliklinik Binası, 1 Laboratuar Ünitesi ve 5 ayrı Fizik Tedavi ünitesi ile doğru zamanda, doğru tanı ile doğru tedavi ve satın alınabilir doğru sağlık hizmeti sunmayı görev saymaktadır. Bu onurlu görevi yerine getirirken hasta memnuniyeti sağlamayı temel ilke olarak kabul etmekteyiz.

Özel Bostancı Tıp Merkezi, profesyonel kadrosu ve hasta memnuniyeti esaslı hizmet anlayışı ile siz değerli hastalarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesinde pay sahibi olmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Bostancı Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bostancı Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zuhal Çırak · 20 Mart 2012

Ben Bostancı'da oturuyorum. Bostancı Tıp Merkezi doktor ve personeliyle inanılmaz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bostancı Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bostancı Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bostancı Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cadde Tıp Merkezi

420 metre uzaklıkta

Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:498

Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi

850 metre uzaklıkta

Cihadiye Cad. No:40 Altıntepe Maltepe

Kozyatağı Central Hospital

1.1 km. uzaklıkta

Kocayol Cd. Kozyatağı Sok. No:5

Kozyatağı Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Kocayol Cd. İbrahimağa Sk. No:5 Bostancı

Dent Suadiye Diş Kliniği

1.3 km. uzaklıkta

Bağdat Cad. No:427/1 Suadiye

Dentway Diş Kliniği

1.4 km. uzaklıkta

Bağdat Cad. No:404 K:2 D:6 Suadiye