Özel Cadde Tıp Merkezi

Özel Cadde Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Cadde Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:498
Telefon:0 (216) 386-3333
Web Sitesi:caddetip.comHata Bildir
40.95533629.090575

Kurum Hakkında

Sağlık hizmetlerinde dünya standartlarını sunmayı amaçlayan Cadde Tıp Merkezi, İstanbul ve çevre illerine yıllardır sağlık hizmeti veren bir ekibin kurduğu Magnopere Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin son girişimidir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitemiz, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Bilim Dalının romatizmal hastalıklar ve rehabilitasyonu, ortopedik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon, sporcu rehabilitasyonu, kardiovasküler ve pulmoner rehabilitasyon, geriatrik rehabilitasyon, teknofizyoterapi, hidroterapi, robotik rehabilitasyon, robotik hippoterapi gibi başlıca konularında akademisyenlik yapmış, bilimsel araştırmalarda ve yayınlarda bulunmuş, konularında uzman hekimlerden ve yine konularında uzman fizyoterapistlerden oluşan tecrübeli kadrosuyla, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında iddialıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göğüs Hastalıkları
  • Acil

Özel Cadde Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Cadde Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Berat Asılkazancı
★★★★★
Merhaba bu merkezde tedaviye yeni başladım ama sorunlarım kısa sürede çözülmeye başlandı. Özellikle ozon Doktorum Murat Baş beyefendiye yardımcısı Roza hanıma Dr Ayşin Hanıma, Kerem Beye, Burcu hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Mutlaka ozon tedavisini deneyin derim

Özel Cadde Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Cadde Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Cadde Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bostancı Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
Vükela Cad. No:38 Üstbostancı
Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi
630 metre uzaklıkta
Suadiye Mah. Müzeyyen Sok. Büyükhanlı Konutları B2 Blok D:10
Türk Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Altıntepe Mah. Cihadiye Cad. No:40
Kozyatağı Central Hospital
1.4 km. uzaklıkta
Kocayol Cd. Kozyatağı Sok. No:5
Kozyatağı Diyaliz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Kocayol Cd. İbrahimağa Sk. No:5 Bostancı
Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
İçerenköy Mah.Hastane Sok.No:4-4/A Ataşehir