Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı
Telefon:4445220
Web Sitesi:medient.com.trHata Bildir
40.98263329.09275

Kurum Hakkında

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi alanında uzman, deneyimli ve yetenekli tıbbi kadronun bir araya geldiği özel bir sağlık kurumu olarak 14 Mart 2013’te hizmete girmiştir. Bünyesinde, KBB hastalıklarının iyileştirilmesindeki tüm medikal ve cerrahi tedavi olanakların yanı sıra yüz estetik cerrahisini de barındırmaktadır.

MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi sağlık personelinin bilimsel ve etik açıdan tam donanımını, üstün kaliteli hasta bakımını ve tanı ile tedavide son teknoloji yöntemlerini uygulamayı kuruluşundan itibaren hep en yüksek düzeyde tutarak, hastaların sağlığına ve güvenliğine odaklanmıştır. Verdiği hizmetler kapsamında hastalarının her türlü gereksinim, beklenti ve haklarını her zaman göz önünde bulundurmak MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi’nin temel yaklaşımıdır.

Medient KBB Merkezi’nin idari personeli, etik ve güvene dayalı yönetim tarzını hem hastalarına hem de doktor ve hemşireleri başta olmak üzere tüm çalışanlarına vazgeçilmezi olarak sunma anlayışındadır. Hastaların umut ve refahını arttıracak tanı ve tedavi teknolojilerini yakından takip edip öncü olarak uygulamak suretiyle, ülkemizin sağlık konusundaki liderleri arasında hak ettiği yeri almıştır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ebru Kök
★★★★★
Sadece okumakla profesör veya doktor olunmayacağını, bunun ilmek ilmek emekle, sabırla, tecrübesini hastasına doğru aktarmakla ve hastasının psikolojisini çok iyi analiz edip ona göre davranmakla olunacağının ispatıdır Op. Dr. Arzu Öz

Arzu hocayı tanıyana dek bir sürü özel hastanede yine dalında adı duyulmuş 3 profesöre ve Op. Doktorlara muayene oldum (birisi gripsin, birisi vertigo, biriside çene kasların yorulmuş) deyip bir takım ilaçlar verip yolladılar. Bir hasta için ne kadar üzücü ve işin içinden çıkılmayacak bir durum değil mi? Arzu hocaya muayene oldum kulağımdaki uğultu ve dolgunluğunun orta kulak iltihabı olduğunu alerjinin kulaktaki östaki borusunu tıkamasıyla alakalı uğultuya neden olabileceğini belirtti. Birkaç ilaçla uğultunun azaldığını ve rahatsızlığımı kontrol altına alarak Burun etlerini ve kıkırdağın düzeltilmesi ile ilgili ameliyat olamam gerektiğini ve ileride KKB ilgili şikayetlerimi daha rahat atlatabileceğimi belirtti. Evet ben ameliyat oldum, artık daha rahat nefes alıyorum :)

Kendisi bana hiçbir hocanın yaklaşmadığı kadar içten, hesapsız ve işin kazanç yönünü düşünmeden sadece hastasını düşünerek ve bunun yanında bana rahatlatıcı şekilde bir tutum sergiledi. Her aradığımda ulaşabildim. O yüzden sadece okumakla profesör, doktor olunmadığının kanıtıdır kendisi. Hasta doktor ilişkisinden öte aile dostumuz oldu artık Op. Dr. Arzu Öz'e büyük bir teşekkür borçluyum. Sonsuz teşekkürler.

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği
Özel Dentistanbul Koza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni Ekim 2011 tarihinden itibaren 230 m2 alanda, 8 ünite ile hizmet verilmektedir.
Özel FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi
Özel FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi 45 cihaz kapasitesi ile hemodiyaliz tedavi hizmetleri vermektedir.
Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2005 yılından itibaren sektöründe hizmet vermekte olup bu güne kadar 1000 in üzerinde hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Özel Sunmed Tıp Merkezi
Özel Sunmed Tıp Merkezi
431 metre uzaklıkta
Özel Sunmed Tıp Merkezi, geniş uzman doktor kadrosu ve deneyimli sağlık personeliyle 2005 den bu yana Kadıköy Sahrayıcedidde hizmet vermektedir.
Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi
Hem sağlık sorunlarının giderilebildiği, hem de koruyucu sağlık hizmetlerinin verildiği Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi 2008 yılından bu yana yedi gün ve 24 saat boyunca hizmet sunuyor.
Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi tıbbın tüm branşlarında hizmet veren ancak onkoloji nörolojik bilimler ağırlıklı olarak uzmanlaşmış bir hastanedir.
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Erenköy Ruh Sağlığı Hastanesi 1978 yılından itibaren SSK ya bağlı olarak hastalara şu güne kadar 307 yatak kapasite ile hizmet vermektedir. Marmara bölgesinde SSK ya bağlı tek psikiyatri hastanesi olması nedeniyle, hasta yoğunluğu
Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi
Ataşehir Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Tıp Merkezi; halkımıza güvenilir, kaliteli ve kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak amacıyla faaliyet göstermektedir.
Özel Dentopia Ataşehir Diş Hastanesi
Özel Dentopia Ataşehir Diş Hastanesi tam teşekküllü ameliyathanesi ve anestezi ekibinin yanı sıra engellilere özel bölümü, çocuklara özel oyun odası 20 farklı diş ünitesi ile 2000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉