Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Medient KBB Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı
Telefon:4445220
40.98263329.092750

Kurum Hakkında

MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi alanında uzman, deneyimli ve yetenekli tıbbi kadronun bir araya geldiği özel bir sağlık kurumu olarak 14 Mart 2013’te hizmete girmiştir. Bünyesinde, KBB hastalıklarının iyileştirilmesindeki tüm medikal ve cerrahi tedavi olanakların yanı sıra yüz estetik cerrahisini de barındırmaktadır.

MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi sağlık personelinin bilimsel ve etik açıdan tam donanımını, üstün kaliteli hasta bakımını ve tanı ile tedavide son teknoloji yöntemlerini uygulamayı kuruluşundan itibaren hep en yüksek düzeyde tutarak, hastaların sağlığına ve güvenliğine odaklanmıştır. Verdiği hizmetler kapsamında hastalarının her türlü gereksinim, beklenti ve haklarını her zaman göz önünde bulundurmak MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi’nin temel yaklaşımıdır.

Medient KBB Merkezi’nin idari personeli, etik ve güvene dayalı yönetim tarzını hem hastalarına hem de doktor ve hemşireleri başta olmak üzere tüm çalışanlarına vazgeçilmezi olarak sunma anlayışındadır. Hastaların umut ve refahını arttıracak tanı ve tedavi teknolojilerini yakından takip edip öncü olarak uygulamak suretiyle, ülkemizin sağlık konusundaki liderleri arasında hak ettiği yeri almıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ebru Kök · 11 Mart 2018

Sadece okumakla profesör veya doktor olunmayacağını, bunun ilmek ilmek emekle, sabırla, tecrübesini hastasına doğru aktarmakla ve hastasının psikolojisini çok iyi analiz edip ona göre davranmakla olunacağının ispatıdır Op. Dr. Arzu Öz

Arzu hocayı tanıyana dek bir sürü özel hastanede yine dalında adı duyulmuş 3 profesöre ve Op. Doktorlara muayene oldum (birisi gripsin, birisi vertigo, biriside çene kasların yorulmuş) deyip bir takım ilaçlar verip yolladılar. Bir hasta için ne kadar üzücü ve işin içinden çıkılmayacak bir durum değil mi? Arzu hocaya muayene oldum kulağımdaki uğultu ve dolgunluğunun orta kulak iltihabı olduğunu alerjinin kulaktaki östaki borusunu tıkamasıyla alakalı uğultuya neden olabileceğini belirtti. Birkaç ilaçla uğultunun azaldığını ve rahatsızlığımı kontrol altına alarak Burun etlerini ve kıkırdağın düzeltilmesi ile ilgili ameliyat olamam gerektiğini ve ileride KKB ilgili şikayetlerimi daha rahat atlatabileceğimi belirtti. Evet ben ameliyat oldum, artık daha rahat nefes alıyorum :)

Kendisi bana hiçbir hocanın yaklaşmadığı kadar içten, hesapsız ve işin kazanç yönünü düşünmeden sadece hastasını düşünerek ve bunun yanında bana rahatlatıcı şekilde bir tutum sergiledi. Her aradığımda ulaşabildim. O yüzden sadece okumakla profesör, doktor olunmadığının kanıtıdır kendisi. Hasta doktor ilişkisinden öte aile dostumuz oldu artık Op. Dr. Arzu Öz'e büyük bir teşekkür borçluyum. Sonsuz teşekkürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği

250 metre uzaklıkta

Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:33-B

FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi

290 metre uzaklıkta

Yeni Sahra mah. Aydemir Sk. No:4/1 Ataşehir

Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

410 metre uzaklıkta

Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A

Sunmed Tıp Merkezi

430 metre uzaklıkta

Mengü Sokak Tekiner Apt. No:16/A Sahrayıcedit

Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi

470 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Ortabahar Sok. No:28

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

650 metre uzaklıkta

İnönü Cad. Okur Sok. No.20 Kozyatağı