Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Oksipol Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A
Telefon:0 (216) 360-1360
40.98516729.089186

Kurum Hakkında

Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2005 yılından itibaren sektöründe hizmet vermekte olup bu güne kadar 1000 in üzerinde hastayı başarıyla tedavi etmiştir.

Merkezimizde basınç odası olarak kullanılan kabin; Alman yapımı olup; 12+2 kişilik, tedavi esnasında gerekli olan hastalarda EKG ve Transcutan doku Oksijen (TcpO2) seviyelerinin takip edilebildiği, teknolojik olarak uluslararası alanda en üst düzeydeki standartlara ve sertifikalara (TÜV ve Germanischer Lloyd) sahip, Haux-Life-Support GmbH firmasının Starmed 2200 modelidir.

Tedavi Nasıl Yapılır?

Bütün hastalar yerini aldıktan sonra kabin (oda) kapıları kapatılır ve hava basıncı artırılır (hastalığa göre değişmekle birlikte 5 bar'a kadar çıkılabilir). Yeterli tedavi basıncına ulaştıktan sonra, hasta rahat solunum maskeleri ile saf oksijen solumaya başlarlar.

Tedavi süresi ne kadarır?

Basınç odasında kalma süresi hastalıklara göre değişiklik göstermekle birlikte bir seans yaklaşık 2, 5 saat sürmektedir. Hastanızın ihtiyacına göre tedavi birkaç seanstan onlarca seansa kadar uzayabilmektedir.

Doktor ve Personel

Her basınçlı oda dalışı özel olarak yetişmiş bir doktor nezaretinde olmaktadır. Basınç Kabinin teknik konularında uzman bir sağlık personeli de doktoru her konuda desteklemektedir. Tedavi esnasında kabin içinde, hastalara nezaret eden ve yardımcı olan ayrı bir sağlık personeli de bulunmaktadır.

Donanım

Basınç Kabininin konforu modern bir uçağınkinden farksızdır. Hasta rahat bir koltukta oturarak ve müzik dinleyerek tedavi olur. Kapalı devre yayın sayesinde tedavi süresince yakınlarınızı izleyebilir gerekli durumlarda konuşabilirsiniz. Tedavi esnasında ikinci basınç bölmesi sayesinde her an tıbbi personel veya hasta ana bölmeye girebilir veya çıkabilir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Güler Mocan · 29 Kasım 2016

Vertigo tedavisinde özel harekat elemanlarına uygulandığını öğrendim acaba sizinde böyle deneyiminiz varmı. 3 seansda geçtiğini söylüyorlar SGK bunu kabul ediyormu KBB ilemi sevk olunacak. lütfen cevap verirmisiniz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sunmed Tıp Merkezi

140 metre uzaklıkta

Mengü Sokak Tekiner Apt. No:16/A Sahrayıcedit

Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği

180 metre uzaklıkta

Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:33-B

Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi

410 metre uzaklıkta

Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı

FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi

640 metre uzaklıkta

Yeni Sahra mah. Aydemir Sk. No:4/1 Ataşehir

Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi

740 metre uzaklıkta

Halk Caddesi Ortabahar Sokak No:1

Ena Tıp Merkezi

800 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Şen Sokak No:10

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

980 metre uzaklıkta

İnönü Cad. Okur Sok. No.20 Kozyatağı