Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A
Telefon:0 (216) 360-1360
Web Sitesi:www.oksipol.comHata Bildir
40.98516729.089186

Kurum Hakkında

Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2005 yılından itibaren sektöründe hizmet vermekte olup bu güne kadar 1000 in üzerinde hastayı başarıyla tedavi etmiştir.

Merkezimizde basınç odası olarak kullanılan kabin; Alman yapımı olup; 12+2 kişilik, tedavi esnasında gerekli olan hastalarda EKG ve Transcutan doku Oksijen (TcpO2) seviyelerinin takip edilebildiği, teknolojik olarak uluslararası alanda en üst düzeydeki standartlara ve sertifikalara (TÜV ve Germanischer Lloyd) sahip, Haux-Life-Support GmbH firmasının Starmed 2200 modelidir.

Tedavi Nasıl Yapılır?

Bütün hastalar yerini aldıktan sonra kabin (oda) kapıları kapatılır ve hava basıncı artırılır (hastalığa göre değişmekle birlikte 5 bar'a kadar çıkılabilir). Yeterli tedavi basıncına ulaştıktan sonra, hasta rahat solunum maskeleri ile saf oksijen solumaya başlarlar.

Tedavi süresi ne kadarır?

Basınç odasında kalma süresi hastalıklara göre değişiklik göstermekle birlikte bir seans yaklaşık 2, 5 saat sürmektedir. Hastanızın ihtiyacına göre tedavi birkaç seanstan onlarca seansa kadar uzayabilmektedir.

Doktor ve Personel

Her basınçlı oda dalışı özel olarak yetişmiş bir doktor nezaretinde olmaktadır. Basınç Kabinin teknik konularında uzman bir sağlık personeli de doktoru her konuda desteklemektedir. Tedavi esnasında kabin içinde, hastalara nezaret eden ve yardımcı olan ayrı bir sağlık personeli de bulunmaktadır.

Donanım

Basınç Kabininin konforu modern bir uçağınkinden farksızdır. Hasta rahat bir koltukta oturarak ve müzik dinleyerek tedavi olur. Kapalı devre yayın sayesinde tedavi süresince yakınlarınızı izleyebilir gerekli durumlarda konuşabilirsiniz. Tedavi esnasında ikinci basınç bölmesi sayesinde her an tıbbi personel veya hasta ana bölmeye girebilir veya çıkabilir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Güler Mocan
★★★
Vertigo tedavisinde özel harekat elemanlarına uygulandığını öğrendim acaba sizinde böyle deneyiminiz varmı. 3 seansda geçtiğini söylüyorlar SGK bunu kabul ediyormu KBB ilemi sevk olunacak. Lütfen cevap verirmisiniz.

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sunmed Tıp Merkezi
140 metre uzaklıkta
Sahrayı Cedit Mah. Mengi Sok. Tekiner Apt. No:16/A
Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği
180 metre uzaklıkta
Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:27/1
Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi
410 metre uzaklıkta
Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı
FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi
640 metre uzaklıkta
Yeni Sahra mah. Aydemir Sk. No:4/1 Ataşehir
Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi
740 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Ortabahar Sok. No:28
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Ondokuz Mayıs Mah. Begonya Sok. No:12
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Sinan Ercan Cad. No:23 Kazasker