Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi

Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi
Kurum Adı:Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Ahmet Mithat Efendi Cad. No:17
Telefon:0 (216) 418-1500
Web Sitesi:nptipmerkezi.comHata Bildir
40.97480629.045417

Kurum Hakkında

Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezinde, Psikiyatri, Psikoloji, Fizyoterapi, KBB, Ses ve Konuşma Bozuklukları dallarında ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

NP Feneryolu Tıp Merkezi Erişkin, Çocuk ve Ergen Psikiyatri Biriminde; Depresyon, Sosyal Fobi, Kişilik Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Panik Bozukluk, OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk), Şizofreni, Evlilik ve İlişki Sorunları, Yeme Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları, Dürtü Kontrol Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Bağımlılık Sorunları, Çocuk ve Aile İletişimi, Çocuk ve Okul, Çocuklarda Tikler ve Takıntılar, Çocuklarda Depresyon, Çocukta Davranış Sorunları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Kekemelik ve Diğer Konuşma Bozuklukları, Özel Öğrenme Güçlüğü, Otizm, Sınav Kaygısı ve diğer psikiyatrik hastalıklar için kişiye özel tanı ve tedavi hizmeti sunulmaktadır.

Tıp Merkezinde tanıya yardımcı olması adına Beyin Haritalama Çekimi (QEEG), Biyokimya Laboratuvar Tetkikleri, Farmakogenetik İlaç Kan Düzeyi Ölçümü ve Toksikoloji Laboratuvar Tetkikleri yapılmaktadır. Tedaviye dirençli psikiyatrik durumlarda doktorun uygun görmesi durumunda, TMU (Transkraniyal Manyetik Uyarım Tedavisi) yapılmakta ya da hastanede yatırılarak daha yoğun bir tedavi programı uygulanmaktadır.

NP Feneryolu Tıp Merkezi Psikoloji Biriminde; Depresyon, Sosyal Kaygı Bozukluğu, OKB, Panik Bozukluk, Geçmişte Yaşanılmış Başedilemeyen Travmatik Yaşantı ya da Travmatik Algılamalar, Eş ve İlişki Problemleri, Cinsel Sorunlar, Yas ve Kayıp, Bellek ve Dikkat Problemleri vb. psikiyatrik ve psikolojik sorunların tedavisine yönelik; Bilişsel Davranışçı Terapi, Dinamik Terapi, Psikanaliz, Şema Terapisi, EMDR, Nörobiyofeedback, Rehacom Uygulamaları, Cinsel Terapi, Çift Terapisi, Aile Terapisi, Pozitif Psikoloji ve Duygusal Zekâ Programı ve diğer terapi teknikleri uygulanmaktadır.

Psikolojik Tarama Testleri olarak; tüm nöropsikolojik testler, NPT, MMPI, Rorschach, TAT/CAT, WISC-R, CAS Testi, Wais Zekâ Testi, Yale Brown, Tova Dikkat Ölçeği, Vienna Test Sistemi (COG, SPM, DAUF, NVLT) İlişki Ölçekleri, Aile Değerlendirme Ölçekleri ve diğer tüm psikolojik testler uygulanmaktadır.

Kurumumuza şehir dışı veya yurt dışından gelen danışmanlarımızın doktor veya psikolog ile ilk yüz yüze görüşme sonrasındaki poliklinik takip süreçleri, doktor/psikoloğun uygun görmesi durumunda Telepsikiyatri hizmetimizle online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

NP Feneryolu Tıp Merkezi Fizyoterapi Rehabilitasyon Biriminde; Ortopedik Rehabilitasyon, Sporcu Sağlığı, Omurga Sağlığı, Kardiyopulmoner Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon, Oral-Motor Rehabilitasyon, El Rehabilitasyonu, Kompleks Boşaltıcı Fizyoterapi Üniteleri ile Klinik Egzersiz Merkezi bulunmaktadır. NP Feneryolu Tıp Merkezinde değerlendirilen ve hastanede yatarak tedavi gerekliliği düşünülen danışmanlarımız, iş birliğinde olduğumuz NPİSTANBUL Beyin Hastanesinde yatarak tedavi imkânı bulabilmektedir.

Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Feneryolu
320 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:150 Feneryolu
MedAmerikan Tıp Merkezi
370 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:130 Feneryolu
Sante Tıp Merkezi
480 metre uzaklıkta
Fener Kalamış Caddesi No:32 Kadıköy
Lifemed Tıp Merkezi
760 metre uzaklıkta
Bağdat Caddesi Plaza 215 No:191/A Çiftehavuzlar
Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak
İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği
920 metre uzaklıkta
Cemil Topuzlu Cad. No: 46/1 Çiftehavuzlar
Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:238 Göztepe