Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Ondokuz Mayıs Mah. Begonya Sok. No:12
Telefon:0 (216) 571-4444
Web Sitesi:www.acibadem.com.trHata Bildir
40.97682129.092992

Kurum Hakkında

13700 m2 kapalı alana sahip olan hastanemiz, modern yapısı, ileri tıp teknolojisi ve fark yaratan hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren ancak onkoloji nörolojik bilimler ağırlıklı olarak uzmanlaşmış merkezimiz bu anlamda grubun ilk defa, branşı öne çıkaran hastanesi olarak anılmaktadır.

Acıbadem Sağlık Grubu'nun kanserde erken tanı ve tedavisi konusunda yaptığı yatırımlar, grubun bir "Kanser Tedavi Üssü" gibi hizmet vermesini sağlıyor. Acıbadem Kozyatağı Hastanesi de ileri teknoloji cihazlarla tanı ve tedavilerin yapıldığı, grubun 5 Radyasyon Onkoloji Merkezi'nden biri. Bu alanda referans merkezi olarak hizmet veriyor.

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi‘nde kanser alanında kullanılan ileri teknoloji ile üretilmiş pek çok cihaz bulunuyor. Cihaz parkında; 3 Tesla Intraoperatif MR, 1. 5 Tesla Açık MR, PET-BT ve Gamma Knife cihazları dikkat çekiyor. Beyin ameliyatlarında da görüntü sağlayan 3 Tesla Intraoperatif MR, Türkiye'de yalnızca Acıbadem Kozyatağı Hastanesi'nde ameliyathane içinde kullanılıyor.

Hastane genelinde, hasta ve hasta yakınları için kendilerini daha rahat hissettirecek bir mimari anlayış hakim. Acıbadem'in hasta odaklı yaklaşımı her alanda kendini hissettiriyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
390 metre uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Sinan Ercan Cad. No:23 Kazasker
Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi
650 metre uzaklıkta
Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı
FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi
720 metre uzaklıkta
Yeni Sahra mah. Aydemir Sk. No:4/1 Ataşehir
Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği
800 metre uzaklıkta
Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:27/1
Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
810 metre uzaklıkta
Şemsettin Günaltay Cad. Sultan Sok. No:14
Sunmed Tıp Merkezi
920 metre uzaklıkta
Sahrayı Cedit Mah. Mengi Sok. Tekiner Apt. No:16/A
Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi
920 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Ortabahar Sok. No:28