Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:İnönü Cad. Okur Sok. No.20 Kozyatağı
Telefon:0 (216) 571-4444
40.97682129.092992

Kurum Hakkında

13700 m2 kapalı alana sahip olan hastanemiz, modern yapısı, ileri tıp teknolojisi ve fark yaratan hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren ancak onkoloji nörolojik bilimler ağırlıklı olarak uzmanlaşmış merkezimiz bu anlamda grubun ilk defa, branşı öne çıkaran hastanesi olarak anılmaktadır.

Acıbadem Sağlık Grubu'nun kanserde erken tanı ve tedavisi konusunda yaptığı yatırımlar, grubun bir "Kanser Tedavi Üssü" gibi hizmet vermesini sağlıyor. Acıbadem Kozyatağı Hastanesi de ileri teknoloji cihazlarla tanı ve tedavilerin yapıldığı, grubun 5 Radyasyon Onkoloji Merkezi'nden biri. Bu alanda referans merkezi olarak hizmet veriyor.

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi‘nde kanser alanında kullanılan ileri teknoloji ile üretilmiş pek çok cihaz bulunuyor. Cihaz parkında; 3 Tesla Intraoperatif MR, 1. 5 Tesla Açık MR, PET-BT ve Gamma Knife cihazları dikkat çekiyor. Beyin ameliyatlarında da görüntü sağlayan 3 Tesla Intraoperatif MR, Türkiye'de yalnızca Acıbadem Kozyatağı Hastanesi'nde ameliyathane içinde kullanılıyor.

Hastane genelinde, hasta ve hasta yakınları için kendilerini daha rahat hissettirecek bir mimari anlayış hakim. Acıbadem'in hasta odaklı yaklaşımı her alanda kendini hissettiriyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji
  • Organ Nakli

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

390 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Sinan Ercan Cad. No:29

Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi

650 metre uzaklıkta

Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı

FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi

720 metre uzaklıkta

Yeni Sahra mah. Aydemir Sk. No:4/1 Ataşehir

Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği

800 metre uzaklıkta

Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:33-B

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

810 metre uzaklıkta

Şemsettin Günaltay Cd. Sultan Sk. No:14

Sunmed Tıp Merkezi

920 metre uzaklıkta

Mengü Sokak Tekiner Apt. No:16/A Sahrayıcedit

Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi

920 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Ortabahar Sok. No:28