Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları EAH
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:19 Mayıs Mah. Sinan Ercan Cad. No:29
Telefon:0 (216) 360-9164
40.97562629.088612

Kurum Hakkında

Hastanemiz 16 Mayıs 1932 yılında alınan bir kararla tüberkülozlu hastaların tedavisi amacıyla Erenköy Senatoryumu adı altında faaliyet gösterirken 11-07-1978 yılında SSK bünyesinde psikiyatri hastalarının tedavisi amacıyla tekrar düzenlenerek hizmete sokulmuştur. Hastanemiz bugün Sağlık Bakanlığına bağlı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında faaliyet gösteren özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizin Misyonu

Toplumumuzun hayat kalitesini yükseltmek ve tıbbın Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında gelişimine katkı sağlamaktır.

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında hem sağlığı koruyucu hem de tedavi edici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyden topluma sunmak temel görevimizdir.

Ayrıca Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında akademik çalışmalar ve bilimsel araştırmalar yapmak, yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimlerin ve sağlık personelinin yetiştirilmesini desteklemek diğer temel görevlerimizdendir.

Hastanemizin Vizyonu

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanındaki hizmetlerin mükemmeliyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini artırmadaki kararlılığı, nitelikli ve deneyimli ekibi ile çağdaş altyapısı ve lider uygulamaları hastanemizin vizyonunu oluşturmaktadır.

Ayrıca bir diğer vizyonumuz Türkiye'ye Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında model oluşturmak ve dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmaktır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
  • Uyku Polikliniği

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi RandevuErenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Orhan Saykal · 11 Şubat 2013

İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastanesi doktorları gerçekten zor şartlar altında görevlerini sürdürmektedirler. Bunların kutsal olan görevlerinden dolayı kutlarım. Ardından tüm doktorlarımıza saygılar sunarım. Doktorlarımıza vahşet uygulayanlar bilsinler ki önce Allah sonra da canları doktorlarımıza teslimdir.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

390 metre uzaklıkta

İnönü Cad. Okur Sok. No.20 Kozyatağı

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

430 metre uzaklıkta

Şemsettin Günaltay Cd. Sultan Sk. No:14

Marmara KBB Sağlık Merkezi

710 metre uzaklıkta

Kazasker, Şemsettin Günaltay Cad. No:152/3

Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi

850 metre uzaklıkta

Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı

Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği

910 metre uzaklıkta

Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:33-B

Sunmed Tıp Merkezi

950 metre uzaklıkta

Mengü Sokak Tekiner Apt. No:16/A Sahrayıcedit

FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi

1 km. uzaklıkta

Yeni Sahra mah. Aydemir Sk. No:4/1 Ataşehir