Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:19 Mayıs Mah. Sinan Ercan Cad. No:23 Kazasker
Telefon:0 (216) 360-9164
Web Sitesi:erenkoyruhsinireah.saglik.gov.trHata Bildir
40.97562629.088612

Kurum Hakkında

Hastanemiz 16 Mayıs 1932 yılında alınan bir kararla tüberkülozlu hastaların tedavisi amacıyla Erenköy Senatoryumu adı altında faaliyet gösterirken 11-07-1978 yılında SSK bünyesinde psikiyatri hastalarının tedavisi amacıyla tekrar düzenlenerek hizmete sokulmuştur. Hastanemiz bugün Sağlık Bakanlığına bağlı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında faaliyet gösteren özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizin Misyonu

Toplumumuzun hayat kalitesini yükseltmek ve tıbbın Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında gelişimine katkı sağlamaktır.

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında hem sağlığı koruyucu hem de tedavi edici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyden topluma sunmak temel görevimizdir.

Ayrıca Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında akademik çalışmalar ve bilimsel araştırmalar yapmak, yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimlerin ve sağlık personelinin yetiştirilmesini desteklemek diğer temel görevlerimizdendir.

Hastanemizin Vizyonu

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanındaki hizmetlerin mükemmeliyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini artırmadaki kararlılığı, nitelikli ve deneyimli ekibi ile çağdaş altyapısı ve lider uygulamaları hastanemizin vizyonunu oluşturmaktadır.

Ayrıca bir diğer vizyonumuz Türkiye'ye Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında model oluşturmak ve dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmaktır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
  • Uyku Polikliniği

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Orhan Saykal
★★★★★
İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastanesi doktorları gerçekten zor şartlar altında görevlerini sürdürmektedirler. Bunların kutsal olan görevlerinden dolayı kutlarım. Ardından tüm doktorlarımıza saygılar sunarım. Doktorlarımıza vahşet uygulayanlar bilsinler ki önce Allah sonra da canları doktorlarımıza teslimdir.

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
390 metre uzaklıkta
Ondokuz Mayıs Mah. Begonya Sok. No:12
Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
430 metre uzaklıkta
Şemsettin Günaltay Cad. Sultan Sok. No:14
Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi
850 metre uzaklıkta
Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı
Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği
910 metre uzaklıkta
Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:27/1
Sunmed Tıp Merkezi
950 metre uzaklıkta
Sahrayı Cedit Mah. Mengi Sok. Tekiner Apt. No:16/A
FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Yeni Sahra mah. Aydemir Sk. No:4/1 Ataşehir
Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A