Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Erenköy FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Şemsettin Günaltay Cd. Sultan Sk. No:14
Telefon:0 (216) 411-8011
40.97535429.083476

Kurum Hakkında

İstanbul Anadolu yakasının tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olan kurumumuzda 86 yatak olan yatak kapasitesini Mart 2011'de 95 yatağa, Ocak 2012 tarihinden itibaren ise 101 yatak sayısına çıkarmış bulunmaktayız. Hastanemizde 10 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, 1 Nöroloji Uzmanı ve 1 Dahiliye Uzmanı ile birlikte günlük yaklaşık 400 hastaya poliklinik hizmeti verilmektedir. Ayrıca günlük 200 hastaya ayaktan fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti, 101 hastaya ise yataklı rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde Radyoloji Ünitelerimizde ; Direk Grafiler, Ultrason, Kemik Yoğunluğu, Bilgisayarlı Tomografi, MR; Laboratuar Ünitelerimizde; Hekimlerimizin gerekli gördüğü tüm tetkikler yapılmaktadır.

Ağustos 2010 tarihinde hastanemize bağlanmış olan Erenköy Semt Polikliniğinde; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Nöroloji, Cildiye, Ortopedi, Dâhiliye, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Aile Hekimi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Radyoloji ve Diş Hekimliği branşları mevcut olup, günde yaklaşık 700 hastaya sağlık hizmeti sunmaktadırlar.

Hastanemiz kalite yolculuğuna 2002 yılında başlayarak ilk TSE - EN ISO 9001/ 2000 belgesini 02-01-2004 tarihinde almıştır. Kalite çalışmaları en üst düzeyde başarı ile devam etmektedir. Sağlık Bakanlığının sağlıkta dönüşüm programı çerçevesinde hizmetlerimizi her geçen gün daha iyi seviyelere taşımak ve hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunmak için tüm personelimiz yoğun çaba sarf etmektedir.

Hastanemizde toplam 9 adet poliklinik odamızla hastalarımıza poliklinik hizmeti sunmaktayız. Hastanemiz polikliniklerinde hastalarımız istediği hekimi seçerek muayene olabilmektedir.

Poliklinikler
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri
  • Spor Hekimliği
  • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji
  • Üroloji

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi RandevuErenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayla Esen · 25 Ocak 2019

Spordan kaynaklı eklem kas vs rahatsizlıklarım için spor doktorum Ali Eroğluna gidiyorum. Ali beyin eneryisi, tedavi yöntemleri ve hastasına kendini özel hissettirmesinden dolayı çok memnunum.

Ilter Tutkavull · 2 Temmuz 2018

Erenköy FTR de yaptırdığım kan tahlil sonuçlarıma asla ulaşamıyorum. Böyle bir girişi bulamadım, gerçek FTRyi bulabildiğimden de emin değilim. İnternette benzeri sayısız hastaneler nedeniyle büyük kargaşa var.

Gençtürk Yusuf · 8 Mart 2016

Okuduğum yorumlarda hastanenin ve doktorlarının ne kadar iyi ve insancıl olduklarını okudum ama merak ettiğim odaların kaç kişilik oldugu ve tek kişilik odalarının olup olmadığı?? bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim...

Cavit Düven · 7 Temmuz 2015

insanları memnun ediyorsunuz şifa verip sağlıklarına kavuşturuyorsunuz Allah sizlerden razı olsun

Yasin Özen · 14 Ağustos 2013

harika hizmet

Dusod Tosyali · 13 Mayıs 2013

Randevu almak, bilgiler, herşey mükemmel. Kendimi çok iyi ve önemli hissettim. İnşallah muayene zamanında, teşhislerde de aynı mükemmelliği yaşarım. Tebrikler
İki ayri gun Tosyali hastahanede olacak. Gunes Gazetesi Köşe Yazarı Filiz Tosyali

Kubilay Oğuz · 29 Kasım 2012

19 mayısta yaptığım yorum semt polikliniği için de geçerlidir zira hergün önünden geçtiğim hastalarla sohbet ettiğim tek sağlık kuruluşu. Eskiden sabah namazına gelir isimler yazılır sıraya girilir vs şimdi herşey otomatik tıkır tıkır işleyen bir sistem bir de bunlara kayıt kabul ve doktorlarımızın iyi niyet, güleryüzleri eklenince muayene olmadan iyileşiyor insan. Daha ne olsun teşekkürler semt polikliniği.

Kubilay Oğuz · 19 Mayıs 2012

Hastahane stresinden uzak güler yüzlü deneyimli personeli yardımsever hasta bakıcıları, kan alırken hemen damara girebilen deneyimli hemşireleri, barkot saatlerini titizlikle takip eden muayene ve tedavileri yapan takip eden koordine eden uzman doktorlarımız her türlü takdir ve övgüyü hak ediyorlar. Sonsuz minnet ve saygılarımla.

Abdullah Karagöz · 20 Mart 2012

3 ay önce sedye ile yatağa ve tekerlekli sandalyeye zor transfer edildiğim hastaneden yürüyerek çıkmış olmam bu hastanenin ve doktorları ile fizyoterapistlerinin eseridir. İyileşmemde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 74 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

430 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Sinan Ercan Cad. No:29

Marmara KBB Sağlık Merkezi

620 metre uzaklıkta

Kazasker, Şemsettin Günaltay Cad. No:152/3

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

810 metre uzaklıkta

İnönü Cad. Okur Sok. No.20 Kozyatağı

Sunmed Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Mengü Sokak Tekiner Apt. No:16/A Sahrayıcedit

Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği

1.1 km. uzaklıkta

Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:33-B

Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı

Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A