Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Şemsettin Günaltay Cd. Sultan Sk. No:14
Telefon:0 (216) 411-8011
Web Sitesi:www.erenkoyftr.gov.trHata Bildir
40.97535429.083476

Kurum Hakkında

İstanbul Anadolu yakasının tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olan kurumumuzda 86 yatak olan yatak kapasitesini Mart 2011'de 95 yatağa, Ocak 2012 tarihinden itibaren ise 101 yatak sayısına çıkarmış bulunmaktayız. Hastanemizde 10 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, 1 Nöroloji Uzmanı ve 1 Dahiliye Uzmanı ile birlikte günlük yaklaşık 400 hastaya poliklinik hizmeti verilmektedir. Ayrıca günlük 200 hastaya ayaktan fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti, 101 hastaya ise yataklı rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde Radyoloji Ünitelerimizde ; Direk Grafiler, Ultrason, Kemik Yoğunluğu, Bilgisayarlı Tomografi, MR; Laboratuar Ünitelerimizde; Hekimlerimizin gerekli gördüğü tüm tetkikler yapılmaktadır.

Ağustos 2010 tarihinde hastanemize bağlanmış olan Erenköy Semt Polikliniğinde; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Nöroloji, Cildiye, Ortopedi, Dâhiliye, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Aile Hekimi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Radyoloji ve Diş Hekimliği branşları mevcut olup, günde yaklaşık 700 hastaya sağlık hizmeti sunmaktadırlar.

Hastanemiz kalite yolculuğuna 2002 yılında başlayarak ilk TSE - EN ISO 9001/ 2000 belgesini 02-01-2004 tarihinde almıştır. Kalite çalışmaları en üst düzeyde başarı ile devam etmektedir. Sağlık Bakanlığının sağlıkta dönüşüm programı çerçevesinde hizmetlerimizi her geçen gün daha iyi seviyelere taşımak ve hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunmak için tüm personelimiz yoğun çaba sarf etmektedir.

Hastanemizde toplam 9 adet poliklinik odamızla hastalarımıza poliklinik hizmeti sunmaktayız. Hastanemiz polikliniklerinde hastalarımız istediği hekimi seçerek muayene olabilmektedir.

Poliklinikler
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri
  • Spor Hekimliği
  • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji
  • Üroloji

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Elanur Özüdinç
★★★★★
İç hastalıkları uzmanı Gözde hanım mükemmel bir insan ve iyi bir doktor.
Ayla Esen
★★★★★
Spordan kaynaklı eklem kas vs rahatsızlıklarım için spor doktorum Ali Eroğluna gidiyorum. Ali beyin eneryisi, tedavi yöntemleri ve hastasına kendini özel hissettirmesinden dolayı çok memnunum.
Ilter Tutkavull
★★★
Erenköy FTR de yaptırdığım kan tahlil sonuçlarıma asla ulaşamıyorum. Böyle bir girişi bulamadım, gerçek FTRyi bulabildiğimden de emin değilim. İnternette benzeri sayısız hastaneler nedeniyle büyük kargaşa var.
Gençtürk Yusuf
★★★★
Okuduğum yorumlarda hastanenin ve doktorlarının ne kadar iyi ve insancıl olduklarını okudum ama merak ettiğim odaların kaç kişilik oldugu ve tek kişilik odalarının olup olmadığı?? bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim...
Cavit Düven
★★★★★
İnsanları memnun ediyorsunuz şifa verip sağlıklarına kavuşturuyorsunuz. Allah sizlerden razı olsun.
Dusod Tosyali
★★★★★
Randevu almak, bilgiler, herşey mükemmel. Kendimi çok iyi ve önemli hissettim. İnşallah muayene zamanında, teşhislerde de aynı mükemmelliği yaşarım. Tebrikler. İki ayri gun Tosyali hastahanede olacak. Gunes Gazetesi Köşe Yazarı Filiz Tosyali
Kubilay Oğuz
★★★★★
19 mayısta yaptığım yorum semt polikliniği için de geçerlidir zira hergün önünden geçtiğim hastalarla sohbet ettiğim tek sağlık kuruluşu. Eskiden sabah namazına gelir isimler yazılır sıraya girilir vs şimdi herşey otomatik tıkır tıkır işleyen bir sistem bir de bunlara kayıt kabul ve doktorlarımızın iyi niyet, güleryüzleri eklenince muayene olmadan iyileşiyor insan. Daha ne olsun teşekkürler semt polikliniği.
Kubilay Oğuz
★★★★★
Hastahane stresinden uzak güler yüzlü deneyimli personeli yardımsever hasta bakıcıları, kan alırken hemen damara girebilen deneyimli hemşireleri, barkot saatlerini titizlikle takip eden muayene ve tedavileri yapan takip eden koordine eden uzman doktorlarımız her türlü takdir ve övgüyü hak ediyorlar. Sonsuz minnet ve saygılarımla.
Abdullah Karagöz
★★★★★
3 ay önce sedye ile yatağa ve tekerlekli sandalyeye zor transfer edildiğim hastaneden yürüyerek çıkmış olmam bu hastanenin ve doktorları ile fizyoterapistlerinin eseridir. İyileşmemde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 78 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
430 metre uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Sinan Ercan Cad. No:29
Marmara KBB Sağlık Merkezi
620 metre uzaklıkta
Kazasker, Şemsettin Günaltay Cad. No:152/3
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
810 metre uzaklıkta
Ondokuz Mayıs Mah. Begonya Sok. No:12
Sunmed Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Sahrayı Cedit Mah. Mengi Sok. Tekiner Apt. No:16/A
Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği
1.1 km. uzaklıkta
Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:33-B
Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı
Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A