Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Şemsettin Günaltay Cad. Sultan Sok. No:14
Telefon:0 (216) 411-8011
Web Sitesi:erenkoyftr.saglik.gov.trHata Bildir
40.97535429.083476

Kurum Hakkında

Hastanemiz, 1992 yılında SSK Süreyyapaşa Sağlık Meslek Lisesi olarak hizmete açılmış olup, daha sonra Geriatri Hastanesine olarak hizmet vermiş ve 1998 yılında SSK Kartal Hastanesinden ayrılarak “75. Yıl Erenköy Fizik Tedavi ve Esenlendirme Hastanesi” ismiyle hizmetine devam etmiştir. 2005 yılında SSK’dan, Sağlık Bakanlığı bünyesine devredilen hastane halen Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi adıyla İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı 113 yataklı dal hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastanemiz bahçesinde bulunan SGK Müfettişlik binası 2017 yılında yapılan devir ile Hastanemiz bünyesine dahil olmuş ve İdare ve Poliklinik Binası olarak hizmete açılmıştır. Ayrıca 4. Katta yapılan tadilatlar sonrası Pediatrik Rehabilitasyon Kliniği hizmete açılarak yatak sayısı 145’e çıkarılmıştır.

Nisan 2018 de Üsküdar İlçesi Ünalan Mahallesinde Hastanemize bağlı Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ünalan Semt Polikliniği hizmete açılmış, pediatrik rehabilitasyon, uzay terapisi, duyu bütünleme tedavisi, nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon ve fizik tedavi üniteleri kurularak günde ortalama 350 hastaya hizmet verir hale getirilmiştir.

Poliklinikler
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri
  • Spor Hekimliği
  • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji
  • Üroloji

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Elanur Özüdinç
★★★★★
İç hastalıkları uzmanı Gözde hanım mükemmel bir insan ve iyi bir doktor.
Ayla Esen
★★★★★
Spordan kaynaklı eklem kas vs rahatsızlıklarım için spor doktorum Ali Eroğluna gidiyorum. Ali beyin eneryisi, tedavi yöntemleri ve hastasına kendini özel hissettirmesinden dolayı çok memnunum.
Ilter Tutkavull
★★★
Erenköy FTR de yaptırdığım kan tahlil sonuçlarıma asla ulaşamıyorum. Böyle bir girişi bulamadım, gerçek FTRyi bulabildiğimden de emin değilim. İnternette benzeri sayısız hastaneler nedeniyle büyük kargaşa var.
Gençtürk Yusuf
★★★★
Okuduğum yorumlarda hastanenin ve doktorlarının ne kadar iyi ve insancıl olduklarını okudum ama merak ettiğim odaların kaç kişilik oldugu ve tek kişilik odalarının olup olmadığı?? bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim...
Cavit Düven
★★★★★
İnsanları memnun ediyorsunuz şifa verip sağlıklarına kavuşturuyorsunuz. Allah sizlerden razı olsun.
Dusod Tosyali
★★★★★
Randevu almak, bilgiler, herşey mükemmel. Kendimi çok iyi ve önemli hissettim. İnşallah muayene zamanında, teşhislerde de aynı mükemmelliği yaşarım. Tebrikler. İki ayri gun Tosyali hastahanede olacak. Gunes Gazetesi Köşe Yazarı Filiz Tosyali
Kubilay Oğuz
★★★★★
19 mayısta yaptığım yorum semt polikliniği için de geçerlidir zira hergün önünden geçtiğim hastalarla sohbet ettiğim tek sağlık kuruluşu. Eskiden sabah namazına gelir isimler yazılır sıraya girilir vs şimdi herşey otomatik tıkır tıkır işleyen bir sistem bir de bunlara kayıt kabul ve doktorlarımızın iyi niyet, güleryüzleri eklenince muayene olmadan iyileşiyor insan. Daha ne olsun teşekkürler semt polikliniği.
Kubilay Oğuz
★★★★★
Hastahane stresinden uzak güler yüzlü deneyimli personeli yardımsever hasta bakıcıları, kan alırken hemen damara girebilen deneyimli hemşireleri, barkot saatlerini titizlikle takip eden muayene ve tedavileri yapan takip eden koordine eden uzman doktorlarımız her türlü takdir ve övgüyü hak ediyorlar. Sonsuz minnet ve saygılarımla.
Abdullah Karagöz
★★★★★
3 ay önce sedye ile yatağa ve tekerlekli sandalyeye zor transfer edildiğim hastaneden yürüyerek çıkmış olmam bu hastanenin ve doktorları ile fizyoterapistlerinin eseridir. İyileşmemde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 78 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
430 metre uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Sinan Ercan Cad. No:23 Kazasker
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
810 metre uzaklıkta
Ondokuz Mayıs Mah. Begonya Sok. No:12
Sunmed Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Sahrayı Cedit Mah. Mengi Sok. Tekiner Apt. No:16/A
Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği
1.1 km. uzaklıkta
Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:27/1
Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı
Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A
Medipoint Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Şair Arşi Caddesi No:6 Göztepe