Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Merdivenköy Mah. Dr. Erkin Caddesi No:28
Telefon:0 (216) 565-9191
40.98699529.06043

Kurum Hakkında

Kurumumuz ssk döneminden kalma Göztepe Eğitim Araştırma hastanesine bağlı on iki ünitlik diş birimi olarak ikişer katlı iki eski binada faaliyet yürütmekte iken mevcut hali ile devir alınarak 01.01.2007 tarihinde Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi adını almış ve müstakil Başhekimlik olarak faaliyete başlamıştır.

2008 yılında diğer 3.bina da devir alınarak 12 ünit sayısı toplamda 45 ünite çıkarılmış olup üç binanın ortasına da modern bir hasta-kabul binası yapılarak hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. Kurumumuzda haftaiçi 16:00-08:00 ve hafta sonları 08:00-08:00 saatleri arasında nöbet hizmeti de verilmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuGöztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Göztepe Hastanesi

140 metre uzaklıkta

Merdivenköy Yolu Şahika Sok. No:32 Göztepe

Göztepe Prof.Dr.Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Eğitim Mah. Dr. Erkin Cad. Kadıköy

Marmara Tıp Merkezi

370 metre uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:150

Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği

1 km. uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cd. Patikayol Sk. No:16

İstanbul Flavius Polikliniği

1 km. uzaklıkta

Tepegöz Sk. Nural Köşkü No:41 Selamiçeşme

Medipoint Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

Şair Arşi Caddesi No:6 Göztepe