Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi

Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Eğitim Mah. Poyraz Cad. Ömer Bey Çıkmazı Sk. No:1
Telefon:0 (216) 327-6827
Web Sitesi:www.dialifediyaliz.comHata Bildir
40.99262329.043098

Kurum Hakkında

Dialife Kadıköy ATA Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 35 adet hemodiyaliz cihazı ile 210 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir. Dialife Kadıköy ATA Diyaliz Merkezimiz sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 seans hizmet vermektedir.

22 yılı aşkın diyaliz tecrübesi olan mesul müdürümüz, tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarımızdan oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için bir adet İç Hastalıkları Uzmanı ile Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsültan Nefroloji Uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Ayrıca Evde Hemodiyaliz tedavisi için 2 Adet Fresenius 4008 Klasik eğitim makinesi bulunmaktadır. Evde hemodiyaliz tedavisi olmak isteyen hastalarımız için kliniğimizde eğitimler verilmekte, eğitim süresince resmi işlemler için gerekli tüm prosedürler gerçekleştirilmektedir.

Kliniğimizde bulunan hemodiyaliz makineleri için gerekli üretimi yapma kapasitesine sahip RO(Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi bulunmakta olup her sabah günlük su analiz ölçümleri tarafımızdan yapılmaktadır, ayrıca üç ayda bir Akredite edilmiş Laboratuarlar tarafından su analizleri yapılmaktadır.

Dialife ATA Diyaliz Merkezimiz 6 adet servis aracı mevcut olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadır. Bu servis araçları hastalarımız için özel olup sunulan servis hizmeti karşılığında hiçbir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmaktadır. Sunulan hizmet karşılığında fark ücreti veya herhangi bir isim altında ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği
690 metre uzaklıkta
Fahrettin Kerim Gökay Cd. Patikayol Sk. No:16
Kadıköy Merkez Polikliniği
860 metre uzaklıkta
Söğütlüçeşme Cad. No:176/1
Medicana Kadıköy Hastanesi
910 metre uzaklıkta
Zühtüpaşa Mah. Recep Peker Cad. No:11
NB Kadıköy Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1
Kudret Göz İstanbul Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem
Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği
1.1 km. uzaklıkta
Ankara Asfaltı No:2/A 34718 Acıbadem
Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak