Özel Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi

Özel Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Tekin Sokak No:8 Acıbadem
Telefon:0 (216) 544-4444
Web Sitesi:www.acibadem.com.trHata Bildir
41.00723729.043096

Kurum Hakkında

Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk hastanesi. Acıbadem markasına adını veren Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk gözağrısı ve bu haliyle oldukça özel.

Hasta odaklı modern mimarisi, ileri tıp teknolojisi, çok kapsamlı tanı ve tedavi üniteleri ile günümüzde tam donanımlı bir hastane olarak, hastalarına tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.

Acıbadem Kadıköy Hastanesi, 2006 yılında Türkiye'de ilk defa 2x64 çift Kaynaklı Bilgisayarlı Tomografi cihazını hizmete sundu. Bu cihaz, kardiyak hastaların kalp damarlarının görüntülenmesi konusunda kolaylık ve konfor getirdi. Bu teknoloji sayesinde, kalp ve damar hastalıklarının tanısında; daha kesin, pratik ve güvenilir sonuçlar daha kısa sürede elde ediliyor.

Hizmetleriyle fark yaratan Acıbadem Kadıköy Hastanesi, özellikle tüp bebek ve riskli gebeliklerde, uzmanlaşmış, deneyimli ekibiyle dikkat çekiyor. Ortopedi alanında daha iyi hizmet vermek için oluşturduğu klinikte, durumu kritik olan hastalara verilen yoğun bakım hizmetiyle beğeni topluyor. Kalp cerrahisi ise başarılı sonuçlarıyla ilgi çeken bir diğer alan.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Jasmin Benjamin
★★
Ücret bilgisine ulaşamıyorum ayrıca sskdan emekliyiz karşılamıyormuş. Doktorumuzda ameliyatı sadece Acıbademde yapıyormuş çok mu maliyetli olacak, nasıl olacak bilmiyorum..

Özel Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
550 metre uzaklıkta
Kalfa Çeşme Sok. No:1 Koşuyolu
Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği
610 metre uzaklıkta
Ankara Asfaltı No:2/A 34718 Acıbadem
İstanbul Medipol Hastanesi
800 metre uzaklıkta
E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu No:1
Üsküdar Devlet Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Veysi Paşa Sok. No:14
Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Koşuyolu Mah. Koşuyolu Cad. No:168
Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:52