Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası

Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
Kurum Adı:Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Kalfa Çeşme Sok. No:1 Koşuyolu
Telefon:0 (216) 474-7900
Web Sitesi:uskudardh.saglik.gov.trHata Bildir
41.01190529.04104

Kurum Hakkında

Validebağ Devlet Hastanesi 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Üsküdar Devlet Hastanesi ile birleşerek tek çatı altında hizmet vermektedir.

Validebağ Ek Hizmet Binası A ve B Blok olarak hizmet vermektedir.

Anesteziyoloji, beyin ve sinir cerrahisi, cildiye polikliniği, çocuk sağlığı ve hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum birimleri Validebağ Ek Hizmet Binasında sunulmaktadır.

Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Üsküdar Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Hastanemiz 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Validebağ Devlet Hastanesi ile birleştirilerek Üsküdar Devlet Hastanesi adı altında tek çatı altında hizmet vermektedir.
Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği
★★★☆☆· Poliklinik · Üsküdar / İstanbul
Dahiliye, genel poliklinik, çocuk ve kadın doğum, genel cerrahi, cildiye, nöroloji, göz, kbb, ortopedi ve üroloji dallarında poliklinik hizmeti sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Muazzez Yılmaz Ileri
★★★★★
Merhaba kan alma bölümündeki Sevim hemşireye çok tşk ederim. Damarım zor bulunuyor nereye gitiysem hep sıkıntı oldu bana Sevim hanım tek dokunuşla damarıma girdi tebrik ederim. harikaydınız.. Saygılar sevgiler..
Ümit Mert
★★★★★
Üsküdar Devlet Hastanesi dahiliye doktoru Sayın Bülent Koral Beye hastalarına gösterdiği ilgi ve özenden dolayı çok çok teşekkür ederim. Herkesde olması gereken davranış ama ne yazıkki günümüzde hasret kaldığımız meziyetler.
Vildan Ağar
★★★★★
Merhaba. Ben Vildan Huriye Ağar. Yaklaşık 1 ay önce hastanenize muayene için geldiğimde friberg hastalığı teşhisi üzerine 1 hafta önce ameliyat geçiren hastanızım. Ortopedi uzmanı Dr. Engin Beyin bakmış olduğu hastalar arasında yer almakta olup, doktorumun Engin Bey olmasından son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kurumunuzda görev yapan Syn. Uzman Dr. Engin Eren Desteli'ye mesleki açıdan hastalarına karşı göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerimi sunar, meslek hayatı boyunca en üst kademelere ulaşmasını ve yaşamın ona tüm güzellikleri her daim önüne sermesini can-ı gönülden temenni eder, saygılar sunarım.

Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Üsküdar Devlet Hastanesi
430 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Veysi Paşa Sok. No:14
Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi
550 metre uzaklıkta
Tekin Sokak No:8 Acıbadem
Acıbadem Altunizade Hastanesi
860 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No:1
Sante Onkoloji Merkezi
970 metre uzaklıkta
Tophanelioğlu Cad. Zühtüpaşa Konağı No:11
İstanbul Medipol Hastanesi
990 metre uzaklıkta
E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu No:1
İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
1 km. uzaklıkta
Nuhkuyusu Caddesi No:96 Altunizade