Özel Sante Onkoloji Merkezi

Özel Sante Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Sante Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Tophanelioğlu Cad. Zühtüpaşa Konağı No:11
Telefon:0 (216) 651-9760
Web Sitesi:www.santesaglik.com.trHata Bildir
41.01981129.045937

Kurum Hakkında

Sante Onkoloji Merkezi Altunizade Tophanelioğlu Caddesi üzerinde, İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakalarına ulaşım olarak en elverişli konumunda bulunmakta, dolayısıyla geniş bir coğrafi alan ve nüfusa hitap etmektedir. Metrobüs ve yeni yapılmakta olan Marmaray bağlantı yollarına yürüyüş mesafesinde olan merkezimiz 1868 yılında Dolmabahçe Saray’ında mimar olan, bulunduğumuz semte de adını veren Altunizade İsmail Zühtü Paşa tarafından yazlık köşk olarak inşa ettirilmiş, 2001 yılında aslına uygun olarak restore edilmiştir. 5.000 m2 kapalı alana sahip olan Zühtü Paşa Konağı Ekim 2015 tarihinden beri Sante Onkoloji Merkezi tarafından kullanılmaktadır.

Sante Onkoloji Merkezleri 30 yıllık bilimsel ve teknolojik deneyimin ürünüdür. Merkezlerimizde kanser tedavisi için uygun ve gelişmiş teknikler uygulanmaktadır. Hastaya 'maksimum fayda, minimum zarar' ilkesinden hareketle IGRT, IMRT teknikleri ve teknolojik gelişmeler yakından izlenerek, cihaz altyapısı düzenli olarak yenilenmektedir.

Merkezlerimizde beyin, meme, prostat, jinekoloji, baş-boyun tümörleri başta olmak üzere tüm kanser türlerinin tedavisinde kullanılan teknik ve cihazlar Avrupa ve Amerika'da kullanılanlarla benzer, hatta zaman zaman daha gelişmiştir.

Tüm alanlarda olduğu gibi kanser tedavisinde de bilim ve teknoloji tek başına yeterli değildir. Onları uygun yerde ve şekilde kullanacak uzman kişiler olmadan beklenen sonuç elde edilemez. Alanında uzman hekim, medikal fizikçi, psikolog, diyetisyen, ve radyoterapi teknikerlerimiz, tedavinin planlanmasından hastanın bedensel ve zihinsel konforuna kadar tüm aşamalarda hasta ve hasta yakınları ile işbirliği içinde hareket eder.

Bilgi ve deneyimlerini sürekli geliştiren tıbb ekibimiz, Sante Onkoloji Merkezleri'nin kanser tedavisinde Türkiye ve dünyanın önde gelen isimleri arasına girmesi; hizmetlerimizden ihtiyacı olan herkesin yararlanması için inanç ve azimle çalışmaktadır.

Yerli ve yabancı hastalarımız tecrübemiz ve teknik altyapımıza ek olarak konumumuz nedeniyle de merkezimide tedavi olmayı tercih etmektelerdir. Kendilerine konaklama hizmeti de verilmektedir.

Tıbbi Bölümler
  • Medikal Onkoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Laboratuvar
  • Brakiterapi
  • Hipertermi

Özel Sante Onkoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sante Onkoloji Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sante Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sante Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Sante Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sante Onkoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Altunizade Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No:1
Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
210 metre uzaklıkta
Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade
Altunizade Polikliniği
350 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:12 Kat:2/3
Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
440 metre uzaklıkta
Mahir İz Cad. No:31 Altunizade Üsküdar
Esteworld Altunizade Polikliniği
450 metre uzaklıkta
Kısıklı Cad. No:33/1 Altunizade Üsküdar
DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği
510 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:25/2
Dünyagöz Hastanesi Altunizade
650 metre uzaklıkta
Mahir İz Caddesi No:7 Capitol Karşısı