Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade
Telefon:4442324
Web Sitesi:www.batigoz.comHata Bildir
41.02104829.044034

Kurum Hakkında

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Batıgöz İstanbul Göz Merkezimizi Ocak 2016 tarihi itibari ile İstanbul'luların hizmetine sunduk. İstanbul'da ilk hastanemiz olan Altunizade Göz Merkezimizde göz hastalıkları ve göz estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır. Uzman Doktor kadromuzda 2 Profesör ve 1 Doçent olmak üzere 6 doktorumuzla hizmet vermekteyiz. Empatiyi hedef almış ekibi ile birlikte istanbul hastanemizde Zeiss teknolojisini hastalarımız ile buluşturuyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Udi Turgut Yalçinkaya
★★★★★
Ben Turgut Yalçınkaya ve Eşim Aysel Yalçınkaya her iki gözümüzden katarak ameliyatını olduk. Bu katarak ameliyatını kurumunuzda başarıyla gerçekleştiren S.Op.Dr.Dilhan Gönenç hanımefendiye huzurlarınızda teşekkür ediyoruz. Hastaya karşı ilgi ve alakası, ön tetkikleri, işinde ne kadar ehli olduğunu bizzat yaşadık ve gördük... Böyle değerli bir doktorunuz olduğu için kurumunuzu kutluyorum. Kurumunuzda hijyen koşullarına oldukça dikkat edildiğini, göz ölçüm alanlarında bulunan cihazların her hasta gelişinde strelize edildiğini, kapı girişi çalışanından doktoruna kadar herkesin tavrı ve tutumunu son derece olumlu karşıladım. Böyle değerli hekimlerinizin bulunduğu kurumunuzu tekrar kutluyorum ve kurumunuza çok teşekkür ederken tereddütsüz olarak Sn.Op.Dr.Dilhan Gönenç hanımefendiyi etrafıma tüm dost ve arkadaşlarıma tavsiye etmekten gurur duyuyorum.. Süper bir doktor.. Saygılarımla.. Aysel-Turgut Yalçınkaya
Aytan Şenol Altıntaş
★★★
Bu yıldızları neye göre verdiniz?? Neden yorum yapmadınız? En azından biraz bilgimiz olurdu..

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Altunizade Polikliniği
Özel Altunizade Polikliniği
135 metre uzaklıkta
Özel Altunizade Polikliniği kadrosunda çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, göğüs hastalıkları uzmanı, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ve diş hekimi bulunmaktadır.
Özel Sante Onkoloji Merkezi
Özel Sante Onkoloji Merkezi
210 metre uzaklıkta
Bilgi ve deneyimlerini sürekli geliştiren tıbb ekibimiz, Sante Onkoloji Merkezleri'nin kanser tedavisinde Türkiye ve dünyanın önde gelen isimleri arasına girmesi; hizmetlerimizden ihtiyacı olan herkesin yararlanması için inanç ve
Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi deneyimli tıbbi profesyoneli ile hastalarına infertilite tedavisi ve kadın hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.
Özel Esteworld Altunizade Polikliniği
2007 yılında hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet vermektedir.
Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği
1997 yılından günümüze diş hekimliği alanında hizmet veren DentEuropa, 4 ülkede 5 diş tedavi kliniği ile faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir Dental Grouptur.
Özel Acıbadem Altunizade Hastanesi
Acıbadem Altunizade Hastanesi teknik altyapısı, tıbbi teknolojisi, tüm uzmanlık dallarında sağlık profesyonelleri ve özellikli merkezleriyle hizmet veriyor.
Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade
Son teknolojiye sahip tetkik, muayene ve ameliyat ekipmanlarıyla donatılan Dünyagöz Altunizade modern mimarisi ile konuklarına klasik Dünyagöz konforunu yaşatmaktadır.
Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama Araştırma Merkezi Hastanesi, Başkent Üniversitesi’nin tamamen kendi imkanları ile inşa edip, en modern ekipmanla donattığı yeni bir sağlık tesisi olarak 23 Şubat 2007 tarihinde hizmete girmiş
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi
Esteworld'ün 2014 yılında açılan son şubesi, 5.000 m2 kapalı alanı ve 220 kişilik kadrosu ile ülkemizde estetik cerrahi üzerine açılan en büyük sağlık tesisi olma özelliğini taşıyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉