Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade
Telefon:4442324
41.02104829.044034

Kurum Hakkında

Batıgöz İstanbul Göz Merkezimizi Ocak 2016 tarihi itibari ile İstanbul'luların hizmetine sunduk. İstanbul'da ilk hastanemiz olan Altunizade Göz Merkezimizde göz hastalıkları ve göz estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır. Uzman Doktor kadromuzda 2 Profesör ve 1 Doçent olmak üzere 6 doktorumuzla hizmet vermekteyiz. Empatiyi hedef almış ekibi ile birlikte istanbul hastanemizde Zeiss teknolojisini hastalarımız ile buluşturuyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Udi Turgut Yalçinkaya · 26 Şubat 2021

Ben Turgut Yalçınkaya ve Eşim Aysel Yalçınkaya her iki gözümüzden katarak ameliyatını olduk. Bu katarak ameliyatını kurumunuzda başarıyla gerçekleştiren S.Op.Dr.Dilhan Gönenç hanımefendiye huzurlarınızda teşekkür ediyoruz. Hastaya karşı ilgi ve alakası, ön tetkikleri, işinde ne kadar ehli olduğunu bizzat yaşadık ve gördük... Böyle değerli bir doktorunuz olduğu için kurumunuzu kutluyorum. Kurumunuzda hijyen koşullarına oldukça dikkat edildiğini, göz ölçüm alanlarında bulunan cihazların her hasta gelişinde strelize edildiğini, kapı girişi çalışanından doktoruna kadar herkesin tavrı ve tutumunu son derece olumlu karşıladım. Böyle değerli hekimlerinizin bulunduğu kurumunuzu tekrar kutluyorum ve kurumunuza çok teşekkür ederken tereddütsüz olarak Sn.Op.Dr.Dilhan Gönenç hanımefendiyi etrafıma tüm dost ve arkadaşlarıma tavsiye etmekten gurur duyuyorum.. Süper bir doktor.. Saygılarımla.. Aysel-Turgut Yalçınkaya

Aytan Şenol Altıntaş · 18 Şubat 2021

Bu yıldızları neye göre verdiniz?? Neden yorum yapmadınız? En azından biraz bilgimiz olurdu..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi

30 metre uzaklıkta

Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:13

Altunizade Polikliniği

140 metre uzaklıkta

Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3

Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

230 metre uzaklıkta

Mahir İz Cad. No: 31Altunizade

Esteworld Altunizade Polikliniği

270 metre uzaklıkta

Kısıklı Caddesi No:33/1 Altunizade Üsküdar

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

310 metre uzaklıkta

Kısıklı Cad. No:25/2 Altunizade

Acıbadem Altunizade Hastanesi

320 metre uzaklıkta

Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No:1