Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade
Telefon:4442324
Web Sitesi:www.batigoz.comHata Bildir
41.02104829.044034

Kurum Hakkında

Batıgöz İstanbul Göz Merkezimizi Ocak 2016 tarihi itibari ile İstanbul'luların hizmetine sunduk. İstanbul'da ilk hastanemiz olan Altunizade Göz Merkezimizde göz hastalıkları ve göz estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır. Uzman Doktor kadromuzda 2 Profesör ve 1 Doçent olmak üzere 6 doktorumuzla hizmet vermekteyiz. Empatiyi hedef almış ekibi ile birlikte istanbul hastanemizde Zeiss teknolojisini hastalarımız ile buluşturuyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Udi Turgut Yalçinkaya
★★★★★
Ben Turgut Yalçınkaya ve Eşim Aysel Yalçınkaya her iki gözümüzden katarak ameliyatını olduk. Bu katarak ameliyatını kurumunuzda başarıyla gerçekleştiren S.Op.Dr.Dilhan Gönenç hanımefendiye huzurlarınızda teşekkür ediyoruz. Hastaya karşı ilgi ve alakası, ön tetkikleri, işinde ne kadar ehli olduğunu bizzat yaşadık ve gördük... Böyle değerli bir doktorunuz olduğu için kurumunuzu kutluyorum. Kurumunuzda hijyen koşullarına oldukça dikkat edildiğini, göz ölçüm alanlarında bulunan cihazların her hasta gelişinde strelize edildiğini, kapı girişi çalışanından doktoruna kadar herkesin tavrı ve tutumunu son derece olumlu karşıladım. Böyle değerli hekimlerinizin bulunduğu kurumunuzu tekrar kutluyorum ve kurumunuza çok teşekkür ederken tereddütsüz olarak Sn.Op.Dr.Dilhan Gönenç hanımefendiyi etrafıma tüm dost ve arkadaşlarıma tavsiye etmekten gurur duyuyorum.. Süper bir doktor.. Saygılarımla.. Aysel-Turgut Yalçınkaya
Aytan Şenol Altıntaş
★★★
Bu yıldızları neye göre verdiniz?? Neden yorum yapmadınız? En azından biraz bilgimiz olurdu..

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Altunizade Polikliniği
140 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:12 Kat:2/3
Sante Onkoloji Merkezi
210 metre uzaklıkta
Tophanelioğlu Cad. Zühtüpaşa Konağı No:11
Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
230 metre uzaklıkta
Mahir İz Cad. No:31 Altunizade Üsküdar
Esteworld Altunizade Polikliniği
270 metre uzaklıkta
Kısıklı Cad. No:33/1 Altunizade Üsküdar
DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği
310 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:25/2
Acıbadem Altunizade Hastanesi
320 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No:1