Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği

Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği
Kurum Adı:Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Ankara Asfaltı No:2/A 34718 Acıbadem
Telefon:0 (216) 494-6526
Web Sitesi:www.okanhastanesi.com.trHata Bildir
41.00226329.046299

Kurum Hakkında

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi bilgi ve tecrübesi ile açılan Acıbadem Polikliniği, 2200 m² kapalı alanda, birçok branşta ayaktan tedavi için hizmete açılmıştır. Poliklinik hizmetlerinin dışında; tam donanımlı Fizik Tedavi ve İşlem Odaları, Klinik Laboratuvarı, Endoskopi ve Görüntüleme Ünitelerinin bulunduğu, özel eğitimli tıbbi personelle donatılmış polikliniğimizde kaliteli sağlık hizmetleri ile buluşacaksınız.

Acıbadem Polikliniği, 2016 yılında geleceğin sağlık standartlarının oluşturulmasına katkı sağlamak, sağlık sektörüne yön veren kuruluşlar arasında yer alma vizyonu ile açılan İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’ne bağlı olup, yüksek standarttaki kalite hizmetlerini, ileri teknoloji cihazları ile alanında uzmanlaşmış doktorları ve deneyimli personelleri ile ayaktan hizmet vermektedir. Hastane yönetim sistemimiz ile yaptırmış olduğunuz tüm tahlil ve tetkiklerinizin eş zamanlı olarak, İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Tuzla'da görüntülenmesini sağlanmaktadır.

Kolay ulaşılabilir lokasyonu ile sağlık hizmetlerinizi alırken ulaşım zorluğu çekmeyeceğiniz, kurum kültürü gereği gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte olan İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği, hasta odaklı yaklaşımı ile hasta memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürdürülebilir kılma hedefiyle hizmet vermektedir.

Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi
600 metre uzaklıkta
Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:52
Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Tekin Sokak No:8 Acıbadem
İstanbul Medipol Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu No:1
Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Eğitim Mah. Poyraz Cad. Ömer Bey Çıkmazı Sk. No:1
Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
1.2 km. uzaklıkta
Kalfa Çeşme Sok. No:1 Koşuyolu
NB Kadıköy Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1
Kudret Göz İstanbul Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem