Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi
Kurum Adı:Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:52
Telefon:0 (216) 912-1700
Web Sitesi:moodisthastanesi.comHata Bildir
41.00215629.053408

Kurum Hakkında

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Moodist Hastanesi; 10.200 m2 kapalı alandan oluşan 8 katlı modern binasında, suit ve konforlu hasta odalarına sahip, 75 yatak kapasiteli, erişkin poliklinikleri, çocuk poliklinikleri, bağımlılık, kadın ruh sağlığı, acil psikiyatri bölümleri ve anestezi, EKT, TMS, tüm psikolojik tanı testleri gibi ruh sağlığına yönelik bilim ve teknolojinin gerektirdiği koşulları sağlayan, tam teşekküllü özel bir psikiyatri hastanesidir.

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi olarak 2016 yılı şubat ayında hizmete açılan hastanemizde hekim kadrosu, akademik kimliğe sahip profesör, uzman hekim ve psikologlardan oluşmaktadır. Hastanemizde ayrıca; anestezi, iç hastalıkları, nöroloji uzmanı, diyetisyen ve tecrübeli sağlık personeli görev yapmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Korhan Kıtık
★★★★★
Yıllar önce Suat hoca sayesinde yatmıştım. Güzeldi iyiydi yani. Ama Suat hocama teşekkür ederim çokça ilgilendi.
Kübra Cebiroğlu
★★★★★
Selamlar, Doktorumuz Suat Bey'e sonsuz teşekkürler. Bir yakınımız nedeniyle kokain ve alkol bağımlılığı yüzünden tanışmış olduk. Hastane süreci olsun, sonrasında olsun ilgi ve alakalı bir doktor olarak aklımızda ve diğer yakınlarımıza tavsiye eder olduk. Bir çok tedavi tekniği denesekte bu iğne tedavisinden hem kokain taş hem de alkol olarak çok memnun kaldık. İlk kez bu kadar ayık bir zaman gördük. Suat Bey e güvenerek doğru bir adım attığımızı biliyorduk. İğne kalçadan yapılan basit bir işlemmiş biz çok korkmuştuk ama her şey basit bi şekilde uygulanıyor.
Merve Budak
★★★★★
Teşekkürler Suat Bey, önce kardeşimin eroin bağımlılığı sonra kuzenimin Kokain ve Alkol bağımlılığını tedavi ettiğin bize değer verdiğin için. İlgi ve alakanı hiç kesmeyip aileye ve hastaya ne gerekiyorsa onu aktarabilmek mükemmel bir özellik. Umarım tüm bağımlı gruplara ulaşabilir ve tedavisini yapabilirsiniz.
Hamza Kahraman
★★★★★
Suat Hoca gittiği yere hayat veriyor resmen... Önceden Balıklıda sonra Lape de şimdi de Moodist'e hasta arkadaşlarımı yolladım hepside çok memnun hoca biliyor bu işi...
Ahmet Kocaayak
★★★★★
Doktorumuz Suat Ekinci sayesinde tanıdık hastaneyi konforlu güzel bir yer ama önemli olan, Suat Hocanın tedavisiydi. Her anlamda yardımcı olup yanımızda olduğu için sonsuz teşekkürler.
Selma Topkara
★★★★★
Moodist bağımlılık konusundaki çözümleri ve tedavi şekliyle farklı ve çok iyi bir yerde duruyor. Türkiye'de bağımlılık tedavisi konusunda parmakla gösterilen ilk 10 hekimden 5'i Moodist'te. Ayrıca ücretsiz bağımlılık check up ve bağımlı aileleri için ücretsiz eğitimler düzenliyor. Mood.ist sitesinden incelendiğinde de hastane hakkında ayrıntılı bilgi edinilebilir.

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği
İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi bilgi ve tecrübesi ile açılan Acıbadem Polikliniği, 2200 m² kapalı alanda, birçok branşta ayaktan tedavi için hizmete açılmıştır.
Özel Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi
Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk hastanesi olan Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi çok kapsamlı tanı ve tedavi üniteleri ile günümüzde tam donanımlı bir hastane olarak, hastalarına tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.
Özel Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi
Dialife Kadıköy ATA Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 35 adet hemodiyaliz cihazı ile 210 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
Validebağ Devlet Hastanesi 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Üsküdar Devlet Hastanesi ile birleşerek tek çatı altında hizmet vermektedir.
Özel İstanbul Medipol Hastanesi
1997 yılında Esma Hatun ismi ile kurulan İstanbul Medipol Hastanesi, ayakta ve yataklı hür türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilecek teknolojik donanım ve uzman kadroya sahip bulunmaktadır.
Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği
Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği çağdaş, güvenilir, kaliteli ve erişilebilir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Göztepe Prof.Dr.Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla hizmet vermekte olan kurum, yeni binasında Göztepe Şehir Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel NB Kadıköy Hastanesi
Profesör Doktor Nazif Bağrıaçık Özel Kadıköy Hastanesi; Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfının hastanesi olarak kar amacı gütmeyen, topluma sağlık hizmeti sunma misyonu ile kurulmuştur.
Özel Göztepe Hastanesi
Özel Göztepe Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Göztepe Hastanesi 1992 yılında hasta kabulüne başlamış ve Anadolu Yakasının en köklü sağlık kurumlarından biri olarak hizmet sunumuna devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉