Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi
Kurum Adı:Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:52
Telefon:0 (216) 912-1700
Web Sitesi:moodisthastanesi.comHata Bildir
41.00215629.053408

Kurum Hakkında

Moodist Hastanesi; 10.200 m2 kapalı alandan oluşan 8 katlı modern binasında, suit ve konforlu hasta odalarına sahip, 75 yatak kapasiteli, erişkin poliklinikleri, çocuk poliklinikleri, bağımlılık, kadın ruh sağlığı, acil psikiyatri bölümleri ve anestezi, EKT, TMS, tüm psikolojik tanı testleri gibi ruh sağlığına yönelik bilim ve teknolojinin gerektirdiği koşulları sağlayan, tam teşekküllü özel bir psikiyatri hastanesidir.

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi olarak 2016 yılı şubat ayında hizmete açılan hastanemizde hekim kadrosu, akademik kimliğe sahip profesör, uzman hekim ve psikologlardan oluşmaktadır. Hastanemizde ayrıca; anestezi, iç hastalıkları, nöroloji uzmanı, diyetisyen ve tecrübeli sağlık personeli görev yapmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Korhan Kıtık
★★★★★
Yıllar önce Suat hoca sayesinde yatmıştım. Güzeldi iyiydi yani. Ama Suat hocama teşekkür ederim çokça ilgilendi.
Kübra Cebiroğlu
★★★★★
Selamlar, Doktorumuz Suat Bey'e sonsuz teşekkürler. Bir yakınımız nedeniyle kokain ve alkol bağımlılığı yüzünden tanışmış olduk. Hastane süreci olsun, sonrasında olsun ilgi ve alakalı bir doktor olarak aklımızda ve diğer yakınlarımıza tavsiye eder olduk. Bir çok tedavi tekniği denesekte bu iğne tedavisinden hem kokain taş hem de alkol olarak çok memnun kaldık. İlk kez bu kadar ayık bir zaman gördük. Suat Bey e güvenerek doğru bir adım attığımızı biliyorduk. İğne kalçadan yapılan basit bir işlemmiş biz çok korkmuştuk ama her şey basit bi şekilde uygulanıyor.
Merve Budak
★★★★★
Teşekkürler Suat Bey, önce kardeşimin eroin bağımlılığı sonra kuzenimin Kokain ve Alkol bağımlılığını tedavi ettiğin bize değer verdiğin için. İlgi ve alakanı hiç kesmeyip aileye ve hastaya ne gerekiyorsa onu aktarabilmek mükemmel bir özellik. Umarım tüm bağımlı gruplara ulaşabilir ve tedavisini yapabilirsiniz.
Hamza Kahraman
★★★★★
Suat Hoca gittiği yere hayat veriyor resmen... Önceden Balıklıda sonra Lape de şimdi de Moodist'e hasta arkadaşlarımı yolladım hepside çok memnun hoca biliyor bu işi...
Ahmet Kocaayak
★★★★★
Doktorumuz Suat Ekinci sayesinde tanıdık hastaneyi konforlu güzel bir yer ama önemli olan, Suat Hocanın tedavisiydi. Her anlamda yardımcı olup yanımızda olduğu için sonsuz teşekkürler.
Selma Topkara
★★★★★
Moodist bağımlılık konusundaki çözümleri ve tedavi şekliyle farklı ve çok iyi bir yerde duruyor. Türkiye'de bağımlılık tedavisi konusunda parmakla gösterilen ilk 10 hekimden 5'i Moodist'te. Ayrıca ücretsiz bağımlılık check up ve bağımlı aileleri için ücretsiz eğitimler düzenliyor. Mood.ist sitesinden incelendiğinde de hastane hakkında ayrıntılı bilgi edinilebilir.

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği
600 metre uzaklıkta
Ankara Asfaltı No:2/A 34718 Acıbadem
Acıbadem Dr. Şinasi Can Kadıköy Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Tekin Sokak No:8 Acıbadem
Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Eğitim Mah. Poyraz Cad. Ömer Bey Çıkmazı Sk. No:1
Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
1.5 km. uzaklıkta
Kalfa Çeşme Sok. No:1 Koşuyolu
İstanbul Medipol Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu No:1
Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği
1.6 km. uzaklıkta
Fahrettin Kerim Gökay Cd. Patikayol Sk. No:16