Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği
Kurum Adı:Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:25/2
Telefon:0 (216) 651-7171
Web Sitesi:denteuropa.comHata Bildir
41.02345529.042271

Kurum Hakkında

Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1997 yılından günümüze diş hekimliği alanında hizmet veren DentEuropa, 4 ülkede 5 diş tedavi kliniği ile faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir "Dental Group"tur. Diş tedavi süreci, çoğu hastalar tarafından biraz korku ve endişe ile karşılansa da, hastaların kendilerini iyi hissedebileceği aydınlık ortam ve dinlendirici müzik bu süreci keyifli hale getirmektedir. Yurt dışından gelen yabancı hastalara yönelik Almanca, Fransızca ve İngilizce konuşan sağlık ekibimiz, tedavi sürecini kolaylaştırmaktadır. Kliniklerimiz, ISO 9001 standartları gereği, hasta konforu ve sağlığına uygun hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tedavilerimiz
 • İmplant
 • Lazer Destekli Dikişsiz İmplant Tedavisi
 • Zirkonyum Kaplama
 • Lamina Kaplama
 • Kanal Tedavisi
 • İnvisalign (Şeffaf Plak)
 • Çene Cerrahisi
 • Pedodonti
 • Periodontal Tedavi
 • Diş Beyazlatma
 • Dijital Gülüş Tasarımı
 • Ağız Kokusu

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği
2007 yılında hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet vermektedir.
Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi deneyimli tıbbi profesyoneli ile hastalarına infertilite tedavisi ve kadın hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.
Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama Araştırma Merkezi Hastanesi, Başkent Üniversitesi’nin tamamen kendi imkanları ile inşa edip, en modern ekipmanla donattığı yeni bir sağlık tesisi olarak 23 Şubat 2007 tarihinde hizmete girmiş
Özel Altunizade Polikliniği
Özel Altunizade Polikliniği
187 metre uzaklıkta
Özel Altunizade Polikliniği kadrosunda çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, göğüs hastalıkları uzmanı, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ve diş hekimi bulunmaktadır.
Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
İstanbul'da ilk hastanemiz olan Altunizade Göz Merkezimizde göz hastalıkları ve göz estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır.
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi
Esteworld'ün 2014 yılında açılan son şubesi, 5.000 m2 kapalı alanı ve 220 kişilik kadrosu ile ülkemizde estetik cerrahi üzerine açılan en büyük sağlık tesisi olma özelliğini taşıyor.
Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade
Son teknolojiye sahip tetkik, muayene ve ameliyat ekipmanlarıyla donatılan Dünyagöz Altunizade modern mimarisi ile konuklarına klasik Dünyagöz konforunu yaşatmaktadır.
Özel Sante Onkoloji Merkezi
Özel Sante Onkoloji Merkezi
508 metre uzaklıkta
Bilgi ve deneyimlerini sürekli geliştiren tıbb ekibimiz, Sante Onkoloji Merkezleri'nin kanser tedavisinde Türkiye ve dünyanın önde gelen isimleri arasına girmesi; hizmetlerimizden ihtiyacı olan herkesin yararlanması için inanç ve
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉