Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği

Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği
Kurum Adı:Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Ferah Mah. Ferah Cad. No:40 Çamlıca
Telefon:0 (216) 474-7900
Web Sitesi:uskudardh.saglik.gov.trHata Bildir
41.02741429.074995

Kurum Hakkında

Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ikinci semt polikliniği olan Çamlıca Semt Polikliniği 9 Kasım 2009 tarihinde hizmete girmiştir. Günümüzde Üsküdar Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren merkez Kısıklı Mahallesi Ferah Caddesi No:40'ta birçok farklı branşta hizmet vermektedir.

Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Bağlı Hizmet Birimleri
Üsküdar Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Hastanemiz 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Validebağ Devlet Hastanesi ile birleştirilerek Üsküdar Devlet Hastanesi adı altında tek çatı altında hizmet vermektedir.
Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Validebağ Devlet Hastanesi 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Üsküdar Devlet Hastanesi ile birleşerek tek çatı altında hizmet vermektedir.

Yorum ve Şikayetler

Isa Ceylan
★★★
Diş sağlığı olursa iyi olurdu.
Ibrahim Uzun
★★★★
Bizler diş bolümünü bekliyoruz, çocuklar için de olsun.
Yavuz Aydın
★★★
Arkadaşlar çok doğru söylemişler hem acil hem de diş bölümü şart bu hastanemize ilgililerin dikkatine gerekeni yaparlarsa seviniriz, lütfen.
Sude Ikiz
★★★★
Randevu sistemi kalksın, bir de gece acil neden yok? Diş bölümü de olsun.
Nuray Atıcı Kart
★★★★
Evet diş bölümü çok iyi olurdu.

Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 61 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Hospitadent Çamlıca Diş Hastanesi
Çamlıca Hospitadent oral diagnoz, panoromik ve sefalometrik röntgen, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, cerrahi, RVG, sterilizasyon, lazer uygulamaları, genel anestezi ve ameliyathane birimleriyle 7/24 hizmet vermekted
Üsküdar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Üsküdar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yavuztürk Mahallesi girişinde, Nato Yolu üzerinde, Yavuz Selim Camii altında olup 44 ünite ile vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.
Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi
Yaşam Diyaliz Merkezi 2005 yılından bu yana hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde 38 adet hemodiyaliz makinesi bulunmaktadır.
Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi; konsültan nefroloğu, uzman doktoru, hemodiyaliz sorumlu doktoru, başhemşiresi, hemşireleri ve diyetisyeniyle bir ekip eşliğinde eksiksiz hizmet sunmaktadır.
Özel Unutmaz Tıp Merkezi
Özel Unutmaz Tıp Merkezi
642 metre uzaklıkta
Unutmaz Tıp Merkezi tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran bir sağlık kurumudur.
Özel Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2013 yılında Erdem Hastaneler Grubunun bünyesinde Çamlıca'da modern mimarisi ve ileri teknolojiye sahip alt yapısıyla hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Çamlıca Erdem Hastanesi
Özel Çamlıca Erdem Hastanesi
682 metre uzaklıkta
Özel Çamlıca Erdem Hastanesinden özel sağlık sigortasına sahip hastalar ve SGK'ya bağlı hastalar da faydalanabilmektedir. Hastanemizin 3 genel ve 1 acil olmak üzere toplam 4 ameliyathaneye sahiptir.
Özel Ümran Tıp Merkezi
Özel Ümran Tıp Merkezi
682 metre uzaklıkta
Tıp Merkezimiz, 1995 Yılında Ümran Polikliniği adı altında, Ümraniye Belediyesi Hizmet binası girişinde, bölgenin yoğun sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉