Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Kısıklı Mh. Alemdağ Cd.No:55
Telefon:0 (216) 329-4090
41.02275529.072251

Kurum Hakkında

Yaşam Diyaliz Merkezi 2005 yılından bu yana hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde 38 adet hemodiyaliz makinesi bulunmaktadır.

Cihazlarımızın 3'ü Hepatitli hastalara, 30'u ise hepatitli olmayan hastalara ayrılmıştır. Hepatitli olan hastalarımıza farklı salonda ve farklı personelle hizmet verilmektedir. Servis aracımızla, hastalarımızı evlerinden almakta ve diyaliz sonunda tekrar evlerine bırakmaktayız.

Böbrek hastalarına; tecrübeli ve güler yüzlü bir sağlık ekibi ile ve hastalarımızın daha rahat bir ortamda tedavilerine imkan sağlamak düşüncesiyle yola çıktık. Kurulduğu ilk günden bu yana her konuda titiz bir araştırma ile nasıl en iyi olunurun çabasını veren kurumumuz, örnek bir hizmet üretmenin gururunu taşımaktadır.

Diyaliz hizmetinin ciddiyetini kabul etmiş olarak en iyi şartlarda hizmet sunmakta, hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeye çalışmaktayız. Amacımız hemodiyaliz tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Diyetlerine özen gösteren hastalarımız bizden aldıkları yüksek destek tedavisiyle yaşam standartlarını yükseltebilmektedir. Merkezimizin vızyonel hedefleri arasında; tıbbi hizmetlerde mükemmeliyeti yakalayabilmek için altyapı çalışmalarına devam etme ve kurumsal gelişimi tamamlama konuları yer almaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitadent Çamlıca

190 metre uzaklıkta

Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. No:77 Üsküdar

Maraş Polikliniği

480 metre uzaklıkta

Alemdağ Caddesi Yanyol No:3 A. Blok Çamlıca

Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği

570 metre uzaklıkta

Ferah Mah. Ferah Cad. No:40 Çamlıca

Ümran Tıp Merkezi

700 metre uzaklıkta

Bulgurlu Mh. İzzettin Bey Sk No:3

Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

860 metre uzaklıkta

Kısıklı Mh. Alemdağ Yanyolu Cd. Çağrıbey Sk. N:8

Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi

890 metre uzaklıkta

Alemdağ Cd. Kısıklı Mh. Kaşgarlı Mahmut Sk. 13

Çamlıca Erdem Hastanesi

910 metre uzaklıkta

Alemdağ Yanyolu Caddesi No:36 Üsküdar