Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Kısıklı Mh. Alemdağ Cd.No:55
Telefon:0 (216) 329-4090
Web Sitesi:yasamdiyaliz.netHata Bildir
41.02275529.072251

Kurum Hakkında

Yaşam Diyaliz Merkezi 2005 yılından bu yana hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde 38 adet hemodiyaliz makinesi bulunmaktadır.

Cihazlarımızın 3'ü Hepatitli hastalara, 30'u ise hepatitli olmayan hastalara ayrılmıştır. Hepatitli olan hastalarımıza farklı salonda ve farklı personelle hizmet verilmektedir. Servis aracımızla, hastalarımızı evlerinden almakta ve diyaliz sonunda tekrar evlerine bırakmaktayız.

Böbrek hastalarına; tecrübeli ve güler yüzlü bir sağlık ekibi ile ve hastalarımızın daha rahat bir ortamda tedavilerine imkan sağlamak düşüncesiyle yola çıktık. Kurulduğu ilk günden bu yana her konuda titiz bir araştırma ile nasıl en iyi olunurun çabasını veren kurumumuz, örnek bir hizmet üretmenin gururunu taşımaktadır.

Diyaliz hizmetinin ciddiyetini kabul etmiş olarak en iyi şartlarda hizmet sunmakta, hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeye çalışmaktayız. Amacımız hemodiyaliz tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Diyetlerine özen gösteren hastalarımız bizden aldıkları yüksek destek tedavisiyle yaşam standartlarını yükseltebilmektedir. Merkezimizin vızyonel hedefleri arasında; tıbbi hizmetlerde mükemmeliyeti yakalayabilmek için altyapı çalışmalarına devam etme ve kurumsal gelişimi tamamlama konuları yer almaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitadent Çamlıca Diş Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. No:77 Üsküdar
Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği
570 metre uzaklıkta
Ferah Mah. Ferah Cad. No:40 Çamlıca
Ümran Tıp Merkezi
700 metre uzaklıkta
Bulgurlu Mh. İzzettin Bey Sk No:3
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Alemdağ Cad. Bulgurlu Mah. No:100
Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
860 metre uzaklıkta
Kısıklı Mh. Alemdağ Yanyolu Cd. Çağrıbey Sk. No:8
Medicana Çamlıca Tıp Merkezi
890 metre uzaklıkta
Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No:103
Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
890 metre uzaklıkta
Alemdağ Cd. Kısıklı Mh. Kaşgarlı Mahmut Sk. 13