Özel Ümran Tıp Merkezi

Özel Ümran Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ümran Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Bulgurlu Mh. İzzettin Bey Sk No:3
Telefon:0 (216) 461-9492
Web Sitesi:www.umrantip.comHata Bildir
41.02297629.080623

Kurum Hakkında

Özel Ümran Tıp Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Tıp Merkezimiz, 1995 Yılında Ümran Polikliniği adı altında, Ümraniye Belediyesi Hizmet binası girişinde, bölgenin yoğun sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Kuruluş amacı; halkımızın sağlık hizmetlerine ulaşımını kolaylaştırmaktır.

Bu amaç doğrultusunda zamanla yeni poliklinikler, görüntüleme, tanı ve tedavi üniteleri eklenerek 1999 yılında Tıp Merkezi olmuştur. Halen; 50 personel, 20 yardımcı sağlık personeli, 7 diş hekimi, 20 tıp doktoru ile hizmet vermekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ümran Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ferhan Başer
Çok kötü dişimi çektirdim yanındaki dişin kenarı kırılmış.
Saniye Alparslan
Çocuk doktoru Ümit hanım ve ortepedi dr hariç kesinlikle tavsiye etmem bedava tedavi deseler bile aslaa.
Ayşegül Derviş
Berbat berbat berbat ötesi günlerdir genel cerrahı soruyorum saatlerinden emin olmak ve iş nedeniyle bir türlü gidemedim. bana hep 15:30 ve 16:30 arası diyorlar. İş yerinden fırsat buldum ve gittim beni 1. kata yönlerdiler sonra da sorunca genel cerrahı en son saat 15:30 diyorlar. ben bayan var mı diyorum evet diyorlar oraya gidince de erkek var sonra siz son duraktakine gidin bayan orda diyorlar. Bende belki yanlış aradım diye neyse gidim dedim oraya da gittim aynı cevap gelde çıldırma.
Huriye Madan Efilti
★★
*** hanım içeriden hastası çıkmadan içeri yeni hasta alıyor, *** hanıma randevu alıp gidiyoruz saatlerce bekliyoruz. Diş çektirdim çığlık çığlığa...
Şükran Küçük
★★★
Sünnet için Ümit hanımı tercih ettik lakin o nasıl yoğunluktur çocuk acil yazıyodu kapısında bi yığın hasta oğluma iğne yapıldı üç saat sonra sünnete alındı... beş saat etkisi varmış anestezinin ama dikiş atılırken yavrum nasıl ağladı tutuyoruz ondan dediler ama dikişe ara verildiği anda duruyordu ağlaması... randevulu gittik üç saat bekledik başka türlü gitsek nolurdu bilemicem... unutmak istediğim bi gündü defaatle pişmanım... ümit hanım için bişey diyemicem ama hastane yönetimini esefle kınıyorum...
Gülcan Güven
★★★
Lazer epilasyon yaptıran varmı başka. gerçekten iyilermi bu konuda? bilgi verebilecek birileri varmı
Şerife Coşkun Ceylan
★★★★★
Çocuk doktoru Ümit hanım süper çok memnun kaldım. Diyet bölümünden Gülperi hanım iyi dediler bilgi sahibi olanlar paylaşabilirmi nasıl :)
Nurgül Sedefoğlu Duygulu
★★★★★
Bende çocuk doktoru Ümit hanıma gidiyoruz çok memnunum sağolsun.
Selçuk Aydın-yivlici
Bende diş için gitmiştim doktor çekelim dedi bende kabul ettim, kendim pense ile çekseydim daha iyiydi, çekerken çektiğim acı ve eziyetin dışında günlerce ağrısını çektim. Lakayt, toplama insanların olduğu bir yer. Kesinlikle gidip canınızı yaktırmayın.
Barbaros Gülman
★★★
Arkadaşlar zayıflamak için akapunktur'a giden varmı ve sonuçtan memnun kaldınızmı ben gitmek istiyorum ama emin değilim lütfen öneri bildirirseniz memnun olurum tşk.
Mehmet Mehmet Gülleb
★★★★
Açıldığı günden beri şu ana bir sorunumuz olmadı uzmanına gidildiğinde tabiki.
Safanur Canbolat
Kesinlikle tavsiye etmem. Hasta içerdeyken bir başka kişiyle dedikodu yapan doktor mu dersiniz. mesai saatinde tupperware inceleyen çalışanlar mı dersiniz kan almak için kolunuzu delik deşik eden ama bir türlü başaramayan görevli mi dersiniz. hepsi burada. üstelik gereksiz yere tahlil isteyip soyup soğana çeviriyorlar adamı. başka doktor duyunca gereksizliklerine ağzı açık kaldı. o derece.
Evren Çoban
Diş polikliniğini kesinlikle tavsiye etmiyorum eşimin iltahaplı dişini çektiler ve suratı tanınmaz hale geldi çok şükür bişey olmadı ama davacı olacağım.
Derya Ipek
★★★★★
Merkezinizde lazer epilasyon ve cilt bakımı yaptırdım. Çok memnun kaldım tavsiye ediyorum herkese.. Başarılarınızın devamını diliyorum..
Deniz Çelik
★★★★★
Ümran tıp merkezinde bulunan lazer epilasyon bölümüne 3 arkadaş gidiyoruz, çok memnunuz hiçbir sorun yaşamadık 4 seansımız olmasına rağmen neredeyse beklenen sonucu şimdiden aldık diyebiliriz çok teşekkür ederiz..
Pelin Tuncer
★★★★★
Hastaneniz bünyesinde bulunan lazer epilasyon ünitesinden cok memnun kaldığımı ifade etmek isterim. lazer epilasyondan istediğim sonucu almakla birlikte calışanlarının güler yüzlülüğü, alakası, becerileri ve yöneticilerinin konu ile ilgili bilgileri beni oldukca aydınlatmıştır. Hijyen konusuna da çok dikkat ettikleri için ayrıca çok teşekkürler.
Sevcan Olgun
★★★★★
Ümran tıp merkezi lazer epilasyon bölümüne çok teşekkür ederim ilgi ve alakalarından dolayı çok başarılı bir ekip özellikle Nurgül hn. çok teşekkür ederim. kesinlikle tavsiye ediyorum...
Zehra Eyüpoğlu-Kılıçoğlu
Ben bu gün gittim ve heder oldum diyebilirim saat 2'de gittim 5 gibi ancak muayene olabildim kadın doğum bölümüne. devlet hastanelerinde bile artık bu kadar beklenmiyor.. telefon ile randevu vermiyorlar belli bi saati yok gidiyorsun sana sıra kaçta gelirse artık hak getire..
Idris Ölçer
★★
Eskiden ssk lı olanlar 21 tl alıyorlardı şimdi 42 tl alıyorlar.. Acaba metro geliyor diye mi zam yapıyorlar? :(
Kübra Evinç
Ümran Tıp Merkezinde telefonlara bakanları özel olarak mı seçiyorsunz anlamıyorum. Üç sefer aradım ilk seferde Ümran Polikliniği olduğunu söyleyip kapadı sonraki iki seferde de alo dedikten sonra telefon suratıma kapatıldı. Personelinize biraz adap öğretseniz ne güzel olur. Bu ne saygısızlık.
Songül Ergin
★★★★★
Bence kim ne derse desin kadın doğum doktoru Zeyney Asil Hanım hastanenin bir numaralı doktoru, saygılarımla.
Nur Dmr
★★★★★
Merhabalar, kadın doğum doktoru Zeynep hanım benim bu zamana gördüğüm en ilgili ve samimi doktordur. Sorduğum sorulara tatmin edici cevaplar alabiliyorum teşekkürler
Ahmet Öztürk
Ümran devlet hastanesi mübarek... 7.30 arayıp randevu alacakmışım!!! yok ya nerde kaldı sizin özel oluşunuz...
Gülçin Yakar Akkaya
Kadın doğum uzm. *** ***'in çok iyi bir doktor olduğunu duydum ve kendisine gittim her gittiğimde herşey yolunda dedi bebek dört buçuk aylık oldu cinsiyetini öğrenmek için gittiğimde çok kalabalıktı farklı bir hastaneye gittim gittiğim doktor bebeğin kafasında boşluklar var renkli doblör çektir dedi sonuç olarak bebeğimde spina bifida hidrosefali olduğunu öğrendim kendisi 5 ay boyunca bunu göremedi bu kadar dandik bi yer kimseye tavsiye etmiyoruum lanet olsun...
Şenay Yiğit
★★★★★
Ben de Ümit hanıma götürüyorum devamlı memnunum gayet iyi doktor.
Hüsne Seremet
★★
Selamlar Ümran Polikliniğindeki çocuk dr Ümit Hanımı met'ini duydum. Yeğenim için randevu alayım dedim yaklaşık yarım saattir arıyorum bir Allah'ın kulu telefona cevap vermezmi nasıl bir sorumsuzluk nasıl bir iş anlayışıdır bu. Bu hastanenin yetkilileri nerde çok merak ediyrm. İnanmakta güçlük çekiyorum şimdi ulaşabildim santrale ve telefona bakan kişinin dediklerine inanmak dahi istmiyorum. Koca hastanede bir tane santrale bakan bir personel olabilirmi sayın hastane yetkililerinin bu konuyla ilgili mutlaka bir çalşmaları vardır. İnanıyorum ki bi çözüme ulaşılabilinecek bir durum olmalı bu aksaklık bir personelin izne çıkıp geriye bir personel çalıştırılıyor olmamalı.
Stn Albnz
3 aydır cildiye gidiyorum lanet olsun o randevu sistemine... Bir diyorlar ki telefonla randevu yok 15:30 da gelin elden sıra alın diğer ay kontrole gidiyorsun sabah 07:30 da randevuzunu almanız gerekiyordu bu ne bee??
Lale Küçük
★★
Kurumunuza güvenerek 2 yıl önce açılan lazer epilasyon bölümünüzden mağdur edildim. Resmen Kandırıldım. Çalışanları sürekli değişti ve teknik bilgisi olmayan çalışanlardan dolayı seanslarım uzadı. İstenilen sonucu alamadım. Hizmet yaptığını sözde düşünen yetkili **** hanımı kurumun karşımıza çıkarması büyük hatadır. Çünkü lazer epilasyonla ilgi ne uzmanlığı, eğitimi var nede müşteri, hasta ilişkilerinden anlamaktadır. Çok üzgün ve paramla rezil oldum. Ben ailem yıllardır hastanenizden hizmet aldık. Ancak lazer epilasyon bölümünüz başarısız.
Kerim Küçükturan
★★★★★
Çocuk doktoru ve cerrahı Ümit Hanım bana göre hastanenin bir numarası.
Musa Kara
★★
İyi günler...bu tarihten yaklaşık 1 ay önce erkek bir diş doktorunuza (Yaşar bey) muayene oldum ve 2 tane dişime kanal tedavisi ardından dolgu yapıldı. bir dişimden gayet memnunum Allha razı olsun. ancak bugün aynı dişimden 1 tanesi sızlamaya başladı ve kalktım Şişli Polis lojmanından hastanenize geldim nöbetçi erkek diş doktoruna olanı tüm detayı ile anlattım. Aldığım cevap: yarın gel sana daha önce muayene olduğun doktor baksın ve morfin vurup gönderdi geçici çözüm. Hocam morfin 3 saat sonra geçecek ağrısı devam edecek. Hadi başından savdun en azından bilindik bir şey dişinde iltihap var deseydin veya bir antibiyotik verseydin. Veya veya keşke bu şekilde davranmasaydın neticede. Seni önce hastane yönetimine sonra Allaha havale ediyorum. Bu mesajın aynısınıda Sağlık Bakanlığına atıyorum.
Merve Dereyurt
★★★★★
Çok süper bir hastane özellikle çocuk doktoru Emel Can sayesinde kardeşimin astımı geçti Allah Emel Can'dan razı olsun.
Altun Alperen
★★★★★
Ben de Kadın Doğum Uzmanı Zeynep Hanım'a cok teşekkür ederim. Eğer beni muayene etmeseydi şuan hayatta olmazdım. Teşekkürler, mükemmelsiniz.
Kadir Mirasçıoğlu
★★★★★
Evet özellikle psikiyatri bölümüyle çocuk bölümü on numara
Naz Deniz Tuotare
★★★★★
Çocuk doktoru Emel Can iyi bir doktor, Allah razı olsun.
Özlem Güler
★★★★★
Bugün bir dişimi çektirdim, Allah diş doktoru Murat Beyden razı olsun ne kadar iyi bir doktormuş eline sağlık hemde ne sorunlu bir dişti 3 aydır dolaştım hastane hastane. En sonunda bu merkeze gittim 20 dk halletti. Allah razı olsun
Murat Kiliç
★★★★★
Benim adım Murat diş kanal tedavisinden çok korkuyordum, yanılmışım. Doktor Koray Bey'in sihirli elleriyle hiç anlamadan bitti:) korkulu rüyamdı
Hanife Cay
★★
Cerrahi ceki icin 150 200 fiyat verildi özellerdeki fiyatla aynı daha önceleri uygunluguyla tercih ettigimiz hastane şimdi onları yakalamış

Özel Ümran Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Ümran Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 453 oy kullanılmış ve kurum hakkında 37 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
İstanbul Medipol Üniversitesi'nin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezleri arasında yer alan ve İstanbul'un Anadolu Yakası’nda faaliyete giren Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi toplam 19 ayrı branşta sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Medicana Çamlıca Tıp Merkezi
Medicana Çamlıca Tıp Merkezi, İstanbul Anadolu Yakası’nda Medicana Sağlık Grubu vizyon ve misyonu ile VIP hizmet sunmak hedefiyle 2015 yılında kurulmuştur. Medicana Çamlıca Tıp Merkezi, Medicana Çamlıca Hastanesi’ne 50 metre mesaf
Özel Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2013 yılında Erdem Hastaneler Grubunun bünyesinde Çamlıca'da modern mimarisi ve ileri teknolojiye sahip alt yapısıyla hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Çamlıca Erdem Hastanesi
Özel Çamlıca Erdem Hastanesi
299 metre uzaklıkta
Özel Çamlıca Erdem Hastanesinden özel sağlık sigortasına sahip hastalar ve SGK'ya bağlı hastalar da faydalanabilmektedir. Hastanemizin 3 genel ve 1 acil olmak üzere toplam 4 ameliyathaneye sahiptir.
Özel Afiyet Hastanesi
Özel Afiyet Hastanesi
316 metre uzaklıkta
Özel Afiyet Hastanesi faaliyetine 1994 yılında önce poliklinik olarak başlamış, kısa zaman içerisinde Ümraniye'nin ilk özel hastanesi olarak hizmete devam etmektedir.
Özel Unutmaz Tıp Merkezi
Özel Unutmaz Tıp Merkezi
342 metre uzaklıkta
Unutmaz Tıp Merkezi tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran bir sağlık kurumudur.
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, hemodiyaliz, tüp bebek ve üreme sağlığı, uyku laboratuvarı, akciğer kanserleri tanı ve tedavi kliniği, diz cerrahisi kliniği gibi özel branşlarda üst düzey hizm
Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi; konsültan nefroloğu, uzman doktoru, hemodiyaliz sorumlu doktoru, başhemşiresi, hemşireleri ve diyetisyeniyle bir ekip eşliğinde eksiksiz hizmet sunmaktadır.
Özel Hospitadent Çamlıca Diş Hastanesi
Çamlıca Hospitadent oral diagnoz, panoromik ve sefalometrik röntgen, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, cerrahi, RVG, sterilizasyon, lazer uygulamaları, genel anestezi ve ameliyathane birimleriyle 7/24 hizmet vermekted
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ümran Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉