Özel Ümran Tıp Merkezi

Özel Ümran Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ümran Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Bulgurlu Mh. İzzettin Bey Sk No:3
Telefon:0 (216) 461-9492
Web Sitesi:www.umrantip.comHata Bildir
41.02297629.080623

Kurum Hakkında

Tıp Merkezimiz, 1995 Yılında Ümran Polikliniği adı altında, Ümraniye Belediyesi Hizmet binası girişinde, bölgenin yoğun sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Kuruluş amacı; halkımızın sağlık hizmetlerine ulaşımını kolaylaştırmaktır.

Bu amaç doğrultusunda zamanla yeni poliklinikler, görüntüleme, tanı ve tedavi üniteleri eklenerek 1999 yılında Tıp Merkezi olmuştur. Halen; 50 personel, 20 yardımcı sağlık personeli, 7 diş hekimi, 20 tıp doktoru ile hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Ümran Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ümran Tıp Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ferhan Başer
Çok kötü dişimi çektirdim yanındaki dişin kenarı kırılmış.
Saniye Alparslan
Çocuk doktoru Ümit hanım ve ortepedi dr hariç kesinlikle tavsiye etmem bedava tedavi deseler bile aslaa.
Ayşegül Derviş
Berbat berbat berbat ötesi günlerdir genel cerrahı soruyorum saatlerinden emin olmak ve iş nedeniyle bir türlü gidemedim. bana hep 15:30 ve 16:30 arası diyorlar. İş yerinden fırsat buldum ve gittim beni 1. kata yönlerdiler sonra da sorunca genel cerrahı en son saat 15:30 diyorlar. ben bayan var mı diyorum evet diyorlar oraya gidince de erkek var sonra siz son duraktakine gidin bayan orda diyorlar. Bende belki yanlış aradım diye neyse gidim dedim oraya da gittim aynı cevap gelde çıldırma
Huriye Madan Efilti
*** hanım içeriden hastası çıkmadan içeri yeni hasta alıyor, *** hanıma randevu alıp gidiyoruz saatlerce bekliyoruz. Diş çektirdim çığlık çığlığa...
Şükran Küçük
Sünnet için ümit hanımı tercih ettik lakin o nasıl yoğunluktur çocuk acil yazıyodu kapısında bi yığın hasta oğluma iğne yapıldı üç saat sonra sünnete alındı... beş saat etkisi varmış anestezinin ama dikiş atılırken yavrum nasıl ağladı tutuyoruz ondan dediler ama dikişe ara verildiği anda duruyordu ağlaması... randevulu gittik üç saat bekledik başka türlü gitsek nolurdu bilemicem... unutmak istediğim bi gündü defaatle pişmanım... ümit hanım için bişey diyemicem ama hastane yönetimini esefle kınıyorum...
Gülcan Güven
lazer epilasyon yaptıran varmı başka. gerçekten iyilermi bu konuda? bilgi verebilecek birileri varmı
Şerife Coşkun Ceylan
Çocuk doktoru Ümit hanım süper çok memnun kaldım. Diyet bölümünden Gülperi hanım iyi dediler bilgi sahibi olanlar paylaşabilirmi nasıl :)
Nurgül Sedefoğlu Duygulu
Bende çocuk doktoru Ümit hanıma gidiyoruz çok memnunum sağolsun
Selçuk Aydın-yivlici
Bende diş için gitmiştim doktor çekelim dedi bende kabul ettim, kendim pense ile çekseydim daha iyiydi, çekerken çektiğim acı ve eziyetin dışında günlerce ağrısını çektim. Lakayt, toplama insanların olduğu bir yer. Kesinlikle gidip canınızı yaktırmayın.
Barbaros Gülman
Arkadaşlar zayıflamak için akapunktur'a giden varmı ve sonuçtan memnun kaldınızmı ben gitmek istiyorum ama emin değilim lütfen öneri bildirirseniz memnun olurum tşk.
Mehmet Mehmet Gülleb
Açıldığı günden beri şu ana bir sorunumuz olmadı uzmanına gidildiğinde tabiki
Safanur Canbolat
Kesinlikle tavsiye etmem. Hasta içerdeyken bir başka kişiyle dedikodu yapan doktor mu dersiniz. mesai saatinde tupperware inceleyen çalışanlar mı dersiniz kan almak için kolunuzu delik deşik eden ama bir türlü başaramayan görevli mi dersiniz. hepsi burada. üstelik gereksiz yere tahlil isteyip soyup soğana çeviriyorlar adamı. başka doktor duyunca gereksizliklerine ağzı açık kaldı. o derece.
Esra Ünal
Deniz Çelik, Pelin Tuncer, Sevcen Olgun bende Ümran tıp merkezinde lzer epilasyon düşünüyom ama kararsızım. yaptıranlar olarak biraz blgi verirmisiniz. Şuan devam ediomusunz fiyatlandırmayı nası yaptınız hangi cihazı kullanıolar... vs kısa blgi :)
Evren Çoban
diş polikliniğini kesinlikle tavsiye etmiyorum eşimin iltahaplı dişini cektıler ve suratı tanınmaz hale geldi çok şükür bişey olmadı ama davacı olacağım
Derya Ipek
Merkezinizde lazer epilasyon ve cilt bakımı yaptırdım. Çok memnun kaldım tavsiye ediyorum herkese.. Başarılarınızın devamını diliyorum..
Deniz Çelik
ümran tıp merkezinde bulunan lazer epilasyon bölümüne 3 arkadaş gidiyoruz, çok memnunuz hiçbir sorun yaşamadık 4 seansımız olmasına rağmen neredeyse beklenen sonucu şimdiden aldık diyebiliriz çok teşekkür ederiz..
Pelin Tuncer
Hastaneniz bünyesinde bulunan lazer epilasyon ünitesinden cok memnun kaldığımı ifade etmek isterim. lazer epilasyondan istediğim sonucu almakla birlikte calışanlarının güler yüzlülüğü, alakası, becerileri ve yöneticilerinin konu ile ilgili bilgileri beni oldukca aydınlatmıştır. Hijyen konusuna da çok dikkat ettikleri için ayrıca çok teşekkürler.
Zeynep Atautku
Arkadaşlar epilasyona gitmeyi düşünüyordum Ümran hastanesine ama yorumları okütükça biraz kararsız kaldım beceremiyorlarmı bu işi
Sevcan Olgun
ümran tıp merkezi lazer epilasyon bölümüne çok teşekkür ederim ilgi ve alakalarından dolayı çok başarılı bir ekip özellikle Nurgül hn. çok teşekkür ederim. kesinlikle tavsiye ediyorum...
Zehra Eyüpoğlu-Kılıçoğlu
Ben bu gün gittim ve heder oldum diyebilirim saat 2'de gittim 5 gibi ancak muayene olabildim kadın doğum bölümüne. devlet hastanelerinde bile artık bu kadar beklenmiyor.. telefon ile randevu vermiyorlar belli bi saati yok gidiyorsun sana sıra kaçta gelirse artık hak getire..
Idris Ölçer
Eskiden ssk lı olanlar 21 tl alıyorlardı şimdi 42 tl alıyorlar.. Acaba metro geliyor diye mi zam yapıyorlar? :(
Kübra Evinç
Ümran Tıp Merkezinde telefonlara bakanları özel olarak mı seçiyorsunz anlamıyorum. Üç sefer aradım ilk seferde Ümran Polikliniği olduğunu söyleyip kapadı sonraki iki seferde de alo dedikten sonra telefon suratıma kapatıldı. Personelinize biraz adap öğretseniz ne güzel olur. Bu ne saygısızlık.
Songül Ergin
Bence kim ne derse desin kadın doğum doktoru Zeyney Asil Hanım hastanenin bir numaralı doktoru, saygılarımla.
Nur Dmr
Merhabalar, kadın doğum doktoru Zeynep hanım benim bu zamana gördüğüm en ilgili ve samimi doktordur. Sorduğum sorulara tatmin edici cevaplar alabiliyorum teşekkürler
Ahmet Öztürk
Ümran devlet hastanesi mübarek... 7.30 arayıp randevu alacakmışım!!! yok ya nerde kaldı sizin özel oluşunuz...
Gülçin Yakar Akkaya
Kadın doğum uzm. *** ***'in çok iyi bir doktor olduğunu duydum ve kendisine gittim her gittiğimde herşey yolunda dedi bebek dört buçuk aylık oldu cinsiyetini öğrenmek için gittiğimde çok kalabalıktı farklı bir hastaneye gittim gittiğim doktor bebeğin kafasında boşluklar var renkli doblör çektir dedi sonuç olarak bebeğimde spina bifida hidrosefali olduğunu öğrendim kendisi 5 ay boyunca bunu göremedi bu kadar dandik bi yer kimseye tavsiye etmiyoruum lanet olsun...
Şenay Yiğit
Ben de Ümit hanıma götürüyorum davamlı memnunum gayet iyi doktor
Hüsne Seremet
Selamlar Ümran Polikliniğindeki çocuk dr Ümit Hanımı met'ini duydum. Yeğenim için randevu alayım dedim yaklaşık yarım saattir arıyorum bir Allah'ın kulu telefona cevap vermezmi nasıl bir sorumsuzluk nasıl bir iş anlayışıdır bu. Bu hastanenin yetkilileri nerde çok merak ediyrm.

İnanmakta güçlük çekiyorum şimdi ulaşabildim santrale ve telefona bakan kişinin dediklerine inanmak dahi istmiyorum. Koca hastanede bir tane santrale bakan bir personel olabilirmi sayın hastane yetkililerinin bu konuyla ilgili mutlaka bir çalşmaları vardır. İnanıyorum ki bi çözüme ulaşılabilinecek bir durum olmalı bu aksaklık bir personelin izne çıkıp geriye bir personel çalıştırılıyor olmamalı.
Stn Albnz
3 aydır cildiye gidiyorum lanet olsun o randevu sistemine... Bir diyorlar ki telefonla randevu yok 15:30 da gelin elden sıra alın diğer ay kontrole gidiyorsun sabah 07:30 da randevuzunu almanız gerekiyordu bu ne bee??
Lale Küçük
Kurumunuza güvenerek 2 yıl önce açılan lazer epilasyon bölümünüzden mağdur edildim. Resmen Kandırıldım. Çalışanları sürekli değişti ve teknik bilgisi olmayan çalışanlardan dolayı seanslarım uzadı. İstenilen sonucu alamadım. Hizmet yaptığını sözde düşünen yetkili **** hanımı kurumun karşımıza çıkarması büyük hatadır. Çünkü lazer epilasyonla ilgi ne uzmanlığı, eğitimi var nede müşteri, hasta ilişkilerinden anlamaktadır. Çok üzgün ve paramla rezil oldum. Ben ailem yıllardır hastanenizden hizmet aldık. Ancak lazer epilasyon bölümünüz başarısız.
Kerim Küçükturan
Çocuk doktoru ve cerrahı Ümit Hanım bana göre hastanenin bir numarası.
Musa Kara
İyi günler...bu tarihten yaklaşık 1 ay önce erkek bir diş doktorunuza (Yaşar bey) muayene oldum ve 2 tane dişime kanal tedavisi ardından dolgu yapıldı. bir dişimden gayet memnunum Allha razı olsun. ancak bugün aynı dişimden 1 tanesi sızlamaya başladı ve kalktım Şişli Polis lojmanından hastanenize geldim nöbetçi erkek diş doktoruna olanı tüm detayı ile anlattım. Aldığım cevap: yarın gel sana daha önce muayene olduğun doktor baksın ve morfin vurup gönderdi geçici çözüm. Hocam morfin 3 saat sonra geçecek ağrısı devam edecek. Hadi başından savdun en azından bilindik bir şey dişinde iltihap var deseydin veya bir antibiyotik verseydin. Veya veya keşke bu şekilde davranmasaydın neticede. Seni önce hastane yönetimine sonra Allaha havale ediyorum. Bu mesajın aynısınıda Sağlık Bakanlığına atıyorum.
Merve Dereyurt
Çok süper bir hastane özellikle çocuk doktoru Emel Can sayesinde kardeşimin astımı geçti Allah Emel Can'dan razı olsun
Altun Alperen
Ben de Kadın Doğum Uzmanı Zeynep Hanım'a cok teşekkür ederim. Eğer beni muayene etmeseydi şuan hayatta olmazdım. Teşekkürler, mükemmelsiniz.
Kadir Mirasçıoğlu
Evet özellikle psikiyatri bölümüyle çocuk bölümü on numara
Naz Deniz Tuotare
Çocuk doktoru Emel Can iyi bir doktor, Allah razı olsun.
Özlem Güler
Bugün bir dişimi çektirdim, Allah diş doktoru Murat Beyden razı olsun ne kadar iyi bir doktormuş eline sağlık hemde ne sorunlu bir dişti 3 aydır dolaştım hastane hastane. En sonunda bu merkeze gittim 20 dk halletti. Allah razı olsun
Murat Kiliç
Benim adım Murat diş kanal tedavisinden çok korkuyordum, yanılmışım. Doktor Koray Bey'in sihirli elleriyle hiç anlamadan bitti:) korkulu rüyamdı
Hanife Cay
cerrahi ceki icin 150 200 fiyat verildi özellerdeki fiyatla aynı daha önceleri uygunluguyla tercih ettigimiz hastane şimdi onları yakalamış
Narin Çeyiz
Merhaba, sigortalıya zam mı geldi? Çocuk doktoru Emel Hanım'a geldim, 6TL idi 20TL olmuş. Ne zaman gelmiş zam?
Uysal Mustafa
İyi bir hastane. Tavsiye ederim.

Özel Ümran Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Ümran Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 453 oy kullanılmış ve kurum hakkında 41 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ümran Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Maraş Polikliniği
240 metre uzaklıkta
Alemdağ Caddesi Yanyol No:3 A. Blok Çamlıca
Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
250 metre uzaklıkta
Kısıklı Mh. Alemdağ Yanyolu Cd. Çağrıbey Sk. N:8
Çamlıca Erdem Hastanesi
300 metre uzaklıkta
Alemdağ Yanyolu Caddesi No:36 Üsküdar
Afiyet Hastanesi
320 metre uzaklıkta
Namık Kemal Mh. Sütçü İmam Cd. No:8
Unutmaz Tıp Merkezi
340 metre uzaklıkta
Kısıklı Mah. Kaşgarlı Mahmut Sok. No:8
Medicana Çamlıca Hastanesi
350 metre uzaklıkta
Alemdağ Cad. No:113 Üsküdar
Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
380 metre uzaklıkta
Alemdağ Cd. Kısıklı Mh. Kaşgarlı Mahmut Sk. 13