Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Mahir İz Caddesi No:7 Capitol Karşısı
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.trHata Bildir
41.02149529.038533

Kurum Hakkında

Dünyagöz Hastaneleri Grubu Etiler, Feneryolu ve Ataköy'den sonra 4. şubesi olan Altunizade 2006 yılında hizmete girmiştir. 6500 m2 kapalı alana sahip olan Dünyagöz Altunizade, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan deneyimli medikal kadrosu ve günde 250 muayene, 80 ameliyat kapasitesiyle sizlere dünya standartlarında göz sağlığı hizmeti sunmaktadır

Dünyagöz Altunizade 110 personeli ile 365 gün 24 saat hizmetine kesintisiz devam etmektedir. Son teknolojiye sahip tetkik, muayene ve ameliyat ekipmanlarıyla donatılan Dünyagöz Altunizade modern mimarisi ile konuklarına klasik Dünyagöz konforunu yaşatmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Metin Nurdan Ardıç
★★★★★
Dünyagöz Altunizade Şubenizde ben ve kardeşlerim katarakt ameliyatı olduk. Başta ameliyatlarımızı başarıyla gerçekleştiren Sayın Doktor Adnan Polat bey çok çok teşekkürler, sağolsunlar. Tek. Kadir bey ve ameliyat bilgideki personelleriniz ve emeği geçen tüm personele çok teşekkür ederim. Hasta olan herkes hiç düşünmeden gelebilirler... Biz çok memnun kaldık, iyi ki varsınız...

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi
270 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:7
Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
280 metre uzaklıkta
Mahir İz Cad. No:31 Altunizade Üsküdar
İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
330 metre uzaklıkta
Nuhkuyusu Caddesi No:96 Altunizade
Altunizade Polikliniği
360 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:12 Kat:2/3
Academic Hospital
360 metre uzaklıkta
Nuhkuyusu Cad. No:94 Bağlarbaşı
DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği
380 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:25/2