Özel Medivia Hospital Çengelköy

Özel Medivia Hospital Çengelköy
Kurum Adı:Özel Medivia Hospital Çengelköy
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Güzeltepe Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:15 Çengelköy
Telefon:0 (216) 308-6616
Web Sitesi:www.mediviahospital.comHata Bildir
41.05240829.076176

Kurum Hakkında

Özel Medivia Hospital Çengelköy, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Medivia Hospital SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalıdır ve tüm branşları ile hizmet vermektedir. Medivia Hospital'a tüm Türkiye den Alan kodu çevirmeden 444 0 373 den ulaşabilirsiniz.

İki kıtanın önemli merkezlerinden biri olan Çengelköy'de konumlanmış Özel Medivia Hastanesi Çengelköy, 4000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş ve geniş otopark'ı bulunan, 26 yatak (2 suit, 24 standart) kapasitesi, Yenidoğan (12 küvöz, 5 ventilatör, 1 transport küvöz, 6 fototerapi), Erişkin (7 yataklı) yoğun bakım, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi, uyku laboratuarı, 25 poliklinik, 4 ameliyathane, 4 doğumhane, cerrahi, dahili, acil müşahade ve tanı üniteleriyle hizmet vermektedir.

İnsan sağlığının önemini unutmadan, zihinlerde yerleşik ayrımların tamamını reddederek, her an tazelenen şevk ve bilgiyle ekonomik kaygıları asla öne çıkarmadan, hastalarımız için, gereksiz külfetler oluşturacak tüm niyet ve mekanizmalardan arınmış olarak hevesle ve özveriyle insana ve insan sağlığına hizmet vermek için varız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medivia Hospital Çengelköy resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Gastroenteroloji
 • Nefroloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Çocuk Ürolojisi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ömer Baykar
★★★★★
Bugün (28 Kasım 2021 pazar) saat 19.00 civarında, bir ev kazası sonrasında Çengelköy'deki MEDİVİA Hastahanesi acil servisine gitmek zorunda kaldım. Sol elimin küçük parmağında, yine küçük ama derin bir kesik vardı. Acil sevis doktoru sayın Mehmet Berki öyle bir ilgilendi, öyle müdahale etti ki; eğitim ve deneyimine hayran oldum. Müdahalesi çok başarılı bir şekilde sonuçlandı. Teşekkür eder saygılarımı sunarım.
Buraya kadar her şey eğitim ve deneyim ile kazanılabilecek beceriler olup, bir hastanenin acil servisinden beklenen ve olması gerekendir elbette. Ancak; acil servis kapısından girdiğim andan itibaren görevli personel ve nöbetçi erkek hemşirenin nazik, zarif ve sevecen davranışlarının her çeşit övgüyü hakettiğini belirtmek isterim. Devamında, müdahale süresince Acil Servis Nöbetçi Doktoru sayın Mehmet Berki'ye gösterdiği ihtimam ve özenli ilgisinin yanında samimi nezaketi, gülümseyen zerafeti ve sürecin devamı hakkında bilgilendirdiği için binlerce teşekkür ederim.
Sayın Dr. Mehmet Berki nezdinde nöbetçi tüm sağlık görevlilerine ve MEDİVİA Hastahanesinin, Kurumsal kimliğini çok güzel, çok doğru, çok başarlı bir biçimde temsil eden tüm çalışanlarına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Ömer Baykar
Soner Aslan
Nasıl ekonomik kaygıları öne çıkarmıyorsunuz. Kalp hastasıyım ve emekliyim. Diş çektrmek için sakınca yoktur yazısı alabilmek için hastaneniz benden 250 Tl. ücret istedi. Yazacağı yazı 5 gün plaviks 3 gün coraspin kullanma diye yazacaktı. Bu kadarcık yazı 250 Tl. mi? Diş muayenesi diş merkezlerinde ücretsiz sizde 50 Tl. Cildiye 230 Tl. istedi. Devletle anlaşmalı hastaneler en fazla 120 Tl-140 Tl. istiyor. Sizdeki bu fahiş fiyat nerden kaynaklanıyor merak ettim.
Musa Akyüz
★★★★
Bebeğim yoğun bakımda umarım olumsuz bir şeyle karşılaşmayız. Doktoru Tahsin Turgut bey.
Emine Sinyalin Sonyarkın
★★★
Sürekli Dr değişiyor.
Hamide Demir
Sezaryan doğum yaptığım hastane. Genel anestezi esnasında uyanıp nefes alamadım oluyorum sandım. Bu da bana 1 buçuk yıldır panik atak anksiyete olarak devamlılık sağlıyor. Anestezi uzmanı kimse enzim eksikliğimi farketmek için test yapmalıydı. Ve ben bunu belkide ömrüm boyunca çekeceğim.
Ibrahim Pehlivan
★★
Hastanenin bir telefon hattımı var sürekli meşgul ulaşamıyorum.
Ercüment Yurduseven
Hatalı safra kesesi ameliyatı yaptılar hataları belli olmasın diye oyaladılar. Şişli Etfalde 6 ayda düzeldik hiç ilgilenmediler *** *** ve hastaneyi mahkemeye verdik devletin ve Allahın adaletini bekliyoruz.
Ünlü Tülin
★★★★★
Dünya tatlısı nöroloji Dr. Ile başlamış hayırlı olsun
Sibel Hakan Batuş Gülen
★★★★★
Doktorumdan çok memnunum, dokturumuz Tahsin Turgut

Özel Medivia Hospital Çengelköy hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Medivia Hospital Çengelköy 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 45 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medivia Tıp Merkezi
Özel Medivia Tıp Merkezi
148 metre uzaklıkta
İstanbul’un Çengelköy semtinde aynı isimle hizmet veren hastanemizin, güçlerini, deneyimlerini ve bilgilerini birleştirmesiyle oluşmuş Medivia Tıp Merkezi, 2020 yılında faaliyetlerine başlamıştır.
Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi halen 1'i engelli polikliniği olmak üzere 21 poliklinikle hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Küplüce Tıp Merkezi
Özel Küplüce Tıp Merkezi 1997 yılında kuruldu. Kurumumuz uzman doktorları ve deneyimli personeli ile sizlere hizmet vermektedir.
Üsküdar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Üsküdar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yavuztürk Mahallesi girişinde, Nato Yolu üzerinde, Yavuz Selim Camii altında olup 44 ünite ile vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.
Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği
Dahiliye, genel poliklinik, çocuk ve kadın doğum, genel cerrahi, cildiye, nöroloji, göz, kbb, ortopedi ve üroloji dallarında poliklinik hizmeti sunmaktadır.
Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi; konsültan nefroloğu, uzman doktoru, hemodiyaliz sorumlu doktoru, başhemşiresi, hemşireleri ve diyetisyeniyle bir ekip eşliğinde eksiksiz hizmet sunmaktadır.
Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet veren olan Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, bünyesinde Kemik İliği Nakli Merkezi ve Medikal Onkoloji Merkezi de bulunan ve 100 bin metre karelik bir ala
Özel Unutmaz Tıp Merkezi
Unutmaz Tıp Merkezi tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran bir sağlık kurumudur.
Özel Çamlıca Erdem Hastanesi
Özel Çamlıca Erdem Hastanesinden özel sağlık sigortasına sahip hastalar ve SGK'ya bağlı hastalar da faydalanabilmektedir. Hastanemizin 3 genel ve 1 acil olmak üzere toplam 4 ameliyathaneye sahiptir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medivia Hospital Çengelköy ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉