Özel Çamlık Tıp Merkezi

Özel Çamlık Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Çamlık Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Çekmeköy
Adres:Çamlık Mh. Alemdağ Cd. Çiğdem Sk. No:1/2
Telefon:0 (216) 641-7100
Web Sitesi:www.camliktipmerkezi.comHata Bildir
41.01400029.196231

Kurum Hakkında

Özel Çamlık Tıp Merkezi, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1991 yılında Sarıgazi Dispanseri adıyla bölgenin ilk kurumsal sağlık tesisi olarak hizmete başladık. 1998 yılından itibaren de bugünkü yerimizde Özel Çamlık Tıp Merkezi olarak bölge halkına sağlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Özel Çamlık Tıp Merkezinde çocuk sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve gebelik takibi, genel cerrahi, diş hekimliği, sünnet, röntgen, laboratuvar tetkikleri ve 24 saat acil müdahale hizmeti verilmektedir.

Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı olup, muayenelerde fark ücreti alınmamaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çamlık Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Acil
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Meral Yurtbasi Cinal
★★
Acile gidip sigortalı olduğum alde serum parası olarak 53 lira alınması ve sgk nın ilaç parasını ödemiyor diye acil olduğu ve sgklı olduğum halde ısrarla paranın talep edilmesinden şikayetçiyim. üstelik acile gitmeden önce sgklı olduğumu ve herhangi bir ücret ödemiyeceğim söylendiği halde sadece ödemem gereken üstelikte maaştan kesileceğini söylemerine rağmen çıkışta ücret talep edilmesini kınıyor ve gerekli yerlere de şikayet edeceğimi bilmenizi isterim.
Ümit Gözde Yılmaz
Geçtiğimiz haftaiçi telefonla arayıp b Sınıfı ehliyet için sağlık raporu almak için fiyat bilgisi sordum ve 40 tl olduğunu söylediler. 09/05/2015 Cts hastaneye gittiğimde danışmada olan bayan isminin *** olduğunu söylediler telefonla sözde doktoru aradı kapadıktan sonra ekstradan 30 tl daha vereceğimi toplamda 70 tl istedi EKG çekileceğini ve tahlil yapılacağını söyledi. Kabul etmedim yaptırmadan geri geri geldim. Bugün diğer hastaneleri sağlık ocağı da dahil olmak üZere araştırdığımda hiç biri EKG filan çekilmediğini söyledi bunun üZerine tekrar Çamlık Tıp Merkezini aradım fiyat bilgisi aldım 40 tl dedi ekstra bi Ücret yok dedi Cts neden ekstra 30 tl istedi arkadaşınız diye sorduğumda 10 dk içinde geri dönüş yaptı ekstra bi Ücret ödemeyeceğimi EKG ye filan gerek olmadığını iletti. Cts akşam isminin *** olduğunu bildiğim uzun Saçlı bayanın akşam çalıştığını söyledi. ve bu akşam gittim 40 tl ye sağlık raporunu aldım 10 tl de kan grubu kartına ödedim 50 tl ye hallettim. Cts akşam danışmada olan ismini *** diye bildiğim bayan bu akşamda ordaydı. Neden Cts 70 di bugün 40 oldu dedim doktor bey istemişti dedi belki 10 kere o doktorun ismini istememe rağmen vermedi en son çıkarken tekrar istediğimde o doktorun ismini veremeyeceğini bunu hastane sahibi ile görüşmemi onun da şu hastanede olmadığını mesai saatleri içinde orda olduğunu söyledi. Şimdi gerçekten doktor mu suçlu burda ekstradan hastaneye para kazandırmak için mi gereksiz testler istiyor yoksa danışmadaki uzun saçlı adını *** diye bildiğim bayan mı fazla para almanın peşindeydi. Hadi ben şüphelendim araştırdım öğrendim ama bu Şekilde yaptıkları başka insanlar da olduğunu düşünüyorum bu hastane ile alakalı gereğinin yapılmasını rica ediyorum.
Poyraz Hkn
★★★★★
Özel Çamlık Tıp Merkezi diyince akla ilk gelen kalite ve güven. teşekkürler..

Özel Çamlık Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Çamlık Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 61 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel FSM Tıp Merkezi Madenler
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler
478 metre uzaklıkta
Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniyede hizmete açmıştır.
Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi 53 bin m2 kapalı alanda 380 yatak kapasitesi ileyalnız Sancaktepe’nin değil, konumu itibariyle çevre bölgelerin de ihtiyaçlarına cevap verebilecek ileri teknolo
Özel Sancak Tıp Merkezi
Özel Sancak Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Özel Sancak Tıp Merkezi fizik tedavi ve rehabilitasyon başta olmak üzere, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, medikal estetik ve ağız ve diş sağlığı branşlarında da hizmet sunmaktadır.
Özel Deniz Tıp Merkezi
Özel Deniz Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Tesisimiz 5 branş - iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kbb, çocuk sağlığı, dermatoloji ve iki acil hekimiyle hizmet vermektedir.
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi, İstanbul Sancaktepe ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel İstanbul Bölge Hastanesi
Özel İstanbul Bölge Hastanesi yeni binasında, 75 yatak kapasitesi, 13 yeni doğan 10 erişkin yoğun bakım ünitesi, 5 ameliyathane ve modern doğumhanesi ile hizmetini sürdürmektedir.
Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi
İstanbul'da inşa edilen iki salgın hastanesinden biri olan, Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi 2020 yılında hizmete girdi.
Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi
Çekmeköy Diyaliz Merkezimiz, SGK anlaşmalı diyaliz merkezi olup 48 adet hemodiyaliz cihazı ile faaliyet göstermekte ve 250 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy
Özel FSM Tıp Merkezlerinin 3. şubesi 2017 yılında İstanbul Çekmeköy'de hizmet vermeye başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Çamlık Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉